מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מקררים בחולון

המקרר במטבח מטפטף, מקצר או מרעיש? תוכלו להזמין טכנאי מקררים מומלץ בחולון שיבדוק מה מקור התקלה ויציע פתרונות לתיקונה. דרך פורטל 'טכנאים פלוס' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות.

משווים מחיר בין טכנאי מקררים בחולון

אין ספק שכאשר המקרר מתקלקל, נוצרת אצל רובנו פאניקה קלה וזאת בעקבות האפשרות שנאלץ לזרוק את כל האוכל אשר נמצא בתוכו כעת מאחר והוא יפשיר ויתקלקל. לכן רוב האנשים אשר יחפשו טכנאי מקררים, יזמינו את הטכנאי הראשון שאיתו הם ידברו רק בשל הדחיפות והרצון לתקנו כמה שיותר מהר.

 

אנו מציעים לכם אלטרנטיבה והיא - השוואת מחירים בין טכנאי מקררים בחולון. ניתן ליצור איתנו קשר כעת ולקבל מספר הצעות מחיר שונות מטכנאים מומלצים, אמינים, מקצועיים ואדיבים.

 

טכנאי מקררים בחולון

מחיר הזמנת טכנאי מקררים באזור חולון

במחירון הבא, ריכזנו מספר דוגמאות אשר נלקחו מהצעות מחיר אמיתיות של טכנאי מקררים באזור חולון. מטרת המחירון היא לספק לכם מושג כללי אודות עלויות העבודות השונות, יחד עם זאת יש לקחת את המידע בערבון מוגבל מאחר והמחירים עשויים להשתנות מעת לעת ובהתאם למורכבות התקלה, עלות הרכיבים ודגם המקרר.

עלות הזמנת טכנאי מקרר בחולון

החלפה של גומיות בדלת המקרר

קראו עוד על החלפת גומיות במקרר.


400 - 500 ש"ח
כמה יעלה להחליף טרמוסטט?

מחיר בעבור פירוק התרמוסטט הקיים והחלפת תרמוסטט (כולל עלות החדש)


300 - 500 ש"ח
מחיר החלפת דמפר במקרר

הדמפר אחראי על וויסות כמות האוויר הקר במקרר.


450 - 650 ש"ח
פתיחה של סתימה בצינור הניקוז במקרר

המחיר מתייחס לתיקון הצינור הקיים (לא להחלפתו)


200 - 450 ש"ח
כמה יעלה להחליף כרטיס פיקוד?

החלפה של כרטיס הפיקוד האלקטרוני.


500 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון מקררים באזור חולון: מכל סוג ודגם

אחת השאלות שאנו מקבלים כאן לא מעט מגולשי האתר היא בנוגע לתיקון של מקרר מדגם וסוג ספציפי. חשוב להבהיר, אנו מאפשרים לכם למצוא טכנאי למקרר מכל סוג, כולל מקררים של חברת LG, מקררי סמסונג, מקררים של חברת בוש, שארפ, אמקור וחברות נוספות. אומנם מחיר תיקון מקררים באזור חולון נקבע בין היתר על סמך גודלו וסוגו של המקרר אך בהחלט ניתן לקבל שירות לכל דגם ודגם ללא יוצא מן הכלל.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

האם תמיד כדאי לתקן את המקרר?

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. אם מדובר בתקלה שהתיקון בעבורה הוא יקר מאוד, ייתכן ועדיף להחליף את המקרר הנוכחי במקרר חדש לגמרי. לעומת זאת, רוב התקלות במקררים יסתיימו בכמה מאות שקלים ובמידה ויש לכם מקרר חדש יחסית או דגם יקר שעלה אלפי שקלים, האופציה של תיקון תהיה עדיפה יותר. ניתן להתייעץ עם טכנאי מקררים בחולון באשר לעבודות לאפשרויות השונות וזאת לאחר שהוא יספק הצעת מחיר.

 

תיקון מקררים בחולון

איזה תקלות יכולות להיות במקרר?

רוב הפניות שאנו מקבלים הן בעבור תיקון מקרר שאינו מקרר כמו שצריך, מקרר שבעת חיבורו אל החשמל מקפיץ את החשמל, מקרר שעושה רעשים חזקים אך גם מצבים שבהם המקרר מקפיא אוכל או מזיע מבפנים. למעשה יש לא מעט תקלות במקררים כאשר חלקן נגרמות כתוצאה מבלאי טבעי של רכיבים ואחרות מתרחשות בשל תפעול לא נכון כמו סגירה לקויה של דלת המקרר או יצירת עומס של מוצרים בתוכו.