מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת גומיות למקרר

גומיות המקרר קרועות? סדוקות? תפקידן הוא לשמור על אטימת המקרר ועל תפקוד תקין. דרך טכנאים פלוס תוכלו למצוא טכנאי המבצע החלפת גומיות למקרר במחיר זול לאחר השוואת מחירים.

מהו מחיר החלפת גומיות למקרר?

מחיר החלפת גומיות במקרר נע בין 400 - 500 ש"ח בעבור מרבית המקררים הסטנדרטים כמו: סמסונג, שארפ, אמנה ועוד. ישנם מקררים אמריקאיים ישנים יותר אשר מחיר הגומיות ובאופן כללי טיפול ותיקונם תמיד יהיה יקר יותר, במקרה הזה תצטרכו להוסיף בין 15 - 25 אחוזים מגובה הסכום.

מחיר החלפת גומיות למקרר

מחיר החלפת גומיות למקרר: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

 

מהו תפקיד הגומיה (אטם דלת המקרר)?

בראש ובראשונה תפקידה למנוע מאוויר חיצוני ובעל לחות גובה להיכנס אל תוך המקרר. חדירה של אוויר חם יגרום להפרשי טמפרטורה והצטברות לחות - ההשלכות הם מדחס שעובד קשה יותר והצטברות קרח בתוך המקרר או במקפיא (תלוי היכן הגומיה נפגעה).

 

מהצד השני, אטם דלת המקרר הלא הוא הגומי אשר מודבק על גבי הדלת אחראי גם על שמירה של האוויר הקר בתוכו. בנוסף אטם הדלת אחראי על טריקה עדינה יותר של דלת המקרר.

החלפת גומיות למקרר

כיצד לבדוק שהבעיה היא בגומי המקרר?

לעיתים קרע או סדק בגומי המקרר אינו יוצר פגיעה והמקרר עדיין במצב תקין. לפעמים המצב הוא הפוך - אתם לא רואים בעיה באטימה אבל כן מרגישים שהמקרר לא מקרר כמו בעבר, אז איך לבדוק אם מדובר בגומיות המקרר? פותחים את דלת המקרר - מציבים נייר בין הדלת ובין דופן המקרר וסוגרים את הדלת - במידה והנייר נופל, קיימת בעיה באטימה. במידה והוא נתפס - המקרר אטום וייתכן כי הבעיה נמצאת במקום אחר.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים טכנאי מקררים?

כאשר אתם מזמינים טכנאי לצורך תיקון המקרר חשוב לבדוק שהוא ידוע כיצד לעבוד עם דגם המקרר שלכם ויש לו את החלקים המקוריים שלו. בגומיות למקרר זה מאוד חשוב שיהיו בדיוק מתאימות לדגם ולמותג. רוצים להזמין? השאירו פרטים בטופס הבא או פשוט חייגו.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

השוואת מחירים תחסוך לכם בעלויות

מנסים לקבל את המחיר הזול ביותר? רוצים לשמוע חוות דעת מכמה טכנאים שונים? דרך טכנאים פלוס ניתן לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מוצרי חשמל וכן גם בעבור שירותי תיקונים למקררים כמו החלפת גומיות לדלתות המקרר. אז ברגע שאתם משאירים פרטים, אתם מקבלים בחזרה עד שלוש פניות מטכנאים הנמצאים באזורכם, משווים וחוסכים.