מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

תיקון דלת מכונת כביסה

דלת מכונת הכביסה היא רכיב פיזי וחשוב ביותר ובמקביל, היא מהווה את נקודת התורפה של כל מכונת כביסה, בין אם היא דלת קדמית, או דלת עליונה. מכונת כביסה, טובה ואיכותית ככל שתהיה, איננה יכולה לתפקד ללא הדלת שלה.

תקלות נפוצות בדלת מכונת הכביסה

אלו מספר תקלות נפוצות בדלת מכונת הכביסה שלכם בבית: 

  • תקלה בדלת מכונת הכביסה: מכונת כביסה מורכבת ממגוון רחב של רכיבים אלקטרוניים ורכיבים מכניים אולם, ללא הדלת שלה היא איננה יכולה לעבוד. דלת מכונת הכביסה לא תפתח בזמן שהמכונה עובדת, במידה והיא תקולה ולא נפתחת, אסור לנו לנסות לפתוח אותה בכוח, מכיוון שקיים סיכוי גבוה שנהרוס אותה. במקרים מסוימים, תקלה בדלת מכונת הכביסה, תאלץ אותנו לבצע החלפה של הדלת.
     

  • ציר דלת המכונה התעקם והדלת לא נפתחת: במצב בו ציר הדלת של מכונת הכביסה התעקם או נשבר, חיישן המכונה לא יבין שאנו מעוניינים לפתוח את הדלת, או שהוא לא יאפשר לנו לבצע סגירה מלאה של הדלת. בעיית הסגירה של הדלת עלולה לייצר נזילת מים מהמכונה, כתוצאה מכך שהדלת לא סגורה באופן מלא ואף, לקרוע את פרטי הכביסה בשל מחסור במים בעת פעולת הכביסה. זה הרגע להיכנס לפורטל טכנאים לפוס ולאתר טכנאי מכונות כביסה מומלץ. 

מה לעשות כשהתקלה היא במפסק הנעילה?

הסיבה לכך שדלת מכונת הכביסה אינה נפתחת עשויה להיות תקלה במפסק הנעילה של הדלת. המשמעות הינה, שמנגנון הפתיחה של הדלת, המקושר למערכת חשמלית וחיישנים, תקולים ולא מאפשרים את פתיחת הדלת.

 

במכונות כביסה בהן הדלת נפתחת אוטומטית בסיום ביצוע תוכנית הכביסה, הדלת לא תיפתח. כאשר אתם נתקלים בבעיה זו, עליכם לנסות לפתוח את דלת מכונת הכביסה באמצעות "מנגנון החרום" של המכונה, ידית או כפתור מכני, המסוגלים לפתוח את הדלת גם במצב תקלה. 

 

תיקון דלת מכונת כביסה

מחיר החלפת דלת מכונת כביסה

מחיר החלפת דלת מכונת כביסה, המתבצעת על ידי טכנאי מכונות כביסה מקצועי, תנוע בין 550 ל-600 ₪. המחיר כולל את הרכיב ואת עבודתו של הטכנאי. על פי רוב, תקבלו מהטכנאי תעודת אחריות למשך שנה אחת עבור הדלת החדשה. שימו לב, שירות אמין הוא קריטי מכיוון שיכול להיות שהבעיה אינה מצריכה החלפת דלת אלא, את החלפת גומיית הסגירה של הדלת בלבד, מדובר בתיקון הרבה יותר זול.

 

מחיר ממוצע להחלפת דלת במכונת כביסה

מחיר ממוצע להחלפת דלת במכונת כביסה: 575 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 550 ₪

אל תנסו לעשות זאת בעצמכם

ישנם אנשים החושבים שהם יכולים לתקן כל דבר אבל, המלצתנו היא, אל תתפתו לעשות זאת בעצמכם אלא, אם יש לכם ניסיון והכשרה בתחום מכונות הכביסה. ללא הידע המסוים הזה, רוב הסיכויים שתעשו נזק בלתי הפיך לדלת מכונת הכביסה ותאלצו, באופן כמעט וודאי, לבצע החלפת דלת למכונת כביסה. דלת שהתפרקה ולא תוקנה בצורה מקצועית, תתפרק שוב בעתיד וזאת הבטחה.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

לפנות לשירות תיקונים מקצועי

במקרה ודלת מכונת הכביסה שלכם תקולה, מומלץ לפנות לטכנאים פלוס, להזמין טכנאי מקצועי ומיומן שיבדוק מהי מהות התקלה ויציע פתרון ראוי.

 

במידה ונדרשת החלפת דלת למכונת כביסה, ייתן לכם הטכנאי הצעת מחיר הוגנת ובמידה ותחליטו שאתם מעוניינים בביצוע העבודה, יבצע הטכנאי החלפת דלת מכונת כביסה מקצועית ואיכותית.

 

בדרך כלל, תקבלו אחריות לשנה על הדלת החדשה. חשוב לבצע תיקון מהיר של דלת מכונת הכביסה מכיוון שללא הדלת, מכונת הכביסה לא תוכל לפעול.