מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מכונת כביסה מרעישה

מכונת הכביסה לא מפסיקה להרעיש? אם גם אתם מפעילים את המכונה והיא משמיעה רעשים בזמן פעולת הסחיטה, כדאי שתדעו מה בדיוק גורם לבעיה, איך פותרים זאת וכמה עולה להזמין טכנאי מקצועי לטיפול בתקלה.

תיקון מכונת כביסה מרעישה על ידי טכנאי מקצועי

כאשר מכונת הכביסה עובדת בצורה תקינה, אין שום סיבה שתשמעו רעשים חזקים ממנה במהלך פעולות הסחיטה. בפסקה הבאה נפרט בהרחבה על הסיבות הקיימות לכך שהמכונה משמיעה רעשים אך כדאי שתדעו שטכנאי מקצועי יכול לתקן מכונת כביסה מרעישה בקלות ובמהירות ואין כל סיבה שתמשיכו לשמוע את הרעשים בכל הפעלה של המכונה.

רבים מאיתנו בוחרים לבצע את הפעלת המכונה דווקא בשעות הלילה אך הרעשים שהיא מייצרת מפריעים מאוד לכל מי שנמצא בבית באותו הזמן. השאירו פנייה באתר טכנאים פלוס וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור תיקון מכונת כביסה שעושה רעשים ואנו נקשר ביניכם לבין הטכנאים הזמינים באזורכם.

מכונת כביסה מרעישה

למה מכונת כביסה מרעישה בסחיטה?

לא פעם עולה השאלה מה הסיבות לכך שמכונת כביסה מרעישה בעת סחיטה. הגיע הזמן לעשות קצת סדר בנושא ולפרט על הסיבות הנפוצות שגורמות לרעשים:

  • המכונה יצאה מאיזון וצריך לכוון אותה: בתחתית כל מכונת כביסה יש 4 רגליות קטנות שמחוברת אליה על ידי הברגה. כצעד ראשוני לפני הזמנה של טכנאי, נסו לשחק מעט ולסובב את הרגליות מאחר ויתכן והמכונה זזה מעט והיא לא יושבת בצורה מאוזנת, מה שגורם לה "לרקוד" בעת העבודה מאחר ויש רווח מהריצפה. ברוב המקרים בהם מכונת כביסה מרעישה בסחיטה, זו הסיבה לבעיה והיא כמובן ניתנת לתיקון באופן עצמאי. סיבוב של הרגליות יכול להתבצע על באופן ידני (סיבוב עם היד) או במקרים מסוימים כאשר הרגליות תפוסות חזק ואתם לא מצליחים לסובבה אותן, באמצעות פלייר. במקרים אחרים אפשר להוסיף גומיות מתחת לרגלי המכונה אשר יסייע במניעת הרעש.

  • יש בעיה בבולמי הזעזועים של המכונה: סיבה נפוצה נוספת לכך שמכונת כביסה רעש בסחיטה היא בולמים בלויים או פגומים שאינם מתפקדים כמו שצריך. כאשר המכונה פועלת, תפקיד הבולמים הוא כמובן לבלום את התזוזות והמשקל של המכונה בזמן פעולתה והם מרכיב חשוב מאוד, אשר עשוי להישחק עם הזמן. בשביל לבדוק שהבולמים תקינים, ניתן לבצע בדיקה פשוטה על ידי דחיפת תוף המכונה. הרגשתם התנגדות ואי שחרור? כנראה שהבולמים אכן תקינים. החלפה של הבולמים דורשת מכם להזמין בעל מקצוע מאחר ונדרש לפתוח את המכונה אך פעולת ההחלפה שלהם תמנע במקרים רבים רעשים בזמן הסחיטה.

  • רצועת המכונה נהרסה: אם נתקלתם ברעשים צורמים של חריקה, ייתכן שהרצועה בלויה ויבשה והיא עומדת להיקרע בקרוב. הזמינו החלפה של הרצועה על ידי טכנאי.
     

