מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

תנור לא עובד אחרי הפסקת חשמל

הייתה לכם הפסקת חשמל ולאחר מכן התנור לא נדלק? מחפשים טכנאי תנורים שיפתור לכם את הבעיה? בעמוד זה תוכלו לקרוא על הסיבות לתקלה, איך ניתן לתקן, כמה זה יעלה לכם ואיך תמצאו טכנאי תנורים מומלץ באזורכם. השאירו את הפרטים ותוכלו לחסוך זמן וכסף יקר!

התנור לא עובד אחרי הפסקת חשמל? אלו הסיבות

הפסקת חשמל היא מצב בו קיים קצר זמני או ממושך של אספקת חשמל בבית. לרוב, הפסקת חשמל נגרמת כתוצאה מתקלה בממסר הפחת, קצרים,עבודות תחזוקה או פגיעה בקווי החשמל. אלו הסיבות הנפוצות לכך שהתנור לא עובד לאחר הפסקת חשמל:

 • שעון תנור מתאפס - לרוב, לאחר הפסקת חשמל שעון התנור מתאפס ולא ניתן להפעיל את התנור במקרה כזה. רק להאחר הגדרתו מחדש ניתן יהיה להפעיל את התנור.
   
 • כרטיס הפיקוד תקול - הפסקות חשמל וקצרים עשויות ליצור פגיעה בכרטיס הפיקוד של התנור וזו הסיבה שהתנור לא נדלק. 
   
 • אין מתח חשמל בשקע התנור - הפסקות חשמל עשויות לגרום לפגיעה בחיווט ואספקת מתח חשמל מלוח החשמל לשקעים השונים. ייתכן ושקע החשמל תקול ולכן לא מגיע חשמל לתנור.

תנור לא עובד אחרי הפסקת חשמל

מחיר תיקון תנור שלא עובד אחרי הפסקת חשמל

מחיר ביקור טכנאי תנורים עבור תיקון תנור לא שעובד לאחר הפסקת חשמל ינוע בין 150 - 250 ש"ח. המחיר מתייחס לשעות הפעילות הסטנדרטיות באמצע שבוע ועשוי להתייקר בסופ"שים או שעות הערב. כמו כן המחיר אינו כולל עלות חלקים ורכיבים במידת הצורך.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תנורים לתיקון תנור לא עובד

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תנורים לתיקון תנור לא עובד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

כך תזהו למה התנור לא עובד אחרי הפסקת חשמל

כפי שציינו, קיימות סיבות שונות לכך שהתנור לא עובד לאחר הפסקת חשמל. לעיתים ניתן להבין מה הסיבה באופן עצמאי ולעיתים רק בעזרת טכנאי תנורים. לפניכם טבלה שתעזור לכם לזהור את הסימנים והסיבות לתקלה:
 

סיבת התקלה סימנים
שעון התנור התאפס ספרות מהבהבות על צג התנור
כרטיס פיקוד תקול שקע החשמל תקין אך צג התנור לא נדלק
שקע חשמל תקול מכשירי חשמל נוספים המחוברים לשקע לא עובדים

טכנאי תנורים מומלץ לתיקון תנור לא עובד

בין אם זיהיתם את סיבת התקלה או שלא, כנראה שתצטרכו להזמין טכנאי תנורים שיפתור לכם את בעיה. חשוב לוודא כי אתם מזמינים טכנאי תנורים מומלץ ומקצועי שיידע לזהות את הסיבה ולתקן את התנור בצורה הטובה ביותר. אם אתם מחפשים טכנאי תנורים בירושלים, טכנאי תנורים בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ, דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי תנורים מומלצים באזורכם, לערוך השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף יקר. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 37% במחיר!

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

תיקון תנור שלא עובד אחרי הפסקת חשמל

לעיתים ניתן לזהות את סיבת התקלה גם באופן עצמאי כפי שפירטנו למעלה. אך התיקון עצמו לרוב יצטרך להתבצע ע"י טכנאי תנורים מקצועי המוסמך לטפל בתקלות שכאלה. אלו הפעולות הנדרשות לתיקון תנור שלא עובד לאחר הפסקת חשמל, בהתאם לתקלה עצמה:

 • איפוס והגדרת שעון התנור מחדש - ברוב התנורים יש כפתור לאיפוס השעון והגדרתו עפ"י הוראות היצרן המפורטות בחוברת ההפעלה של התנור. אם אנכם מצליחים לעשות זאת באופן עצמאי טכנאי תנורים ידאג לעשות זאת בצורה נכונה.
   
 • החלפת כרטיס פיקוד - אם זוהה כי כרטיס הפיקוד תקול או פגוע יהיה צורך להחליפו בחדש כיוון שתיקונו עשוי להעיתים להיות יקר יותר או לא משתלם. טכנאי תנורים יידע 
   
 • תיקון שקע חשמל ע"י חשמלאי - במקרה של שקע תקול או בעיה חשמלית שמובילה לכך שהתנור לא נדלק, יהיה צורך בהזמנת חשמלאי מוסמך לטיפול ובדיקה של קווי חשמל, בדיקות מתח ותיקון שקעים שיבצע את העבודה בצורה מקצועית ובטיחותית.

שאלות ותשובות - תנור לא עובד אחרי הפסקת חשמל

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בנושא זה:

התנור שלי לא עובד אחרי הפסקת חשמל. מה הסיבה?

כפי שמפורט בעמוד, הפסקת חשמל עשויה לגרום בין היתר לפגיעה בשקע החשמל,  בכרטיס הפיקוד של התנור או להתאפסות שעון התנור - כל אלו עשויים להוות סיבות לכך שהתנור לא עובד לאחר הפסקת חשמל. 


כמה יעלה לי תיקון תנור שלא עובד לאחר הפסקת חשמל?

מחיר ביקור טכנאי תנורים ינוע בממוצע בין 150 - 250 ש"ח עבור תיקון תנור שלא עובד לאחר הפסקת חשמל. המחיר מתייחס לשעות פעילות סטנדרטיות באמצ"ש ולא כולל עלות החלפת חלקים.