מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי תנורים באשדוד

יש לא מעט תקלות בתנורי אפייה. תיקון של תנור צריך להתבצע על ידי גורם מקצועי שכבר ביצע עבודות דומות בעבר. הזמינו דרכנו טכנאי תנורים באשדוד - במחיר זול ומשתלם, בעבור כל סוגי התיקונים.

טכנאי תנורים באשדוד - שירות בכל אזור בעיר

מתגוררים בעיר אשדוד? זקוקים לסיוע של טכנאי בתיקון התנור? ניתן להזמין דרכנו טכנאי לכל אזור בעיר וזה כולל את הרובעים השונים וגם את אזור התעשייה. מיד נרחיב על התקלות השונות בתנורי האפייה אך חשוב להגיד כי הדגם הספציפי של התנור שיש לכם, אינו משנה מאחר ורוב התנורים בנויים בצורה דומה ופועלים באותו האופן ולכן ניתן למצוא טכנאי תנורים באשדוד שיספק לכם מענה מהיר במקום בו אתם מתגוררים ויפתור את תקלה.

 

טכנאי תנורים באשדוד

עלות ביקור של טכנאי תנורי אפיה באשדוד

כמה יעלה לכם להזמין טכנאי תנורי אפיה באשדוד? העלות הממוצעת לביקור שכזה היא בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח וזאת בהנחה והזמנתם את השירות בשעות העבודה המקובלות ולא בסוף השבוע או במועדי חג. המחיר מתייחס לבדיקה של התנור או ביצוע תיקון פשוט יחסית, ללא החלפה של רכיבים כמו כרטיס הפיקוד האלקטרוני או גופי חימום. דוגמה לעבודה בטווח העלויות הזה היא למשל פתיחה של דלת שנתקעה, על ידי כיוון הצירים - מבלי החלפתה.

עלות ביקור של טכנאי תנורים באשדוד

עלות ביקור של טכנאי תנורים באשדוד: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

תיקון תנורים באשדוד - תקלות נפוצות:

להלן שלושת התקלות הנפוצות ביותר בתנורים. אם נתקלתם באחת מהתקלות הללו, כדאי להזמין טכנאי וכמובן לא לנסות לתקן אותן לבד:

  • תנור לא מחמם: ברוב המקרים הסיבה לכך תהיה טרמוסטט תקול או בעיה בגוף החימום. מדובר בתקלה אשר מחיר התיקון שלה נע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח, תלוי כמובן ברכיב שנדרש להחליף.
     
  • תיקון דלת של  תנור: ישנם מצבים אשר בהם הדלת של התנור לא נפתח או לחילופין לא נסגרת כמו שצריך. ברוב המקרים יהיה מדובר בצירים שנשחקו או יצאו ממקומם ונדרש לכוון אותם או לחילופין החלפה של אטם.
     
  • תנור מחמם יותר מידי: אם אתם בטוחים שכיוונתם את הטמפרטורה בדיוק כפי שצריך אך האוכל עדיין נשרף, ייתכן שקיימת תקלה בתרמוסטט של התנור.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

האם תמיד כדאי לתקן את התנור?

התשובה הקצרה היא - לא בהכרח. לעיתים יש מצבים בהם עדיף כבר להחליף את התנור הקיים בתנור חדש, בעיקר כאשר מדובר בתנור ישן, זול, כזה שכבר צבר חלודה לאורך השנים. במידה ומדובר בתנור יקר, כדאי בהחלט לבדוק את עלויות התיקון מאחר וברוב המקרים עלות תיקון תנור אפייה, תסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, בעוד תנור חדש עולה אלפי שקלים.