מכונת הכביסה לא סוחטת

למה מכונת הכביסה לא סוחטת טוב? מדוע המים לא יוצאים מהמכונה ואין סחיטה עד הסוף? כל הסיבות והפתרונות להם נמצאים כאן בפורטל טכנאים פלוס! וכמובן שניתן להזמין גם טכנאי לתיקון מכונה שאינה סוחטת ולבצע השוואת מחירים בין כמה.

ארבעת הסיבות שמכונת הכביסה לא סוחטת?

ישנה כמה סיבות למכונת כביסה שלא סוחטת, גלו מדוע ומצאו גם את הפתרון לכך, הנה מתחילים:

  • כפתור הסחיטה לחוץ: ישנו כפתור "ביטול סחיטה" בכל מכונת כביסה, כמו בוש, קריסטל, aeg, סימנס ועוד.. אם הכפתור לחוץ - מכונת הכביסה לא תסחוט, הפתרון? פשוט לחצו שוב על כפתור ביטול סחיטה והרי לכם - המכונה סוחטת שוב.

  • פילטר המכונה סתום: כאשר הפילטר אשר אחראי על הוצאת המים מן המכונה סתום, המים לא יצאו החוצה מן המכונה ולכן פעולת הסחיטה אינה אפקטיבית. את הפילטר ניתן לנקות לבד והוא נמצא בחלק התחתון של המכונה.

  • רצועת המכונה נקרעה או נפלה: במידה ואתם רואים שתוף המכונה אינו מסתובב, ככל הנראה שהרצועה של המכונה לא מסובבת את התוף. במקרה הזה מומלץ להזמין טכנאי לטיפול בתקלה.

מחיר תיקון מכונת כביסה שלא סוחטת

הסיבה המרכזית לכך שמכונת הכביסה לא סוחטת היא הרצועה וזו תקלה שרואים אותה לא מעט פעמים, מכונות כביסה שפועלות באופן תדיר ולאורך זמן עשוית לצבור את הבלאי. מחיר החלפת רצועה למכונת הכביסה נע בין 250 - 350 ש"ח, כמובן שתלוי בדגם המכונה ומאיזה חברה (בוש, קונסטרוקטה, סימנס וכו'). טווח המחירים זהה בין החברות השונות, אך סוג הרצועה לא - ולכן חשוב ליידע את הטכנאי מראש מהו סוג המכונה שלכם.

מחיר ממוצע לתיקון מכונה לא סוחטת

מחיר ממוצע לתיקון מכונה לא סוחטת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

המכונה מתחילה תהליך סחיטה אבל לא עד הסוף

לא תמיד זה קורה אבל שכן - מדובר על פחמים המצאים בחלקו האחורי של המנוע, אם המכונה מתחממת יתר על המידה מנגנון הביטחות שלה עוצר אותה והדבר הזה הוא הגרום לכך שהסחיטה לא מסתיימת. גם בולמים תקולים עשוים לגרום להפסקת סחיטה באמצע, אם במהלך הסחיטה המכונה מאבדת שווי משקל והתנודות שלה זזות - ככל הנראה שמדובר על בולמים פגומים.

מכונת כביסה לא סוחטת

המים בתוך המכונה לא יוצאים והיא לא סוחטת טוב, מדוע?

המצב הזה כמעט ובלתי אפשרי - מכונות הכביסה החדשות פועלות עם חיישנים וכאשר המכונה יודעת שיש מים בתוכה היא לא מתחילה תהליך סחיטה. אם היא כן התחילה זה או שמדובר על מכונה ישנה מאוד או שהחיישן אינו תקין. אם היא כן התחילה תהליך סחיטה כאשר יש בה מים והם לא יורדים? הרי הניקוז גם הוא סתום או המשאבה שאחראית לריקון המים תקולה. בקיצור - רק טכנאי מכונות כביסה יכול לתת לכם מענה לאפיון של תקלה כזו.

תקלות אפשריות במכונת כביסה בוש שלא סוחטת

מאפיין מרכזי של מכונת בוש שלא סוחטת טוב הוא פילטר סתום, הפעולה פשוטה - ניקוי הפילטר יגרום למים לצאת מהר יותר ובזמן הסחיטה. כמו כן, משאבה שלא תקינה ולא שואבת היטב את המים מתוך המכונה או סתימה בין המכונה ובין דוד המכונה כל אלו הן המאפיינים של תקלות נפוצות במכונת בוש שלא סוחטת את הכביסה כמו שצריך.

 
צור קשר עם טכנאים פלוס

השאירו פרטים בטופס או חייגו למספר 077-3645898 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים.

בשיחה או בהשארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טכנאים פלוס

טכנאי מוצרי חשמל? אם אתם מקצוענים והוגנים, מקומכם עימנו בפורטל טכנאים פלוס! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות מרוצים מדי יום.


מלאו את הטופס, או חייגו: 077-3645898 וקדימה, לעבודה.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה