מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מקררים

המקרר הפסיק לקרר? הוא עושה רעשים? יוצר קרח? בעיה במקפיא? אתם צריכים להזמין טכנאי מקררים ומקפיאים ורצוי שיהיה מומלץ ואמין. דרך טכנאים+ ניתן למצוא טכנאי בכל מקום בארץ למטרת תיקון מקררים ומקפיאים.

מהו מחיר ביקור טכנאי מקררים?

בשעות העבודה המקובלות [8:00 - 18:00] המחיר לביקור טכנאי מקררים ומקפיאים נע בין 150 - 250 ₪. כאשר בעת הזמנת ביקור במקרים דחופים אשר מחוץ לשעות הפעילות במקובלות בנורמה, מחיר הביקור עשוי להתייקר בעוד כ-100 ₪. לכן, אם התקלה אינה דחופה וסובלת דיחוי. מומלץ להמתין ליום למחרת על מנת לשלם בתעריף רגיל.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מקררים

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מקררים: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מחירון תיקון מקררים, כמה עולה לתקן?

ישנם לא מעט פרמטרים שונים ותקלות שונות, אשר משפיעות באופן ישיר על המחיר שתקבלו. זה מתחיל בסוג המקרר או המקפיא, גיל המקרר, סוג התקלה והאם אתם מעוניינים להשתמש בחלקים מקוריים או חלופיים. הנה טבלה המכילה את ממוצע המחירים בשוק לתיקון התקלות השונות במקררים ובמקפיאים.

המחירים לתיקון מקררים

מילוי גז למקרר

מילוי גז למקרר. המחיר אינו כולל איתור ותיקון תקלות של דליפת גז.


300 - 450 ₪
החלפת מדחס למקרר

פירוק הישן והתקנת מדחס חדש כולל חלקים.


1,250 - 2,500 ₪
החלפת גומיות למקרר

המחיר מתייחס להחלפה של גומיות במקרר. [לא כולל אמריקאיים]


350 - 600 ₪
החלפת כרטיס פיקוד למקרר ולמקפיא

איתור תקלה בכרטיס הפיקוד והחלפתו. מתייחס למקפיא ולמקרר.


500 - 900 ₪
החלפת תרמוסטט

החלפה של תרמוסטט במקרר.


300 - 600 ₪
החלפת מאוורר

החלפה של מאוורר במקררים ובמקפיאים, פנימי או חיצוני.


400 - 700 ₪
החלפת גוף חימום הפשרה במקפיא

החלפה של גוף חימום במקפיא - תפקידו להפשיר הצטברות קרח.


350 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

פערי המחירים, מה הגורם לכם?

קיבלתם מחיר גבוה מהמחירון, אבל מרגישים שטכנאי המקררים אמין? יכול להיות שהוא באמת צודק. המחירון תיקון מקררים שלנו מתייחס לממוצע המחירים ולדגמים הנפוצים בארץ. לכן ייתכן שתקבלו הצעות מחיר גבוהות מהמוצגות אצלנו ובפרט באינטרנט. וישנם גם גורמים ישירים לכך, אז מהן הסיבות שזה קורה? הנה:

  • מותג יקר וחלקיים מקוריים: מותג המקרר שלכם יקר? אל תתפלאו שמחיר התיקון שלו גם יהיה יקר. אין מה לעשות, חלקים יקרים וכך גם העבודה. לעיתים ניתן לקבל חלק תחליפי והמחיר באמת צונח. אבל האם זה מומלץ? לא בכל המקרים.
  • מקרים דחופים: הזמנתם טכנאי מקררים באמצע הלילה? ביום שבת? בחג? אל תתפלאו שתשלמו מחיר יקר יותר מיום חול. לכן, במידה וניתן לדחות את הזמנת נותן השירות, עשו זאת וחסכו.
  • מקרר אמריקאי: בארץ, התיקון והטיפול במקררים אמריקאיים יקר יותר מכל שאר הדגמים, אל תתפלאו שאתם משלמים עליו יותר.

תיקון מקררים, מה התקלקל לך?

בחר באחד מן שירותי תיקון המקרר הנפוצים שלנו וקבל מידע נוסף אודותיו, לבחירה לחץ על הריבוע המתאים:
 

כך תשיגו טכנאי מקררים במחיר זול

ישנן מספר אופציות להוזלת המחירים. קודם כל השוואת מחירים בין טכנאי מקררים היא חובה ונרחיב על כך בהמשך בפסקה המסבירה בדיוק איך משווים וכיצד אנחנו ב'טכנאים פלוס' נכנסים לתמונה. אבל איך תתקנו את המקרר בזול או לפחות כיצד תמנעו מעצמכם לשלם בהמשך מחיר יקר בעבור התיקונים? הנה ההסבר שלנו:

 

ראשית, וודאו מהם מחירי התיקונים בעבור המקרר, ישנם דגמים שמאוד יקר לתקן למשל אמריקאיים. וודאו שהמקרר אכן עמיד ואמין לאורך זמן ואין לו תקלות רבות וזאת תוכלו לגלות באמצעות חיפוש קצרצר באינטרנט. במידה ולא הכנתם את עצמכם מראש.

