מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

תיקון דלת תנור

זקוקים לתיקון של דלת התנור? ישנן תקלות רבות הקשורות לדלת כמו מצבים בהם הדלת לא נסגרת עד הסוף או לא נפתחת כמו שצריך וגם מקרים בהם נדרש להחליף את הזכוכית לגמרי. הנה כל המידע, כולל עלות התיקון המשוערת.

החלפת זכוכית דלת תנור אפיה במחיר משתלם

לא משנה מה התקלה בדלת התנור, דרך פורטל טכנאים פלוס, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מטכנאי תנורים מומלצים אשר מספקים שירות באזור המגורים שלכם. לאחר קבלת ההצעות, תוכלו לבצע סקר שוק קצר ולבחור להמשיך עם בעל המקצוע אשר מספק לכם את הצעה המשתלמת ביותר. 

 

החלפת זכוכית דלת תנור

מחירים ועלויות של תיקון דלת תנור

כמה עולה לתקן דלת של תנור? קבלו מחירון המציג טווח עלויות של העבודות הנפוצות ביותר הקשורות בדלת התנור וברכיביה השונים:

כמה עולה לתקן דלת תנור אפייה?

החלפת זכוכית בדלת התנור

החלפה של הזכוכית הפנימית בתנור.


200 - 450 ש"ח
עלות החלפת צירים בדלת תנור

המחיר המדויק נקבע לפי הדגם הספציפי של התנור.


300 - 700 ש"ח
תיקון זכוכית בדלת התנור

תיקון של זכוכית דלת תנור שהתנפצה.


200 - 400 ש"ח
החלפת אטם בדלת התנור

כולל את העבודה עצמה ואת רכישת האטם.


250 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון דלת תנור - מתי זה נדרש?

אלו הן התקלות הנפוצות ביותר בדלתות תנור שכדאי להכיר. נתקלתם באחת מהתקלות הרשומות כאן למטה? צרו קשר והזמינו תיקון מקצועי:

 • דלת תנור שאינה נפתחת: מנסים לפתוח את דלת התנור ללא הצלחה? ייתכן שמישהו הפעיל את מנגנון נעילת הילדים. לכן כאשר דלת תנור לא נפתחת, נסו לראות האם ישנו סימן של מפתח על הצג, מה שמעיד על כך שמנגנון הנעילה מופעל. בדרך כלל שחרור הנעילה יתבצע על ידי לחיצה ארוכה (3-4 שניות) על הכפתור עם ציור המפתח. כמו כן תמיד קיימת האפשרות שהצירים זזו ממקומם, מה שמפריע לפתיחה התקינה של הדלת.
   
 • דלת תנור לא נסגרת עד הסוף: ברוב הגדול של המקרים דלת תנור לא נסגרת בעקבות בעיה הקשורה לצירים של הדלת או לאטמים. נסו לבדוק האם נתקע לכלוך מסוים באזור הצירים, אשר מפריע לסגירת הדלת או לחילופין אם האטם (הגומי שמקיף את הדלת) יושב במקומו כמו שצריך. אם לא מצאתם את התקלה, נמליץ כמובן להזמין טכנאי תנורים מקצועי שזאת עבודתו על מנת שיאתר את התקלה ויחליף את הרכיבים התקולים במידת הצורך.
   
 • החלפת זכוכית דלת תנור: הזכוכית התנפצה ונשברה? כנראה שאין מנוס מהחלפתה בזכוכית חדשה. הזכוכית עשויה להישבר במהלך תהליך הובלה אך גם בשל מכות קטנות בדלת שעשויים לגדול מסדק לשבר גדול יותר בזכוכית. בכל אופן, כדאי לבחון האמת התנור עדיין באחריות ובמידה וכן, להזמין שירות של החלפת הזכוכית - שירות אשר בדרך כלל כלול באחריות שמספקות החברות השונות. במידה והחלפת הזכוכית לא כלולה או במצבים בהם נגמרה תקופת האחריות, כדאי להזמין טכנאי ולזכור לציין בפניו איזה מהזכוכיות נשברה, פנימית או חיצונית.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

פירוק והחלפת זכוכית בכל סוגי התנורים

אחת השאלות הנפוצות שאנו נשאלים היא, האם ניתן למצוא שירות בעבור סוג ודגם מסוים של תנור. נציין כי ניתן לקבל מענה בעבור כל סוגי התנורים וזה כולל גם את החברות הבאות:

 • פירוק זכוכית דלת תנור סאוטר: שירות פירוק והחלפה של זכוכית בתנורי סאוטר משולבים עם כיריים, תנורי Built in מכל רוחב ומידה.
   
 • פירוק זכוכית דלת תנור אפיה בוש: פתרונות בעבור תנורים סטנדרטיים, תנורים משולבים מסדרה 6, סדרה 8 וסדרות נוספות של המותג.
   
 • תיקון זכוכיות תנור של חברות נוספות: ניתן לבצע החלפה של זכוכית בדלתות תנורי אפייה של החברות דלונגי, קונסטרוקטה, בלומברג, Miele ועוד