מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת טיימר במקרר

התקלקל לכם טיימר ההפשרה במקרר? קבלו הצעות מחיר מעד 3 טכנאי מקררים בעיר שלכם וחסכו במחיר התיקון.

מחיר החלפת טיימר במקרר

מחיר החלפת טיימר הפשרה במקרר (כולל מקרר אמקור) הוא בין 350 - 550 ש"ח כשהמחיר כולל את הפילטר של המקרר.

 

מחיר החלפת טיימר במקרר בממוצע

מחיר החלפת טיימר במקרר בממוצע: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מה הוא הטיימר במקרר ומה תפקידו?

התפקיד של טיימר הפשרה במקרר הוא להפעיל את מערכת ההפשרה של המקרר. הטיימר יעשה זאת כל זמן קבוע ולמספר דקות מוגדר מראש. המטרה של הטיימר במקרר היא למנוע הצטברות של קרח על הסוללה. טיימר הפשרה תקול במקרר מונוע את הולכת החום אשר מאפשר את ההמסה. 

 

החלפת טיימר במקרר

החלפת טיימר במקרר במחיר זול

בשביל למצוא החלפת טיימר במקרר במחיר זול חשוב להבין שהמחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג הדגם של המקרר, אבל בעיקר בהתאם לטכנאי המקררים עצמו. לא כל טכנאי מקרר יקח לכם מחיר זהה עבור החלפת טיימר הפשרה במקרר שלכם.

 

לכן פורטל טכנאים פלוס עוזר לכם לעשות השוואת מחירים. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורך וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי מקררים בעיר שלכם עבור החלפת טיימר במקרר. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מצאו טכנאי מקררים מומלץ להחלפת טיימר במקרר

בשביל למצוא טכנאי מקררים מומלץ עבור החלפת טיימר הפשרה במקרר קודם כל כדאי לבדוק המלצות. אחרי שקיבלתם את שם טכנאי המקררים מהצוות הטלפוני של טכנאים פלוס ערכו חיפוש קצר באינטרנט וברשתות החברתיות ובדקו המלצות ודירוגים של לקוחות קודמים.

 

בנוסף שווה לבדוק את נושא האחריות. עבור החלפת טיימר במקרר נהוג לקבל 3 חודשי אחריות. כשאתם מדברים עם טכנאי מקררים ודאו שאתם מקבלים את האחריות שמגיעה לכן או לחלופין התקשרו לטכנאי מקרררים אחר.