מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מכונת כביסה מקצרת

מכונת הכביסה מקצרת כאשר אתם מחברים אותה לחשמל? אולי דווקא בעת הפעלתה על מצב סחיטה? גלו את הסיבות לכך והזמינו טכנאי מקצועי לתיקון.

מכונת כביסה מקצרת? יש לכך מספר סיבות

הדלקתם את מכונה הכביסה והחשמל בבית קפץ? יש לכך מספר סיבות כאשר ברוב המקרים יהיה מדובר כנראה בתקלה הקשורה לגוף החימום של המכונה. במקרים אחרים, יהיו אלו דווקא תקלות הקשורות לחשמל ויצריכו מאיתנו להזמין חשמלאי שאינו בהכרח מתקן את מכונת הכביסה אלא בודק את מערכת החשמל הביתית ומציע פתרונות נדרשים. בשביל להבין מהו המקור לתקלה, נדרש מאיתנו לבצע מספר בדיקות מקדימות. קראו את המידע המוצג בעמוד זה, לפני הזמנת השירות ולמדו על התקלה.

מכונת כביסה מקצרת

מדוע מכונת כביסה מקצרת בעת חיבור לחשמל?

כאשר מחברים מכשיר חשמלי אל נקודת חשמל בבית והחשמל קופץ עוד לפני שהמכשיר הופעל, כנראה שמדובר בשקע פגום אשר דורש החלפה. בשביל לוודא שאכן מדובר בשקע חשמלי תקול, תוכלו תמיד לבצע את הבדיקה הבאה: נסו להחליף את המכשיר החשמלי ולחבר אליו מכשיר אחר, כך נוודא שהבעיה אכן נובעת מהשקע ולא ממכונת הכביסה עצמה.

מכונת כביסה מקצרת בהדלקה - מה הסיבה לכך?

במקרים בהם מכונת הכביסה מקצרת לאחר הדלקתה, ייתכן שחוט החשמל של המכונה פגום, מה שגורם לקצר במערכת. נסו להסתכל על החוט ולבדוק האם הוא חשוף, בנוסף כדאי להסתכל שהוא אכן מחובר אל השקע עד הסוף ולא בצורה רופפת. יתכן גם שמכונת כביסה מקצרת בהדלקה מאחר ובין החוט החשמלי שלה אל השקע בקיר יש "גורם מתווך" בדמות מגן ברקים או מפצל. כדאי לנסות לנתק את מגן הברקים ולבדוק האם בעת חיבור ישיר של המכונה הבעיה עדיין מתרחשת. במידה ולא - מצאתם את הסיבה. החליפו את מגן הברקים או המפצל ותחסכו את הזמנת בעל המקצוע.

מכונת כביסה מקצרת בהפעלה? יתכן וקיים עומס חשמלי

מכונת הכביסה היא מכשיר גדול שצורך לא מעט חשמל בעת ההפעלה, לכן המכונה עלולה לגרום לעומסים על לוח החשמל, מה שבסופו של דבר גורם להקפצת החשמל בבית. במקרים כאלה, המשמעות היא שצריך להזמין חשמלאי בשביל לבצע שינוי במערכת החשמל הביתית, לרוב שינוי זה יהיה שדרוג של לוח החשמל מלוח חד פאזי לתלת פאזי או הגדלת צריכת האמפר.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מקרים בהם הבעיה היא ברכיבי המכונה

לאחר שנשלול את כל התקלות החשמליות שאינן קשורות בהכרח באופן ישיר אל מכונת הכביסה, נשאר לנו להפעיל אותה ולראות האם מכונת הכביסה מקצרת בהפעלה או בזמן סחיטה. במידה והחשמל קופץ, ככל הנראה מדובר בתקלה בגוף החימום. כאשר מצטברת אבנית על גוף החימום, הוא מתאמץ מאוד ומתקשה לעבוד בצורה תקינה ולכן נזמין טכנאי מכונות כביסה בשביל לבדוק אותו. ברוב המקרים החלפה של גוף חימום במכונת הכביסה תעלה בין 400 ש"ח ל-600 ש"ח, כולל הרכיב עצמו והעבודה.

איך יודעים האם לפנות לחשמלאי או לטכנאי?

כפי שהסברנו קודם לכן, לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה, צריך לשלול קודם שהקצר נגרם בשל תקלות חשמליות. נסו לבודד את הבעיה על ידי חיבור מכשיר חשמלי אחר אל השקע והדלקתו. כמו כן, כדאי לסרוק ויזואלית את האזור האחורי של מכונת הכביסה בשביל לבדוק שאין רטיבות שגורמת לקצר בעת מגע עם חוט החשמל של המכונה וגם לוודא שהחוט עצמו שלם, ללא אזורים חשופים. אם שללנו את כל הסיבות הללו, נזמין טכנאי שיבדוק את מכונת הכביסה עם דגש על בדיקה מעמיקה של גוף החימום. זכרו, קצר במכונת הכביסה יכול להיגרם בכל דגם ודגם וזה לא משנה אם יש לכם מכונה של חברת LG, בוש או סימנס.