מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מקררים בהרצליה

גלו מהן תקלות המקררים הנפוצות בעיר הרצליה והזמינו טכנאי מקצועי שיתקן אותן. תיקון מקררים מזמינים דרך פורטל הטכנאים הגדול של 'טכנאים פלוס' ונהנים מקבלת הצעות מחיר של בעלי מקצוע שונים בתחום ובחינם.

המקרר עושה בעיות? זה הזמן להזמין טכנאי

למי מאיתנו זה לא קרה, בוקר אחד המקרר התחיל להשמיע קולות מוזרים מבלי שאנו אפילו פותחים אותו או במקרים אחרים הוא פשוט לא מתפקד כמו שצריך ולא מקרר בעוצמה הרצויה או בכלל. תקלות במקררים מתרחשות כל הזמן מאחר ומדובר במכשיר מורכב אשר פועל על חשמל, מכיל גז ופועל באופן רציף ללא הפסקה.

 

חלק מהרכיבים הפנימיים בו מתקלקלים לאחר שנים בעקבות בלאי טבעי ולכן יוצרים תקלות כאלה ואחרות. בכל תקלה במקרר, נמליץ להזמין טכנאי מנוסה לביקור בשביל לאבחן את מקור התקלה וכמובן בשביל לאתר אותה במהירות ובצורה הטובה ביותר.

טכנאי מקררים בהרצליה - כמה זה יעלה לכם?

התשובה הפשוטה לשאלה המוצגת כאן היא - תלוי. תלוי מאוד מה סוג הבעיה, מה דגם המקרר שלכם וכמה עולים חלקי החילוף שהתקלקלו. כך למשל, כאשר יש תקלה הדורשת החלפת גומיות בדלת המקרר, ייתכן והעלות תסתיים ב-500 ש"ח לכל היותר אך במידה ונדרש להחליף מדחס במקרר, העלות גבוהה יותר ויכולה להגיע גם ל1,000 ש"ח ואף יותר. בשביל לקבל מושג על מחיר העבודות השונות - היכנסו אל מחירון המקררים המוצג בעמוד זה.

 

טכנאי מקררים בהרצליה

תיקון מקררים בהרצליה - אלו הן התקלות הנפוצות

  • דליפת גז במקרר: אם המקרר שלכם לא מקרר כמו שצריך, ייתכן שפשוט חסר לו גז. עלות של מילוי גז למקרר נעה בין 300 ש"ח ל-400 ש"ח אך שירות הכולל גם איתור של הנזילה ותיקונה - עשוי לעלות לכם 700 ש"ח ואף יותר.

  • מקרר מקצר כל הזמן: ייתכן ומדובר במגע עם מים שגורמים לקפיצה בחשמל וזאת כתוצאה מחוט חשוף. יחד עם זאת יש סיבות נוספות כמו גוף חימום תקול או אפילו עומס על מערכת החשמל בבית.

  • רעשים מתוך המקרר: זאת תקלה הדורשת בדיקה מעמיקה מכיוון שיכולות להיות לכך מספר סיבות שונות כמו בורג רופף, מאוורר שמרעיש וגם מדחס שמתחכך בפלסטיק.

טכנאי מקררים אמין ומומלץ בהרצליה והאזור

מקרר הוא לא מכשיר זול ולכן חשוב לשקול שירות של תיקון לפני שרצים להחליף אותו בחדש. ברוב המקרים, עלות התיקון של התקלה תסתכם בכמה מאות שקלים בודדים אך מלבד העלות, חשוב גם לדעת לבחור נכון את נותן השירות שלכם. אם אתם מחפשים טכנאי מקררים מומלץ ואמין בהרצליה והסביבה, אנו מציעים לכם את השירות שלנו.

 

אתר 'טכנאים פלוס' כבר ביצע בשבילכם את עבודת הסינון וכאן תוכלו לקבל הצעות מחיר מטכנאים מעולים עם המלצות טובות. אין כל התחייבות לעבודה עם אחד מנותני השירות שלנו ולכן תוכלו תמיד לשמוע הצעות מחיר בשיחת הטלפון ולהחליט בעצמכם האם תרצו להמשיך עם אותו טכנאי מקררים בתהליך.