מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת קבל במקרר

הקבל של המקרר לא עובד? ראו מה המחיר של החלפת קבל האם ניתן לתקן או שחובה להחליף ותוכלו להזמין טכנאי מקררים בעיר שלכם לצורך העבודה.

מחיר החלפת קבל במקרר

לאחר שביררנו עם מספר טכנאי מקררים, ראינו כי המחיר המשוער בעבור החלפת קבל במקרר נע בין 350 ל-550 ש"ח. מחיר זה כולל את עלות הרכיב ואת ההחלפה שלו.

 

מחיר ממוצע להחלפת קבל במקרר

מחיר ממוצע להחלפת קבל במקרר: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

תפקידו של הקבל במקרר

הקבל הוא רכיב חשמלי אשר אוגר מטען חשמלי. רכיב זה אחראי על הפעלת המדחס במקרר. כאשר יש תקלה בקבל, המדחס לא יכנס לפעולה ולא תתבצע דחיסה של גז המקרר. לרוב, בעיה בקבל המקרר תגרום למדחס להתחמם, כך שאם זיהיתם מצב בו המקרר מתחמם, ייתכן ותזדקקו לתיקון או החלפת קבל.

 

החלפת קבל במקרר

תיקון קבל במקרר או החלפתו?

ברוב הגדול של המקרים, ההמלצה תהיה על החלפה של קבל במקרר מאחר וזו האופציה המשתלמת יותר. חשוב לזכור כי ישנם מצבים רבים בהם קבל המקרר נשרף ולא יהיה מנוס מהחלפתו בקבל חדש, המתאים לסוג הספציפי של המקרר. ההחלפה פשוט ומהירה, בטח בהשוואה לפעולה היקרה והמורכבת של החלפת מדחס במקרר.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

החלפת קבל למקרר מכל סוג ודגם

דרך פורטל 'טכנאים פלוס' תוכלו להזמין החלפה של קבל למקרר מכל דגם וזה כולל את כל הדגמים המובילים של המותגים הבאים: מקררי שארפ, LG, Haier, מקררים של חברת סמסונג או אמקור וגם מקררים של Beko, Normande ועוד. סביר להניח שהטכנאי יהיה זקוק לדגם המסוים של המקרר ולכן כדאי להכין מבעוד מועד את המידע על הדגם ואף לצלם את המקרר עצמו.

 

החלפת קבל במקררים

האם אפשר לבצע את החלפת הקבל לבד?

לא מומלץ לבצע החלפה של הקבל באופן עצמאי מאחר ואנו עשויים לגרום לנזק למקרר ולנתק בטעות חיבורים אחרים. בנוסף, כאשר עוסקים בחשמל, יש לנקוט במשנה זהירות ולבצע את התהליך בצורה מבוקרת, לאחר שניתקנו את המקרר מהחשמל והסתייענו בכלים מתאימים אשר בודקים את תקינות הקבל.