מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת רצועה למכונת כביסה

הרצועה במכונת הכביסה שלכם נקרעה? זקוקים לטכנאי מכונות כביסה שיעזור לכם להחליף אותה? גלו כמה עולה השירות והזמינו שירות מקצועי עד הבית.

ראשית, נבין מה הוא תפקיד הרצועה

בכל מכונת כביסה, ישנה רצועה אשר מחברת בין המנוע שמפעיל את מכונת הכביסה לתוף אליו אנו מכניסים את הבגדים. בעזרת הרצועה, תוף המכונה יכול להסתובב ובכך לערבב את הבגדים שהכנסנו לתוכה בשביל לבצע עבודת ניקוי וסחיטה בצורה מיטבית. 

 

החלפת רצועה למכונת כביסה

כיצד מזהים שיש בעיה עם חגורה למכונת הכביסה?

לרצועת המכונה יש מספר שמות, כאשר חלק מהטכנאים מכנים אותה חגורה בעוד אחרים קוראים לה רצועת תוף או רצועת מנוע, בכל מקרה הכוונה היא, כפי שהסברנו קודם לכן, לרצועה המחברת בין התוף למנוע של המכונה. במידה וזיהיתם מצב בו התוף של המכונה אינו מסתובב באופן תקין, או שהוא אינו מסתובב בכלל - ככל הנראה יש בעיה ברצועה. ניתן לבדוק זאת על ידי עצירה של המכונה מפעילותה וניסיונות סיבוב ידניים של התוף. לא הצלחתם לסובב אותו? הזמינו טכנאי מכונות כביסה לבדיקת תקינות הרצועה.

מחיר החלפת רצועה למכונת כביסה

לא פעם, אנו נשאלים כמה עולה החלפת רצועה למכונת הכביסה? אז ראשית יש להבין שהמחיר עשוי להשתנות בין טכנאי אחד למשנהו ושלעיתים הפרמטר שמשפיע בצורה משמעותית על המחיר הוא סוג הרצועה ומידותיה. סוג הרצועה משתנה בהתאם לסוג הדגם והחברה של המכונה שלכם וקיימים הבדלים (מינוריים) בין עלות של רצועות למכונות ווירפול, בוש או סימנס. יחד עם זאת, המחירים לעבודה של החלפת רצועה, כולל עלות הרצועה - נעים ברוב המקרים בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. 

עלות החלפת רצועה למכונת כביסה

עלות החלפת רצועה למכונת כביסה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך מחליפים רצועה למכונת כביסה?

בשביל להחליף את הרצועה, נדרש לפתוח את הדופן האחורית/הצידית במכונת הכביסה, תלוי בדגם שיש ברשותכם כמובן ולנתק את הרצועה הפגומה ממקומה. במקרים מסוימים הרצועה תהיה קרועה לגמרי, בעוד במצבים אחרים היא תהיה בלויה מאוד בעקבות שחיקה שנגרמת מעבודה מאומצת וגם בשל רעידות של המכונה בזמן פעולת הסחיטה.

למה להזמין שירות מקצועי להחלפת רצועה למכונת כביסה?

חלק מגולשי האתר, שאלו אותנו בעבר האם ניתן לבצע את פעולת ההחלפה באופן עצמאי והאם זה כדאי. ראשית נסביר, כל התעסקות עם מכשיר חשמלי, מצריך ידע וניסיון קודם וזאת מאחר וקיים הסיכון להתחשמל בעת ניסיונות התיקון. אכן ניתן להחליף את הרצועה לבד אך זה מאוד לא מומלץ ובמקרים רבים החלפה לא מקצועית רק תגרום לנזק רב יותר. עלות ההחלפה יחסית נמוכה ולא מדובר בתיקון יקר מדי, מה שהופך את הזמנת הטכנאי לאופציה טובה שחוסכת לכם גם זמן ואנרגיה.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

הזמינו טכנאי להחלפת רצועה במכונת כביסה

אם קיבלתם החלטה שברצונכם להזמין טכנאי מקצועי שזאת עבודתו, על מנת לתקן את התקלה במכונת הכביסה ולהחליף את הרצועה, נסו את הפורטל שלנו עוד היום באמצעות הטופס המופיע כאן בעמוד ואנו נדאג לכך שתקבלו בהקדם עד שלוש הצעות מחיר שונות מטכנאים באזור מגוריכם. לאחר בדיקה קצרה והשוואת מחירים, תוכלו להזמין את השירות מבעל המקצוע שסיפק את ההצעה המשתלמת ביותר וכך גם לחסוך בעלויות להחלפת רצועה במכונת הכביסה.