 

בדקו שקיימים חלפים שאינם מקוריים למקרר הם יהיו זולים יותר מהמקוריים. כמו כן, ישנם מקרים בהם ניתן להזמין חלק "משופץ" שעבר תיקון והוא גם יהיה זול בכמה עשרות אחוזים מהמקורי. אז למעט השוואת מחירים - יש כאן עוד כמה דרכים לקבל מחיר זול יותר. אם אתם לא רוצים להשקיע כעת כסף רב בעבור התיקון - היעזרו בדרכים האלו.

 

טכנאי מקרר

מהן התקלות הנפוצות במקררים?

השוואת מחירים בין טכנאי מקררים ומקפיאים

אז הסברנו לכם כיצד לחסוך ולקבל מחיר זול בפסקה מעלה, אבל הבטחנו לכם שתקבלו הסבר גם על השוואת מחירים ועל הקשר שלנו לכך. אז ראשית נתחיל בכך שפורטל טכנאים פלוס אינו גובה עמלה והשירות ניתן ללא התחייבות. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם למצוא את בעלי המקצוע הנחוצים לכם.

 

אז אחרי כלל ההקדמות, הנה כך השירות שלנו עובד. אתם משאירים פרטים או מחייגים אלינו ואנו דואגים לקבל שתקבלו עד שלוש פניות של נותני שירות מאזורכם המספקים שירות של תיקון מקררים ומקפיאים. כעת כל מה שנותר לכם הוא להשוות בינהם את המחירים ולבחור בהצעה הזולה ביותר.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מצאו גם טכנאי מקפיאים לצורך תיקון המקפיא

ישנם יחידות עצמאיות של מקפיאים כמו מקפיא קטן או תעשייתי וכמובן גם כחלק בלתי נפרד מהמקרר. דרך טכנאים פלוס ניתן לקבל הצעות מחיר גם של טכנאי מקפיאים מומלצים.

 

בדומה לשירותים שמפורטים על גבי מקררים תוכלו למצוא בפורטל מידע עשיר וכמובן לבצע השוואת מחירים לצורך תיקון מקפיא. במחירון בחלקו העליון של העמוד תוכלו למצוא מחירים לתיקון מקפיאים ומקררים.

שאלות נפוצות ששאלנו טכנאי מקררים

גולשים שאלו וטכנאי מקררים ומקפיאים ענו, הנה השאלות והתשובות הנפוצות בנושא תיקון מקררים:

למה המקרר מזיע?

המקרר מזיע בדרך כלל בגלל חדירת אוויר כלפי פנים, אוויר חם. בדרך כלל התקלה כשורה לגומיות המקרר ומצריכה בדיקת איטום ובמידת הצורך החלפתן.


למה דפנות המקרר חמות?

בדרך כלל צינורות הגז עוברים סביב המקרר וכאשר הוא מקרר הדפנות מתחממות. קיים בידוד כמובן בין הפנים והחוץ והמקרה הזה אינו מעיד על תקלה במקרר.


למה אסור להפוך מקרר?

במקררים קיימות מערכות שונות אשר אי אזון בין הנוזלים שם עשוי להרוס אותו ברגע ההפעלה. לכן לאחר הובלה או שינוע של מקרר. רצוי להמתין שעה עד שעתיים עד חיבור מחדש.


איך בודקים טרמוסטט של מקרר?

אם אתם חושדים בטרמוסטט שאינו תקין, ככל הנראה שאתם כבר מרגישים בתקלה. אם יש הצטברות קרח במקרר או עבודה שאינה פוסקת של המדחס - ככל הנראה שקיימת קלה והיא אכן בטרמוסטט.


על כמה מעלות צריך לכוון את המקרר?

הדעה הכוללת של טכנאי המקררים היא לכוון את המקרר ל4 מעלות.


כמה מעלות מקפיא צריך להיות?

יש לכוון את המקפיא למינוס 18 מעלות.


מציאת טכנאי מקררים בעירך

מחפש טכנאי מקררים הקרוב אלייך? בעזרת טכנאים+ ניתן למצוא טכנאי מזגנים בכל הארץ, גם כאלו שאינם מופיעים ברשימה מטה. לנחיותכם תוכלו לקבל מידע נוסף ומעמיק לפי עירכם או אזורכם בבחירת אחת מהערים הבאות: