מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מילוי גז במקרר

צריכים מילוי גז במקרר? יש דליפת גז? רוצים לדעת כמה זה עולה והאם זה מסוכן? דרך 'טכנאים פלוס' ניתן לקבל שירות מילוי גז למקררים מכל הסוגים ולבצע בין טכנאים השוואת מחירים!

דליפת גז במקרר, האם זה מסוכן?

ישנם כמה סוגים של גז (נפרט על כך בהמשך), אבל אחד מהם ולצערנו הוא גם הנפוץ ביותר בישראל וגם הנפיץ (והמסוכן) ביותר שעשוי להתלקח. מדובר על גז מסוג "R600".

 

כאשר טכנאי מקררים צריכים לתקן דליפה שלו הם מרוקנים את כלל המיכל וממלאים מחדש ביתר זהירות. באופן כללי - דליפות גז אחרות אינם מסוכנות כמו גז זה לסביבה. אבל ללא ספק מסוכנות למקרר וכאשר מקרר פועל ללא גז - הוא עשוי להיהרס קליל.

 

דליפת גז מקרר

כמה עולה מילוי גז במקררים?

 מחיר מילוי גז במקרר יעלה בין 300 - 400 ש"ח במידה ואיתור התקלה היה פשוט ומהיר. סוגי גז ישנים יותר עשוים גם לעלות יותר. דליפת הגז ואיתורה נעה בין 400 - 600 ש"ח (ואינה כוללת מילוי גז, אלא איתור ותיקון).

 

ככה שבמצטבר במידה ומדובר על דליפת גז המחיר עשוי לנוע בין 700 - 1,000 ש"ח בעבור איתור ותיקון דליפת הגז ומילוי המיכל (וזה במצב שיש לכם את אחד מסוגי הגז החדשים ולא מקרר ישן).

 

אנו ממליצים לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מקררים שונים על מנת לקבל מידע ולאסוף כמה שיותר הצעות מחיר. בכך לבצע השוואה ולקבל מחיר הוגן ומשתלם.

 

ממוצע למילוי גז במקרר (בלבד)

ממוצע למילוי גז במקרר (בלבד): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

סימנים של דליפת גז במקרר?

אם המקרר לא מקרר כמו שצריך, אם אתם רואים הצטברות קרח במקפיא ובמידה והמקרר מתאמץ ועושה המון רעש, כל אלו סימנים שככל הנראה חסר גז למקרר והחוסר הזה מתחיל להשפיע.

 

בסופו של דבר מקרר ללא גז עשוי לא לקרר בכלל ואף להינזק. יהיה קשה להבחין בכך שהוא לא פועל כאשר המקפיא יפשיר והאוכל פשוט יתקלקל ויתחיל לעלות ריח רע.

 

חשוב לציין כי מערכת הגז של המקרר הינה סגורה ולכן כמעט בכל המקרים מדובר על דליפת גז במקרר שמצריכה גם איתור ותיקון.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

איך יודעים שחסר גז במקרר?

בשביל לראות אם חסר גז במקרר עשו את הדברים הבאים:

  1. לכו למאחורי המקרר ובדקו את הברזלים. הם קרים? ייתכן שחסר גז במקרר.
     
  2. נתקו את המקרר. אם המקרר עושה רעשים בהחלט יתכן ששיש לכם חוסר גז במקרר.
     
  3. נתקו את המקרר ופתחו את המקפיא. חכו 5 דקות וחברו בחזרה. צלעות המאייד לא קפאו? יש לכן חוסר גז במקרר.

טיפול בכלל המותגים והחברות

אנו שמחים לתת מענה כלל ארצי בטכנאים פלוס ומענה לכלל המותגים השונים והחברות. כאשר אנו פועלים עם טכנאי מקררים פרטיים אשר יודעים לתת מענה לכל חברה באשר היא, בין אם המקרר שלכם הוא של חברת אמקור, אמנה, סמסונג, תדיראן, הייאר או פיילוט.

 

תיקון ומילוי גז למקרר

איזה סוג גז מתאים למקרר שלי?

בארץ ישנם כ-3 סוגי גז שעדיין נמצאים בשימוש אצל המקררים השונים. חלקם ישנים יותר וחלקם חדשים יותר, הנה פירוט על כך אחד מן סוגי הגז המתאים למקררים:

 

סוג גז למקרר כמה נפוץ האם דליק? מחיר
R600 מאוד נפוץ דליק זול
R134 מעט נפוץ מעט דליק פחות זול
R12 נדיר לא דליק יקר

בונוס: לא יודעים איזה סוג גז יש לכם? מאחורי המקרר יש מדבקה עליה רשום את סוג הגז המתאים למקרר. כמובן, שטכנאי המקררים ידע זאת לבד על פי הדגם, אבל למקרה והוא ישאל - תוכלו לדעת.