מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מכונת כביסה רועדת

למה מכונת כביסה רועדת?

כאשר מכונת כביסה רועדת וזזה בזמן הפעלתה, עשויות להיות לכך שתי סיבות מרכזיות:

  • בעיה בבולמי הזעזועים: כאשר בולמי הזעזועים של מכונת הכביסה שחוקים כתוצאה מעבודה ממושכת, המכונה מתחילה "לרקוד" ולזוז. מצב זה מתרחש בעיקר בזמן פעולת הסחיטה.
     
  • רגליות לא מכוונות: בתחתית מכונת הכביסה יש רגליות אשר תפקידן הוא למנוע רטט של המכונה וגם היתר להפחית רעשים ממכונת הכביסה. כאשר הרגליות לא מכוונות, נוצר חוסר יציבות, מה שגורם למכונת הכביסה לרעוד.
     
  • עודף בגדים במכונה: ממלאים את מכונת הכביסה יתר על המידה? המשקל הרב עשוי להשפיע על היציבות של המכונה ולכן יש להימנע מהעמסת יתר של בגדים במכונת הכביסה ויש להיצמד להנחיות והוראות השימוש.

סיבות נוספות: קיימת גם האפשרות שציר התוף במכונה שחוק, קפיצי התוף זזו ממקומם וכדומה. סיבות אלו הן פחות נפוצות וכמעט תמיד יהיה מדובר באחת מהסיבות שרשמנו קודם לכן.

 

מכונת כביסה רועדת

כמה יעלה לתקן מכונת כביסה שרועדת?

המחיר לתיקון מכונת כביסה רועדת נע בין 350 ל-550 ש"ח. התיקון הנפוץ ביותר הוא החלפה של 2 בולמי הזעזועים הקיימים בבולמים חדשים. מחיר זה הוא עבור ההתקנה + עלות הבולמים וחשוב לזכור כי נהוג להחליף את שני בולמי הזעזועים בו זמנית. במידה והטכנאי מסיק כי כל שנדרש לעשות הוא לכוון את רגליות המכונה, סביר להניח כי המחיר יעמוד על 200 ש"ח, שזהו מחיר סטנדרטי לביקור הטכנאי.

מחיר לתיקון מכונת כביסה רועשת

מחיר לתיקון מכונת כביסה רועשת: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מכונת כביסה חדשה רועדת - מה הסיבה?

סביר להניח כי אם רכשתם לאחרונה מכונת כביסה, הרעידות לא יהיו קשורות לבולמי הזעזועים וזאת מהסיבה שהבולמים חדשים ולא הגיוני שהם נשחקו או נהרסו. לכן, ככל הנראה יהיה מדובר בכיוון לקוי של מכונת הכביסה על ידי טכנאי מכונות הכביסה אשר ביצע את ההתקנה. בנוסף, קיימת גם האפשרות כי מכונת כביסה חדשה רועדת בעקבות כמות הבגדים הרבה שהוכנסה, שאינה תואמת את ההנחיות של היצרן.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

האם מכונת כביסה רוקדת גורמת לנזקים?

כאשר מכונת כביסה רוקדת וזזה, עשויה להיות לכך השפעה על צינורות המים של המכונה וקיימת האפשרות כי צינורות המים יסדקו וימתחו, מה שעלול להוביל לנזילות מים.

 

לכן, מומלץ לטפל במכונת כביסה רועדת באופן בהול (דחיפות גבוהה) ולא לחכות לפגיעה של רכיבים פנימיים נוספים. אגב, חשוב לזכור כי אם מעל מכונת הכביסה שלכם נמצא המייבש, הוא עלול לצאת מכיוון כתוצאה מהתזוזות של מכונת הכביסה וזו גם סיבה לכך שיש לטפל בתקלה בהקדם.

 

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מכונת כביסה זזה בסחיטה, האם זה תקין?

באופן כללי, פעולת הסחיטה היא כמובן הפעולה אשר דורשת את המאמץ המירבי מהמכונה ובשלב זה התוף מסתובב בצורה מהירה, מה שגורם לתזוזות רבות במכונה.

 

יחד עם זאת, כאשר מכונת כביסה זזה בסחיטה בצורה מוגזמת וממש "רוקדת" מצד לצד, הדבר אינו תקין ויש להזמין טכנאי בשביל שיבצע בדיקה מעמיקה יותר. חשוב לציין כי כיום במכונות הכביסה החדישות, קיימים מוצרים מונעי רעידות כגון רפידות מיוחדות ומוצרים אלו אמורים להפחית את תזוזות המכונה בצורה משמעותית.