מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

תיקון דלת מקרר

מהו מחיר תיקון דלת מקרר? באיזה מקרים צריך לתקן אותה ומהן התקלות המרכזיות? הכירו את כל המידע שצריך לפני תיקון דלת המקרר.

מהן הסיבות לכך שנצטרך לתקן דלת מקרר?

דלת מקרר עלולה להתקלקל עקב בעיות בגומיות, בלאי בוואקום, או ציר דופן שבור. כל אלה בעיות שיכולות להתרחש בכל מקרר, מכל סוג, של כל יצרן. כשדלת המקרר אינה תקינה, המקרר, על פי רוב, נשאר מעט פתוח ובעקבות כך הקור 'בורח', מה שגורם למקרר 'להתאמץ' בכדי לקרר, דבר אשר עשוי לגרום לצריכת חשמל גבוהה. מכשיר חשמל, מכל סוג שהוא, המפסיק לפעול, מהווה מטרד גדול עבורנו. על מנת לבצע תיקון של דלת המקרר, חשוב מאוד לפנות לאנשי מקצוע, הם ורק הם, יודעים לבצע תיקון דלת מקרר.
 

תיקון דלת מקרר

מהו מחיר החלפת דלת מקרר?

ישנם מקרים בהם מכלול של תקלות גורם לכך שדלת המקרר לא תיסגר. במקרה כזה לא יהיה מנוס מהחלפת הדלת. מחיר החלפת דלת מקרר תלוי בגודל המקרר, היצרן והוותק של המקרר. מנגד, מחיר תיקון דלת מקרר, משתנה בהתאם לאופי התקלה. החלפת גומייה בדלת המקרר תעלה בין 270 ל- 370 ₪. מחיר החלפתו של ציר שבור בדלת המקרר יהיה בין 400 ל-500 ש"ח בממוצע 450₪. המחירים הללו כוללים את עלות הרכיב המוחלף ועלות עבודתו של טכנאי המקררים. 

מחיר תיקון דלת מקרר בממוצע

מחיר תיקון דלת מקרר בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

תקלות בדלת המקרר המצריכות הזמנת טכנאי מקררים

  • הציר של דלת המקרר שבור - במקרים רבים, בהם דלת המקרר איננה נסגרת כראוי, הבעיה נעוצה בציר שבור, שתפקידו לשלוט על דלת המקרר, פתיחתה וסגירתה. בחלק מהמקרים יוכל טכנאי מקררים מיומן, לבצע תיקון של הציר ולהשמישו בחזרה. אולם, במרבית המקרים יהיה צורך בהחלפת הציר בציר חדש.
     
  • דלת המקרר יצאה מכיוון - מדובר בבעיה מוכרת מאוד, ככל שהזמן עובר, דלת המקרר עלולה לצאת מכיוון ומעט לשקוע. טכנאי מקררים יבצע כיוון דלת מקרר מחדש של הדלת והיא תיסגר כמו שצריך. כדי שהדבר לא יקרה לעיתים קרובות, זכרו לא להעמיס מוצרים רבים מדי על דלתות המקרר.
     
  • שחיקה של גומיות הדלתות - בכל דלת מקרר ישנה גומייה שתפקידה המרכזי הינו, איטום של פנים המקרר, בזכות גומייה זו, הדלת נסגרת ממש כמו מגנט. במידה והגומייה יבשה, קרועה ושחוקה, דלת המקרר לא תיסגר לכם כמו שצריך. טכנאי מקררים, יחליף את הגומייה במקרר והדלת תשוב להיסגר במהרה. מדובר בתיקון מהיר ולא יקר.

מציאת טכנאי מקררים בטכנאים פלוס

בין אם יש לכם מקרר ישן ובין, אם יש לכם מקרר חדש יחסית, מומלץ להזמין טכנאי מקררים לטובת תיקון דלת המקרר. בפורטל טכנאים פלוס, תוכלו לאתר איש מקצוע מיומן, מכל מקום בארץ, שיגיע במהירות, יבצע אבחון מדויק של התקלה ויציע את הפתרון הטוב והיעיל ביותר. תיקון דלת מקרר בצורה מקצועית יבטיח שהמקרר שלכם ימשיך לעבוד בצורה טובה לאורך זמן.


טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

אבחון עצמאי בטרם הזמנת טכנאי מקררים

אנשים בעלי מעט ידע טכני או הבנה במוצרי חשמל, יכולים לנסות ולאבחן את התקלה בדלת המקרר בעצמם. חשוב לוודא האם התקלה היא תוצאה של בלאי גומיות ואם כן, האם זו הבעיה שבעטיה המקרר לא נסגר באופן מלא. איתור מקור הבעיה על ידכם יאפשר לכם לקבל הצעת מחיר מדויקת בשיחה טלפונית עם גורם מקצועי.