מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת מדחס למקרר

איך בודקים מדחס של מקרר? למה המדחס רותח והאם הוא הרוס אם הוא לא נכנס לפעולה? שירות תיקון והחלפת מדחס למקרר במחירים הכי זולים תמצאו כאן ב'טכנאים פלוס' - התחילו לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו!

בדיקת מדחס של מקרר - מה עושים?

החשד המרכזי יהיה רעש חריג מאזור המדחס, אם אתם שומעים רעשים שלא שמעתם בעבר - רצוי לבדוק מאחורי המקרר מעין הרעש נובע.

 

אם מדובר על גומייה שאתם מזהים שנקרעה או מגע של המדחס בחלק אחר - ככל הנראה שזו התקלה. אבל אם לא ראיתם כלום ויש רעשים כאלו - כנראה שמדחס המקרר תקול.

 

אין קור במקרר? זה לא אומר בהכרח שזה המדחס, אבל זה גם עשוי להיות הוא. קיימות תקלות רבות לפני כמו טרמוסטט ואפילו מאורר פנימי (בדגמים מסוימים).

מהו מחיר החלפת מדחס במקרר?

מחיר החלפת מדחס למקרר נע בין 1,000 - 1,500 ש"ח והוא כולל ריקון הגז, פירוק המדחס אותו ולאחר מכן חיבור מחדש של הצינורות ואז מילוי גז המקרר מחדש. המחיר עשוי להיות יותר יקר בדגמים שונים (בעיקר במקררים ישנים).

 

מחיר ממוצע להחלפת מדחס במקרר

מחיר ממוצע להחלפת מדחס במקרר: 1250 ₪

טווח מחיר גבוה 1500 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

 

מדחס המקרר רותח וכל הזמן מתחמם, מדוע?

בדרך כלל אם המדחס חם, באופן שאינו סביר, ככל הנראה שמדובר על אחת מהתקלות הבאות: חוסר בגז, קבל שאינו תקין או מדחס שעומד לשווק חיים. בדרך כלל נראה את התקלה הזו כאשר המדחס נכנס לעבודה ומספיק בכל כמה דקות, דבר אשר ישפיע גם על קירור המקרר עצמו. אפשרות נוספת היא סתימה של גז - כאשר המדחס מתאמץ לקרר אך ללא הצלחה בגלל מחסור בגז.

מדחס מקרר לא נכנס לפעולה

כמה סיבות עיקריות יכולות להוביל לכך שמדחס המקרר לא נכנס לפעולה. אם אתם שומעים ניסיונות הפעלה שנכשלים (רעש זמני מהמקרר), ככל הנראה שהקבל של המקרר אינו תקין ויש להחליפו.

 

אם בכלל המדחס לא עובד - ייתכן שיש קצר חשמלי (דבר אשר עשוי להעיד על כך הוא שהמקרר מקצר) או שהיה ופשוט "שרף" את המדחס. כמו כן - טרמוסטט שאינו תקין גם יכול לגרום לאי הכנסה לפעולה בגלל שאין זיהוי שצריך קירור.

 

החלפת מדחס למקרר

המדחס עובד ומפסיק (או לא מפסיק לעבוד?)

שמתם לב שהמדחס מקרר בלי הפסקה את המקרר? או טרמוסטט שאינו מדווח למדחס מהי הטמפרטורה ולכן הוא ממשיך לעבוד ללא סוף. אם הוא עובד ומספיק לעיתים תכופות, סביר להניח שהוא גם מתחמם ואם המאורר שאחראי על קירור המדחס אינו פועל - זאת הסיבה להפסקות המרובות. כמו כן, סתימה או מחסור בגז עשוים לגרום לתופעה זהה.

המדחס במקרר כן עובד אבל המקרר אינו מקרר

ככל הנראה שהתקלה אינה במדחס המקרר עצמו, אלא במאורר שאחראי על פיזור האוויר הקר בתוך המקרר (למשל ישנם מקררים בהם המאורר מפזר את הקור מהמקפיא לחלל המקרר - אם הוא תקול, המקרר לא יקרר). גם הצטברות קרח עשויה לגרום לתקלה דומה. הרחבו על כך בעמוד מקרר לא מקרר.

רעש נוראי? למה מדחס המקרר מרעיש:

רעש מהמקרר יכול להיות בגלל כמה סיבות, הנוראית מכל הוא שהוא פשוט נהרס וזה סימני החיים האחרונים שלו. אבל בואו נישאר אופטימיים! זה יכול להיות רק גומייה או תושבת שזזה ואפילו בורג! יש להעיף מבט מאחורי המקרר ולנסות לזהות מעין הרעש נגרם. לא מצאתם את מקור הרעש? קראו כאן למה מקרר מרעיש ואנו בטוחים שתמצאו את מקור הבעיה.

מה זה מדחס אינוורטר ואיך הוא עובד?

כיום המקררים החדשים פועלים עם מדחס אינוורטר, הוא עמיד יותר, מקרר את המקרר בצורה טובה ואחידה ותקלות שיש במקררים ישנים - אצלו אין.

 

הוא עובד בצורה רציפה ודואג לשמור על קירור אחיד ורציף של המקרר. יש תקלה במדחס? צריכים להתייעץ עם טכנאי מקררים ומקפיאים? השאירו פרטים וקבלו בחזרה עד שלוש פניות במהירות.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

האם ניתן לנקות מדחס ביתי לבד?

ניקוי הרשת והמאורר שמאחורי המקרר אכן חיוני. כמובן שקודם כל יש לנתק את המקרר מהחשמל ובאמצעות מברשת להסיר את האבק (השימוש במים לא מומלץ כלל). המאורר תפקידו לצנן את המדחס וגם הרשת וכאשר יש הצטברות אבק גדולה הדבר מחייב ניקוי אחרת המדחס עשוי להתחמם ולההרס או לחלופין להצריך אתכם להזמין תיקון למאורר.