מדוע מכונת כביסה מרעישה מהתוף?

אם אתם שומעים רעשים פנימיים מתוך מכונת הכביסה, ייתכן שהסיבה לבעיה טמונה דווקא בתכולה שהכנסתם לתוכה. לעיתים מדובר בחפץ שנתקע בפנים ומרעיש כמו למשל מטבעות, חגורה ואפילו מפתחות שנשארו בכיס המכנס. המתכת פוגעת בדפנות התוף וגורמת לרעשים בזמן העבודה כאשר המכונה מסתובבת. במידה ומדובר ברעשים חוזרים ולא במקרה בודד, יכול להיות שנתקע חפץ כלשהו בחורים של התוף ולכן הרעשים נמשכים גם בפעמים הבאות.

על מנת לבדוק זאת, רוקנו את המכונה מהבגדים, המגבות או הסדינים וסובבו את התוף ידנית (מבלי להפעיל את המכונה) אם אתם ממשיכים לשמוע את הרעש, נסו לחפש חפצים שנתקעו בפנים ועשויים לגרום לרעש. לעיתים תופתעו לגלות סיכה שנפלה, שרשרת או אפילו מטבע שמרשרש וגורם לרעשים שמטרידים אתכם.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

סיבה נוספת להיווצרות רעש במכונת הכביסה

ישנם מצבעים בהם המיסבים של מכונת הכביסה תקולים או פגומים והם המקור לרעש במכונת הכביסה. תפקידם של המיסבים הוא לאפשר את תנועתו של התוף בו נמצאים הבגדים וכאשר המיסב נשחק, המכונה זזה יתר על המידה והיא פוגעת בדפנות, מה שגורם לרעש חזק של דפיקות, במיוחד כאשר המכונה במצב סחיטה.

כמה עולה לתקן מכונת כביסה רועשת?

כפי שהבנתם, יש מספר סיבות לכך שנוצרים רעשים במכונת הכביסה. להלן מחירון אשר יספק לכם מידע אודות סוג התקלה והעלות המשוערת לתיקונה:

עלות תיקון של מכונת כביסה שמרעישה

עלות החלפת בולמי זעזועים במכונת הכביסה

תלוי בדגם המכונה ובסוג הבלמים.


300 - 500 ש"ח
ביקור סטנדרטי של טכנאי מקצועי

ביקור טכנאי מכונות כביסה שאינו כולל החלפה של רכיבים.


150 - 250 ש"ח
החלפה של מיסבים במכונה

החלפה של מיסבים תקולים, כולל רכישת המסיבים החדשים.


500 - 700 ש"ח
כמה תעלה החלפה של רצועה במכונת כביסה?

כולל החלפת רצועה במכונת כביסה + הרצועה עצמה.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

זקוקים למחירים נוספים? בקרו במחירון טכנאי מוצרי החשמל שלנו.

מכונת כביסה חדשה מרעישה מאוד - מה יכולה להיות הסיבה?

אם אתם בטוחים בכך שאין רכיבים ישנים במכונה שלכם (מיסבים, בולמי זעזועים וכדומה) וגם ביצעתם בדיקה בתוף של המכונה וגיליתם שאין בו חפצים זרים, ייתכן שהסיבה לרעשים היא דווקא אופן השימוש שלכם במכונה. כולנו יודעים שדחיסת יתר של בגדים אל תוך התוף עשויה לגרום לפעולה לא תקינה שלה אך גם במידה ואנו משאירים את התוף חצי ריק ומכניסים מעט מאוד בגדים - ייתכן ונשמע רעשים מבפנים.

הסיבה לכך היא העובדה שהבגדים שלנו זזים מצד לצד בעת הסיבוב של התוף והמכונה "זורקת" אותם על הדפנות, מה שגורם לרעש. נסו להוסיף בגדים אל תוך התוף ולראות האם הרעש פסק, ייתכן ותחסכו באמצעות בדיקה קצרה זו בהוצאות על טכנאי.