מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת גוף חימום בתנור

אם תנור האפייה לא אופה כמו שצריך את המאפים האהובים עליכם, סביר מאוד להניח שיש תקלה בגוף החימום של התנור. מתי צריך להחליף גוף חימום בתנור, כמה עולה החלפת גוף חימום בתנור ומה חשוב לדעת לפני שמחליפים גוף חימום? פורטל טכנאים פלוס עם כל המידע החשוב.

מהו מחיר החלפת גוף חימום בתנור?

עלות החלפת גוף חימום בתנור אפייה נעה בין 300 - 500 ש"ח, כאשר המחיר משתנה בהתאם לדגם הספציפי של התנור. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי תנורים, אנחנו ממליצים לכם לציין בפניו את הדגם של התנור על מנת שהוא יוכל לתת לכם הצעת מחיר מבוססת כבר בשיחת הטלפון.
 

 אם אתם לא יודעים מה השם של המותג, אנחנו ממליצים לכם לשלוח לו תמונה או סרטון של חזית תנור האפייה, טכנאי תנורים מקצועי ידע לזהות מיד באיזה מותג מדובר ולומר לכם כמה עולה החלפת גוף חימום בתנור, בהתחשב בכך שאכן מדובר בגוף חימום תקול כמובן.
 

 חשוב לציין - המחיר הזה מתייחס להחלפת גוף חימום בתנור סטנדרטי. אם יש לכם תנור של מותג יוקרתי כמו miele למשל, עלות העבודה עשויה להתייקר בהתאם. למה זה קורה? מכיוון שעלות הרכיבים של המותגים היוקרתיים היא גבוהה מאוד, מה שכמובן מתגלגל אליכם הלקוחות.
 

עלות החלפת גוף חימום בתנור - יתכן מאוד שמחיר החלפת גוף חימום טורבו בתנור יהיה גבוה יותר, נדבר על זה בהמשך.


מחיר החלפת גוף חימום בתנור

מחיר החלפת גוף חימום בתנור: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי צריך להחליף גוף חימום בתנור אפייה?

במקרים האלה יתכן ותצטרכו להחליף גוף חימום בתנור אפייה:

 • תנור אפייה לא מחמם: התפקיד של גוף החימום הוא להפיק את הטמפרטורה החמה בתוך התנור, על מנת שזה יוכל לאפות את המזון שאתם מניחים בתוכו. במידה וגוף החימום לא תקין, תנור האפייה לא יגיע לטמפרטורה הרצויה, המזון ישאר חי וקר ואתם תצטרכו להזמין טכנאי שיבצע החלפת גוף חימום בתנור האפייה.
   
 • תנור האפייה מקצר: במקרים מורכבים יותר, כשגוף החימום כבר שרוף, בכל פעם שתנסו להפעיל את התנור החשמל יקפוץ. זה קורה כאשר יש זליגת חשמל מגוף החימום של התנור, ממסר הפחת בלוח קופץ על מנת להגן עליכם מפני התחשמלות והחשמל נופל בכל הבית. במצב כזה, לא תהיה לכם ברירה אלא להזמין טכנאי תנורים מקצועי שיבדוק את גוף החימום של התנור ויחליף אותו במידת הצורך.
   
 • תנור אפייה ישן: יש מקרים שבהם תנור האפייה פשוט עשה את שלו, כך גם גוף החימום שלו. נדבר על כך בהמשך, אך כבר עכשיו נציין שאם תנור האפייה ישן מאוד לא בטוח שכדאי יהיה להשקיע כסף בתיקון שלו.
   

תיקון גוף חימום בתנור

גורמים נפוצים לתקלות בגוף החימום של התנור

 • קצרים חוזרים ונשנים: קפיצות מתח פתאומיות בבית יכולות לשרוף את גוף החימום ופשוט להשבית אותו. בנוסף, גם מקרים של קצרים חוזרים ונשנים בבית, אפילו כאלה שלא קשורים ישירות לתנור האפייה, יכולים לגרום לנזק לגוף החימום של התנור. 
   
 • בלאי טבעי: עם הזמן וכתוצאה משימוש תדיר בתנור האפייה, גוף החימום פשוט נשחק ומתחיל לאבד מהיכולת שלו לבצע את העבודה. אגב, בלאי טבעי מתרחש בעיקר בתנורים ישנים. לכן, אם תנור האפייה שלכם בן 10 שנים או יותר, אנחנו ממליצים לכם לא לתקן אותו ולרכוש תנור אפייה חדש.
   
 • התנהלות לא נכונה: שימוש בטמפרטורות גבוהות מאוד לאורך זמן עלול להוביל לשחיקה מואצת של גוף החימום. אם תכוונו את התנור בצורה תדירה על 250 מעלות, באופן טבעי זה יגרום לגוף החימום להתאמץ יותר.

החלפת גוף חימום בתנור אפייה: מה חשוב לדעת לפני שמזמינים טכנאי תנורים?

