מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי תנורים בבאר שבע

הזמינו שירותי תיקון מקצועיים לכל סוגי תנורי האפייה על ידי טכנאי תנורים בבאר שבע, תוך שמירה על מחיר זול ומשתלם.

מצאו טכנאי תנורים בבאר שבע בקלות!

כפי שאתם בוודאי יודעים, תנור הוא אחד ממוצרי החשמל המרכזיים ביותר במטבח וקשה מאוד להסתדר בלעדיו אפילו יום אחד במצבים בהם אנו מתכננים לבשל ולאפות. בעזרת האתר שלנו, ניתן למצוא שירות מקצועי של טכנאי תנורים בבאר שבע בקלות ובמהירות, תוך ביצוע סקר שוק קצר בין מספר טכנאים שונים המספקים שירות ברחבי העיר.

 

כיצד עובד השירות? כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פנייה כאן באתר ואנו נחזור אליכם במהרה, נברר לעומק מה בדיוק אתם מחפשים ונאתר בעבורכם את טכנאים אשר מבצעים תיקון תנור אפייה ופנויים כעת להגיע אליכם ולספק לכם שירות. לאחר קבלת הצעות המחיר, תוכלו לבחור האם להמשיך עם אחד מהטכנאים גם לשלב התיקון עצמו.

 

טכנאי תנורים בבאר שבע

עלות הזמנת טכנאי תנור בבאר שבע

המחיר הממוצע של ביקור טכנאי תנור בבאר שבע הוא 200 ש"ח. יחד עם זאת חשוב לציין שבעבור עבודה אשר דורשת החלפה של רכיבים מסוימים בתנור כמו למשל התרמוסטט או אחד מגופי החימום שלו, המחיר יתייקר מעט בהתאם לעלות הרכיב עצמו. נמליץ לכם לצלם את התנור ולאחר מכן לשלוח תמונות או וידאו קצר לטכנאי לפני הגעתו על מנת שיוכל לספק הצעת מחיר מדויקת ככל הניתן.

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי תנורים בב"ש

מחיר ממוצע של ביקור טכנאי תנורים בב"ש: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תיקון תנורים באר שבע - תקלות נפוצות:

יש מספר תקלות אשר חוזרות על עצמן ברוב סוגי התנורים וזה כלל לא משנה הדגם או החברה של התנור. התקלה הראשונה היא כאשר התנור לא מחמם וברוב המקרים היא נגרמת כתוצאה מתקלה בתרמוסטט או בגוף החימום של התנור. בנוסף, ישנן גם מספר תקלות הקשורות לדלת התנור כמו למשל מקרים בהם דלת תנור לא נפתחת או לא נסגרת כמו שצריך, גם כאן יהיה מדובר ברכיבים שנדרש להחליף כמו למשל אטם או צירים של הדלת.

 

כמו כן, קיימים מצבים שבהם התנור לא נדלק אך חשוב לזכור כי ייתכן שמדובר בכלל בתקלה חשמלית ולא בתקלה בתנור עצמו. בשביל להבין האם התקלה החשמלית היא מהתנור, נמליץ לכם לנסות לחבר אותו לשקע חשמלי אחר במטבח ולראות האם הוא נדלק, במידה וכן - התקלה ככל הנראה קשורה לשקע ולא לתנור.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

תיקון תנורים של כל החברות הקיימות

ניתן להזמין שירות בעבור תנורים של חברת בוש, סימנס, סאוטר, אלקטרה וגם לקבל מענה בעבור תנורים של החברות דלונגי, בקו, אלקטורולוקס ועוד. על אף השוני במבנה התנור בין דגם לדגם, התנור בנוי מאותם הרכיבים ולכן התקלות דומות בכל אחד מהמכשירים, רק נדרש לאתר את המיקום המדויק של כל רכיב. חשוב לציין כי ייתכנו שינויים בעלויות על סמך סוג התנור והדגם בשל עלות הרכיבים.