מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי תנורים בירושלים

טכנאי תנורים מקצועי ואמין בירושלים לתיקון של כל סוגי התלות בתנורי האפייה הביתיים. הזמינו שירות עוד היום דרך פורטל "טכנאים פלוס" ותוכלו לשמור על מחיר נוח ומשתלם.

כמה עולה ביקור של טכנאי תנורים בירושלים?

הזמנת טכנאי תנורים בירושלים לצורך תיקון תנור אפייה עולה בממוצע 200 ש"ח. מחיר זה מתייחס למצבים בהם אין צורך בהחלפת רכיבים מסוימים אלא בעבודות אשר מסתכמות בפעולות פשוטות יחסית כמו כיוון דלת התנור שאינה נסגרת. במידה ונדרש להחליף גוף חימום בתנור, תרמוסטט, בורר מצבים או כל רכיב אחר - העלות מתייקר בכמה מאות שקלים.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תנורים בירושלים

מחיר ממוצע לביקור טכנאי תנורים בירושלים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתי לתקן ומתי להחליף את התנור?

הבחירה בין החלפת התנור לבין תיקון שלו, נקבעת על סמך מספר שיקולים כאשר המרכזיים שבהם הם עלות התיקון, המחיר של תנור חדש ומצב התנור הנוכחי. עלות של תנור חדש מתחילה ב-700 ש"ח ויכולה להגיע גם ל-5,000 ש"ח כאשר מדובר בדגם יקר ומשוכלל. לעומת זאת, תיקון יסתכם בכמה מאות שקלים וברוב המקרים ישתלם הרבה יותר מהחלפת התנור כולו.

 

במידה ומדובר בתנור ישן שמרבה לעשות בעיות, נצלו את ההזדמנות והחליפו אותו לגמרי מאחר וייתכן שרכיבים נוספים יתקלקלו לאורך השנים הקרובות, מה שיגרור כמובן הוצאות כספיות נוספות.

 

טכנאי תנורים בירושלים

מתי נזמין טכנאי תנורים באזור ירושלים?

להלן רשימת התקלות הנפוצות ביותר בתנורי אפייה שבגינן מזמינים טכנאי תנורים. אם אתם חווים את אחת מהתקלות הללו, אל תהססו ליצור איתנו קשר עוד היום.

  • תנור לא מחמם: אם תשאלו טכנאי תנורים מה התקלה המרכזית והנפוצה ביותר בתחום, כנראה שהתשובה שלהם תהיה "תנור שאינו מחמם". ברוב המקרים מדובר על גוף חימום תקול שנדרש להחליף והמחיר של תיקון תקלה זו יהיה לכל היותר 500 ש"ח.
     
  • דלת התנור לא תקינה: דלת תנור לא נפתחת? זכוכית התנור נשברה או נסדקה? החלפת זכוכית בדלת תנור תעלה בין 200 ש"ח ל-450 ש"ח, תלוי בדגם הספציפי של התנור שלכם.
     
  • תנור מקצר: עשוי להצביע על בעיה בגוף החימום אך גם ייתכן שבכלל מדובר על תקלה חשמלית שאינה קשורה ישירות אל התנור עצמו אלא אל השקע במטבח שאליו הוא מחובר. נסו לחבר מכשיר אחר לשקע ולראות אם עדיין מתרחש קצר - במידה וכן, עליכם להזמין חשמלאי ולא טכנאי תנורים.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מצאו טכנאי תנורים מומלץ בירושלים

לא פשוט למצוא טכנאי תנורים מומלץ בירושלים. ברחבי העיר יש טכנאים רבים והחשש הכי גדול של כל מי שמזמין שירותי תיקון של התנור או של כל מוצרי חשמלי אחר הוא לקבל שירות שאינו מספיק טוב.

 

השירות אינו מתבטא רק במחיר או במקצועיות אלא גם באדיבות של בעל המקצוע והעמידה בזמנים שנקבעו מראש. כדאי לזכור כי מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות לטכנאים אשר עובדים איתנו, תמיד תוכלו לאתר בצורה קלה טכנאים מהשורה הראשונה. נדגיש כי השירות שלנו אינו כרוך בעלויות ולכן אל תהססו, השאירו פרטים והתחילו לקבל הצעות לתיקון התנור שלכם.