מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מקררים בראשון לציון

המקרר עושה בעיות? לא להסתבך עם התיקון כשאפשר להזעיק טכנאי מקררים שזאת עבודתו? הזמינו שירות דרך פורטל טכנאים פלוס ותוכלו לבצע השוואת מחירים בין טכנאים בראשון לציון והסביבה.

טכנאי מקררים בראשון לציון - שירות מהיר ומקצועי

פרט לעובדה שמקרר תקול יכול לגרום לתסכול רב, הוא גם גורם לבזבוז של מזון שעשוי להתקלקל במידה והוא אינו מקרר כמו שצריך. לכן לזמני ההגעה של הטכנאי, ישנה חשיבות מכרעת ולא פעם נושא הזמינות הוא קריטי למדי. אם זה עתה התחלתם לחפש טכנאי מקררים בראשון לציון וחשוב לכם למצוא בעל מקצוע כמה שיותר מהר, תנו לנו לעזור לכם ולדאוג לכך שתקבלו מספר פניות מבעלי מקצוע רלוונטיים שמציעים תיקון מקררים מקצועי באזור ראשון לציון ובסביבתה.
 

טכנאי מקררים בראשון לציון

הכירו את התקלות הנפוצות במקררים

מבדיקות שערכנו, אלו התקלות הנפוצות במקררים באזור ראשון לציון ובסביבתה:

  • מקרר מרעיש: אם המקרר עושה רעש מעצבן של טרקטור, כנראה שיש בלאי של תושבת הפלסטיק שבה ממוקם המדחס אך גם ייתכן כי המאוורר של המקרר התעקם או שיש בורג רופף. בכל מקרה, נדרש להזמין טכנאי שיבדוק את הרכיבים השונים ויספק תיקון בהתאם.
     
  • מקרר לא מצליח לקרר: לעיתים המקרר לא מקרר בכלל או פשוט מקרר אבל לא מגיע לטמפרטורות הרצויות. הסיבות לכך הן לרוב הצטברות של קרח, מדחס תקול במקרר או גומיה בדלת המקרר שנסדקה וגורמת למצב בו הקור "בורח" החוצה.
     
  • קצר במקרר: תקלה הנגרמת לרוב בשל מגע עם מים בעקבות פעולות ניקיון שביצעתם בקרבת המקרר אך במקרים אחרים מדובר דווקא בבעיה בקבל המקרר שתפקידו הוא להניע את המדחס. זכרו שלעיתים מדובר בכלל בתקלה חשמלית בבית שאינה קשורה ספציפית אל המקרר עצמו אלא לעומסים בחשמל שמצריכים שדרוג של מערכת החשמל הביתית והלוח.

יש כמובן תקלות נוספות במקרר ולפעמים נדרש מבעל המקצוע להחליף חלק מהרכיבים במערכת בשביל שהמצב יחזור לקדמותו והמקרר יעבוד בצורה תקינה. 

תיקון מקררים בראשון לציון - כמה זה עולה?

הנה מספר דוגמאות למחירים ועלויות של עבודות שונות בתחום המקררים. לפני שאתם מזמינים שירותי תיקון מקררים בראשון לציון, הקפידו להציץ במחירון ולבדוק האם המחיר שהתקבל נמצא בטווח או קרוב אליו. תפקידו של המחירון לספק אינדיקציה לעלויות השונות בהתאם לסוג העבודה הנדרשת אך חשוב להבין כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ועל כן המחיר המופיע אינו מחייב את בעל המקצוע שאיתם תדברו במסגרת הבדיקות באתר.

מחירון תיקון מקררים בראשון לציון

כמה עולה להחליף גומיות בדלת?

מתייחס לדגמים הסטנדרטיים ולא למקררים תעשייתיים.


400 - 500 ש"ח
תיקון מקרר שמקצר

בדיקת החיווט החשמלי ותיקון מגעים רופפים.


250 - 500 ש"ח
תיקון נזילת מים

פתיחת סתימה בצינור הניקוז ע"י טכנאי מקררים באזור ראשון לציון.


200 - 400 ש"ח
עלות החלפת מדחס במקרר

כולל החלפת מדחס ומילוי גז במקרר.


1000 - 1500 ש"ח
החלפת תרמוסטט תקול במקרר

כולל הרכיב החדש וההחלפה עצמה.


300 - 500 ש"ח
טיפול במקרר שעושה רעשים

בהנחה ומדובר בגומיה שנדרש להחליף או בורג משוחרר.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

האם סוג המקרר משפיע על המחיר?

שאלה שנשאלת לא מעט היא האם דגם וסוג המקרר משפיעים על העלות שנשלם והאם יש מחיר שונה בין תיקון מקרר מדגם אחד לאחר. התשובה היא שברוב המקרים המחירים יהיו כמעט זהים אך צפויים להיות שינויים בשל העובדה שהגודל משפיע על עלות הרכיבים עצמם. 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

הזמינו טכנאי מקררים מומלץ בראשון לציון

אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר. לפעמים, טכנאי אמין ומקצועי יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ובעוד שטכנאים אחרים ימליצו על החלפה של כל המקרר בלא מעט כסף, ייתכן וטכנאי יפתור לכם את התקלה בכמה מאות שקלים בלבד. רצו איתנו קשר עוד היום והזמינו טכנאי מקררי מומלץ בראשון לציון והסביבה.