מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מקרר מקצר

מהן הסיבות לכך שהמקרר מקצר? מה עושים ואיך מתמודדים? האם צריך להזמין תיקון למקרר שמקצר או פשוט לחכות? (תלוי בסיבה), המשיכו לקרוא והבינו הכל בהמשך.

המקרר מקצר מה הסיבות?

ישנם לא מעט סיבות לכך שמקררים מקצרים, למעשה זאת אחת מן התקלות הנפוצות במקררים, אז למה זה קורה? הנה כמה מן הסיבות העיקריות לכך:

  • המקרר מקצר אחרי הפשרה: הפשרתם את המקרר למטרת ניקוי או הובלה? אחרי שחיברתם מחדש המקרר התחיל לקצר? אוקיי, אז טוב לדעת שהתקלה היא בגלל נוזלים שנוגעים בחוט חשוף ככל הנראה וייבוש של המקרר אכן יפתור את בעיית הקצר. האמנם - אם קיימת תקלה שכזו, כדאי לבדוק איזה חוט חשוף ולטפל בנושא לפני שייגרם נזק גדול יותר.

  • המקרר מקצר אחרי ניקוי: בדומה להפשרתו, גם ניקיון המקרר עשוי לגרום לקצר בגלל מגע עם מים. רצוי לתת לו להתאורר היטב כאשר הדלתות פתוחות ורק לאחר מכן להפעיל (אחרי ייבוש מלא).

  • מקרר מקצר כל כמה שעות: קצר שנגרם בתכיפות שונה ולא קבועה, למעשה בכל כמה שעות מעיד על תקלה. ככל הנראה קבל המקרר אשר אחראי להניע את המדחס לפעולה תקול ויש להחליפו. או גוף החימום של המקרר שנכנס לפעול "הפשרה" בכל כמה שעות. לעיתים - זאת אינה תקלה והיא גם לא במקרר, אלא בעומס חשמל ביתי כאשר המקרר ועוד כמה מוצרי חשמל בעלי צריכה גבוהה פועלים כמו מכונת כביסה, מדיח כלים ואפילו הדוד.

  • מקרר מקצר אחרי הובלה: ישנם הנחיות ברורות שלאחר הובלת מקרר יש לתת לו לעמוד כמה שעות על מנת שהשמן והנוזלים השונים בו ירדו בחזרה אל המדחס וימנע קצר או נזק למקרר. אם המקרר עבר מקום או הובלת למקום חדש - תנו לו כמה שעות לעמוד ולאחר מכן חברו אותו לחשמל.

מה המחיר לתיקון קצר במקרר?

בעבור תיקון קצר במקרר תשלמו בין 250 - 500 ש"ח. כאשר זהו ממוצע המחירים העיקרי על פי איפיון התקלות השונות. ברוב המקרים אפילו לא יהיה צורך בתיקון אלא ביקור בלבד של טכנאי מקררים שייתן לכם הסבר מדוע נגרם קצר ואם מדובר על חיווט תקול - המחיר מהביקור לא יעלה בהרבה.

מחיר ממוצע לתיקון קצר במקרר

מחיר ממוצע לתיקון קצר במקרר: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הפחת קופץ שהמקרר נכנס לפעולה

בדומה לתקלה שאפיינו מעלה של מקרר אשר מקצר בכל כמה שעות, יש כמה סיבות לכך שהפחת קופץ כאשר הוא נכנס לפעולת הפשרה או קירור - זה או בגלל קבל (גם המקרר ישן יחסית), או בגלל גוף חימום תקול שבכל כמה שעות מנסה להפשיר את המקרר ולמעשה גורם לקצר. אופציה נוספת היא עומס בחשמל. אם המקרר אינו מחובר במעגל נפרד וייעוד (שקע כוח), עשוי להיגרם קצר וקפיצה של הפחת. מקרה כזה נראה בעיקר כאשר נעבור לבית חדש או בעת רכישת מקרר חדש כאשר הוא צורך יותר חשמל.

מקרר מקצר

מה לעשות אם המקרר מקצר לעיתים?

לא יודעים אם לטפל בבעיה של קצר לעיתים רחוקות? נניח והמקרר מקצר רק פעם בשבוע? נתחיל בכל שמדובר על תקלה שחייבים למצוא את הפתרון, כי בסופו של דבר עשוי להישרף לכם המקרר לחלוטין או שהחשמל יקפוץ ולא תהיו בקרבת מקום וכל האוכל יהרס קליל עקב חוסר קירור. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות. על רובן כבר הסברנו, כמו למשל עומס בחשמל. או הפשרה של המקרר שלעיתים גורמת לקצר (גוף החימום של המקרר מתאמץ יתר על המידה).

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

השוו וחסכו - תיקון קצר במקרר עם 'טכנאים פלוס'

תיקון קצר במקרר לא יקר ועשוי לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים, אבל בכל זאת - השוואת מחירים יכולה לעזור בחסכון של כמה עשרות אחוזים! אז למה לא לנסות? בטכנאים פלוס - זה בחינם! למעשה בהשארת פרטים באתר, תקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר של טכנאי מקררים מאזורכם. תוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ובכך להוזיל את העלויות.