מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

​תרמוסטט למקרר

התרמוסטט אחראי על ויסות הטמפרטורה במקרר וכאשר הוא מתקלקל, נדרש להחליפו בהקדם בשביל שהמקרר יחזור לפעילות תקינה. הזמינו טכנאי מקררים מומלץ עוד היום לביצוע פעולת ההחלפה והכל במחירים זולים 

מה תפקידו של התרמוסטט במקרר?

התרמוסטט הוא רכיב המצוי בתוך המקרר אשר שולט על הטמפרטורה בתוכו. הוא מאפשר לנו לווסת את הטמפרטורה בהתאם לצרכים שלנו ולמעשה עוצר את פעילותו של המדחס כאשר הגענו אל הטמפרטורה הרצויה. לרכיב זה יש חשיבות מכרעת וכאשר הוא מתקלקל, ייתכן מצב בו חלק ממוצרי המקרר קופאים ותיווצר הצטברות של קרח.

החלפת תרמוסטט במקרר

החלפת תרמוסטט במקרר - מחירים ועלויות

עלות החלפה של תרמוסטט נעה בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח כאשר המחיר כולל את הרכיב החדש בהתאם לסוג המקרר שלכם. חשוב להבין שכיום לא נהוג לבצע תיקון תרמוסטט וברוב המקרים נדרש להחליף את הרכיב בשלמותו מכיוון שמדובר בפעולה משתלמת יותר.

 

במקרים אחרים, יחליט טכנאי המקררים לפתוח את התרמוסטט ולבדוק את תקינות לוח הפיקוד והרכיבים הפנימיים הנוספים. מחיר החלפת תרמוסטט למקרר לעיתים משתנה על סמך הדגם הספציפי או היצרן וכדאי לבדוק עם טכנאי המקררים מראש כמה צפויה לעלות פעולת ההחלפה.

מחיר ממוצע להחלפת תרמוסטט במקרר

מחיר ממוצע להחלפת תרמוסטט במקרר: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

שירות לכל סוגי המקררים והדגמים

לא משנה אם יש לכם מקרר של חברת אמקור או של חברת תדיראן או אפילו סמסונג או LG, דרכנו תוכלו למצוא את טכנאי מקררים מאזור מגוריכם שידע לספק לכם את השירות של החלפת הטרמוסטט. אפשר להגיד שכאשר התרמוסטט מתקלקל, ישנה השפעה ישירה גם על רכיבים אחרים במערכת וכך למשל אנו עדים למצבים בהם המדחס במקרר מתקלקל מכיוון שהוא עובד יתר על המידה, ללא כל הפסקה - מה שגורם לשחיקתו.

בטופס המצורף מטה, תוכלו להשאיר פנייה ולפרט מה הוא סוג המקרר שיש ברשותכם ומה התקלה שאתם חווים, כך נוכל לספק לכם שירות איכותי ומהיר ולאתר עבורכם טכנאי שמכיר את סוג המקרר ויודע לספק שירות עבורו. קבלת הצעות המחיר דרך פורטל טכנאים פלוס היא ללא כל עלות או התחייבות ולכן בצעו בדיקה וקבלו הצעות מחיר עוד היום.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

עוד על החלפת תרמוסטט שאינו תקין במקרר

במידה והזמנתם טכנאי להחלפה של התרמוסטט, וודאו שאתם מקבלים אחריות עבור השירות. האחריות בדרך כלל מסופקת לתקופה של מספר חודשים (בין 3 חודשים ל-5 חודשים ולעיתים אף יותר) והיא מבטיחה שבמידה והתקלה תחזור שנית, תוכלו להזמין שירות תיקון נוסף של בעל המקצוע, ללא עלות נוספת.

 

כמו כן,  במקרים בהם מדובר במקרר חדש יחסית, יש לבדוק את התרמוסטט ולבחון האם יש חוטים שפשוט יצאו ממקומם וגורמים לתקלה. על תיקון של תרמוסטט קיים, תשלמו בדרך כלל מחיר ביקור, אשר נע בין 150 ש"ח ל-250 ש"ח.