לפני שאתם מזמינים טכנאי תנורים חשוב שתדעו את העובדה הבאה: בתנור יש שלושה גופי חימום שונים, כך שאתם בתור לקוחות לא יכולים לדעת איזה מהם התקלקל. הטכנאי שיגיע אליכם יצטרך להשתמש במכשיר שנקרא מד התנגדות על מנת לדעת אם הוא צריך לבצע החלפת גוף חימום תחתון לתנור אפיה או גוף חימום אחר.
 

אם טכנאי התנורים אומר לכם ששלושת גופי החימום מקולקלים, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. ציינו בפניו שאתם יודעים שיש שלושה גופי חימום שונים ודרשו ממנו לבצע את הבדיקה עם מד ההתנגדות. כך הוא גם יבצע את עבודתו כמו שצריך וגם יבין שיש לו פה עסק עם לקוחות לא פראיירים בכלל שלמדו על התקלה.
 

בנוסף, חשוב שתדעו שיש בשוק כיום המון גופי חימום תוצרת סין שנחשבים למאוד איכותיים. כך שאם טכנאי התנורים נותן לכם הצעת מחיר גבוהה יותר בגין גוף חימום תוצרת איטליה, תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

האם יש אחריות על החלפת גוף חימום בתנור אפייה?

טכנאי תנורים מקצועי יעניק לכם ברוב המקרים 3 חודשי אחריות בממוצע על גוף החימום החדש. אתם מצדכם צריכים לוודא שהוא אכן מתקין גוף חימום חדש שזה עתה יצא מהאריזה. חשוב לציין, את האחריות דרשו לקבל בכתב על גבי הקבלה ואל תסתפקו בהודעת וואטסאפ או סמס. כבר פגשנו לא מעט לקוחות שטכנאי התנורים הבטיח להם אחריות ארוכה ונעלם בעת הצורך.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות ללא אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי התנורים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה עולה ביקור טכנאי תנורים?

יש מקרים שבהם טכנאי תנורים יגיע אליכם הביתה ויזהה שהתקלה כלל לא קשורה לגוף החימום או לתנור עצמו. זה קורה בדרך כלל במקרים בהם תנור האפייה גורם לקצר, טכנאי התנורים מגיע ומגלה שהקצר נגרם כתוצאה מעומס חשמלי ושאתם בכלל צריכים להזמין חשמלאי מוסמך.

בכל אופן, בכל מקרה שבו טכנאי התנורים לא ביצע עבודה מכל סיבה שהיא, הוא רשאי לגבות עלות של 200 - 250 ש"ח על הזמן שהוא היה אצלכם בבית. אגב, גם במקרה כזה, אל תוותרו על חשבונית מטעם הטכנאי, זה יעזור לכם להתנהל מול החשמלאי שתזמינו או כל בעל מקצוע אחר.

אגב, אם אתם יודעים שגוף החימום תקול, בדקו כמה עולה החלפת גוף חימום בתנור אפייה לפני שאתם יוצרים קשר עם הטכנאי.


טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

איך נמנעים מתקלות בגוף החימום של התנור?

אם אתם רוצים להימנע מתקלות מיותרות בגוף החימום של תנור האפייה, יש כמה פעולות שתוכלו לבצע (או להימנע מהן). ראשית, השתמשו בתנור באופן תקין והימנעו מחימום יתר. אם אתם משתמשים בפונקציית הטיימר, ודאו שהיא אכן עובדת כמו שצריך ולא רק מצפצפת גם כשגוף החימום ממשיך לעבוד.

 

כמו כן, ניקוי יסודי ימנע הצטברות של לכלוך ושומן שעלולים לגרום נזק לגוף החימום. גוף חימום מלוכלך יתאמץ יתר על המידה על מנת להגיע לטמפרטורה הרצויה. יחד עם זאת, הימנעו משימוש בחומרי ניקוי לא מתאימים שרק יגרמו ליותר נזק מתועלת.

 

בנוסף, מומלץ מאוד להשתמש במגן ברקים ולחבר אותו לשקע של תנור האפייה. תפקידו של מגן הברקים הוא למנוע קפיצות מתח במערכת החשמל של הבית ולשמור על אורך החיים של כל מכשירי החשמל, לרבות תנורי אפייה ועל גופי החימום שלהם.

תיקון תנורי אפייה של בוש, דלונגי, סאוטר ועוד

כיום השוק מוצף במגוון רחב של מותגים שונים של תנורי אפייה יוקרתיים יותר ופחות, כמו סאוטר, דלונגי, בוש, BEKO, סימנס, אלקטרולוקס, קונסטרוקטה ועוד.

 

בפורטל טכנאים פלוס תוכלו למצוא טכנאי תנורים אמינים ומקצועיים המעניקים שירות לכל סוגי התנורים והמותגים הקיימים בשוק. נכון, אמנם תנור האפייה הוא מוצר גנרי, אך בהחלט יכול להיות הבדל במיקום של הרכיבים השונים בין מותג למותג.

 

טכנאי תנורים מקצועי ואמין יכיר את כל סוגי התנורים והמותגים הקיימים בשוק, יוכל לייעץ לכם לגבי הדגם שלכם ספציפית ולא פחות חשוב, יוכל לגשת מיד לאיתור גוף החימום התקול ולהחליף אותו מבלי להתברבר.