מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מקרר מזיע

פתחתם את דלת המקרר וראיתם שיש בתוכו טיפות של מים? אם המקרר שלכם מזיע ומטפטף מבפנים, חשוב שתדעו מה הסיבות לכך והאם זה פוגע בתפקודו התקין. בנוסף, דרך אתר 'טכנאים פלוס' תוכלו להזמין טכנאי לבדיקה של המקרר ותיקון מקצועי ומהיר.

הזמינו טכנאי לתיקון מקרר מזיע

אם גם אתם זיהיתם בתוך המקרר טיפות מים על המדפים או על התקרה הפנימית של המקרר, ייתכן ותזדקקו לעזרתו של טכנאי מקררים מקצועי. מקרר מזיע בדרך כלל בשל הפרשי טמפרטורות אך גם בשל רכיבים תקולים ועל מנת להסיר את החשש לעיתים נדרש להזמין טכנאי לאיתור התקלה והחלפת הרכיבים השונים. דרך האתר שלנו תוכלו להזמין טכנאי מקררים בכל אזור בארץ ולקבל מענה ופתרון לתקלה.

מקרר מזיע

למה מקרר מזיע? הנה הסיבות:

  • הגומיות בדלת המקרר פגומות: ייתכן שהסיבה לכך שהמקרר שלכם מזיע בחלקו הפנימי היא העובדה שהגומיות שתפקידן לאטום את המקרר נקרעו או נשחקו עם הזמן ועל כן האוויר החם מתוך הבית נכנס אל המקרר הקר וגורם לאידוי. פעולת האידוי וההבדל בין הטמפרטורות בתוך המקרר ומחוצה לו, יוצרת טיפות על המוצרים או על הדפנות הפנימיות שלו.

  • בעיה במדחס של המקרר: כאשר המדחס לא תקין, הוא אינו דוחס את הגז הקר והתוצאה המתקבלת היא למעשה הזעה בחלקו הפנימי של המקרר.

  • סגירה לקויה של הדלת: במקרים מסוימים אנו רואים את הטפטוף בתוכו של המקרר כאשר אחד מבני הבית לא סגר את הדלת של המקרר עד הסוף והאוויר החם נכנס פנימה. כלומר לא בכל המקרים הבעיה היא בגומיות בדלת או במדחס אלא פשוט בחוסר שימת לב וסגירה לקויה של המקרר שלכם. במידה והבעיה חזרה על עצמה מספר פעמים וזיהיתים טפטוף במקרר לאורך זמן, כנראה שלא מדובר במקרה חד פעמי בעקבות סגירה לקויה אלא בתקלה באחד מהרכיבים.

למה המקרר מזיע מבפנים דווקא בקיץ?

באופן כללי אפשר להגיד שניתן לראות מקרים רבים בהם מקרר מזיע מבפנים בעיקר בחודשי הקיץ החמים. הסיבה לכך היא כמובן הפרשי הטמפרטורות בין החום מחוץ למקרר לבין הטמפרטורה הקרה בתוכו. חשוב לציין שהתופעה יכולה להתרחש גם בשאר העונות כמובן ולעיתים נדרש להזמין טכנאי שיבדוק את המקרר

כמה עולה לתקן מקרר שמטפטף מבפנים?

המחיר שנדרש לשלם עבור תיקון מקרר שמטפטף מים מחלקו הפנימי משתנה וזאת מאחר שנדרש להבין תחילה ממה נובעת הבעיה וכמובן איזה רכיבים דורשים החלפה. להלן מחירון קצר המציג את העלויות הכרוכות בתיקון של מקרר מזיע וזאת כמובן במידה ומדובר בגורמים שצוינו קודם לכן.

כמה עולה לתקן מקרר מזיע?

עלות החלפת מדחס במקרר

כולל החלפה של הגז.


1000 - 1500 ש"ח
עלות החלפת גומיות בדלת המקרר

המחיר הוא עבור החלפת גומיות במקרר ורכישת הגומיות עצמה.


400 - 500 ש"ח
כמה עולה להזמין טכנאי מקררים?

במידה והטכנאי נדרש להחליף רכיבים, המחיר משתנה כמובן.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון מקררים מכל הדגמים והסוגים

אתר טכנאים פלוס מרכז טכנאי מקררים מעולים מכל רחבי הארץ אשר מספקים שירות תקיונים מקצועי עבור כל הדגמים והחברות של המקררים הקיימים כיום בשוק כמו למשל LG, סמסונג, שארפ ועוד. בדרך כלל הבעיה מתרחשת במקררים ישנים שכבר פועלים מספר שנים אך לעיתים אנו רואים גם מצבעים בהם מקרר חדש מזיע ומטפטף מים בדפנות או על גבי המדפים.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מקרר מזיע? הזמינו טכנאי וגלו מה הבעיה

זה נכון שלעיתים המקרר מזיע ואין שום תקלה הדורשת החלפה של רכיבים. כפי שהסברנו קודם לכן ייתכן והנוזלים בתוך המקרר נוצרים בעקבות פתיחה מרובה של דלת המקרר או סגירה לקויה שאינה הרמטית אך במקרים רבים הצטברות הטיפות היא סימן להחלפה של הגומיות או לבעיות במדחס. רובנו לא יכולים לדעת מהו מקור התקלה ועל כן ההמלצה היא להזמין טכנאי לביקור קצר בעלות נמוכה ולחסוך בהמשך תיקון גדול ויקר יותר.

חשוב להבדיל בין מקרר מזיע לנזילת מים

חשוב להסביר שקיים הבדל בין מקרר נוטף ומזיע בחלקו הפנימי לבין נזילות מים מהמקרר בחלקו החיצוני. במידה וזיהיתם שלולית של מים יתכן ומדובר בתקלות מסוג אחר לגמרי הקשורות דווקא לחיבור לקוי של נקודות המים או סתימה של צינור ניקוז ועל כן כאשר אתם מסבירים לטכנאי את התקלה, חשוב לציין מהיכן בדיוק הנזילה מגיעה ואפילו לשלוח לו תמונות של אזורי הטפטוף.