מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מכונת הכביסה לא סוחטת

למה מכונת הכביסה לא סוחטת טוב? מדוע המים לא יוצאים מהמכונה ואין סחיטה עד הסוף? כל הסיבות והפתרונות להם נמצאים כאן בפורטל טכנאים פלוס! וכמובן שניתן להזמין גם טכנאי לתיקון מכונה שאינה סוחטת ולבצע השוואת מחירים בין כמה.

ארבע הסיבות שמכונת הכביסה לא סוחטת?

ישנה כמה סיבות למכונת כביסה שלא סוחטת, גלו מדוע ומצאו גם את הפתרון לכך, הנה מתחילים:

  • כפתור הסחיטה לחוץ: ישנו כפתור "ביטול סחיטה" בכל מכונת כביסה, כמו בוש, קריסטל, aeg, סימנס ועוד.. אם הכפתור לחוץ - מכונת הכביסה לא תסחוט, הפתרון? פשוט לחצו שוב על כפתור ביטול סחיטה והרי לכם - המכונה סוחטת שוב.

  • פילטר המכונה סתום: כאשר הפילטר אשר אחראי על הוצאת המים מן המכונה סתום, המים לא יצאו החוצה מן המכונה ולכן פעולת הסחיטה אינה אפקטיבית. את הפילטר ניתן לנקות לבד והוא נמצא בחלק התחתון של המכונה.

  • רצועת המכונה נקרעה או נפלה: במידה ואתם רואים שמכונת הכביסה לא מסתובבת ככל הנראה שהרצועה של המכונה לא מסובבת את התוף. במקרה הזה מומלץ להזמין טכנאי לטיפול בתקלה.

מחיר תיקון מכונת כביסה שלא סוחטת

הסיבה המרכזית לכך שמכונת הכביסה לא סוחטת היא הרצועה וזו תקלה שרואים אותה לא מעט פעמים, מכונות כביסה שפועלות באופן תדיר ולאורך זמן עשוית לצבור את הבלאי. מחיר החלפת רצועה למכונת הכביסה נע בין 250 - 350 ש"ח, כמובן שתלוי בדגם המכונה ומאיזה חברה (בוש, קונסטרוקטה, סימנס וכו'). טווח המחירים זהה בין החברות השונות, אך סוג הרצועה לא - ולכן חשוב ליידע את הטכנאי מראש מהו סוג המכונה שלכם.

 

מחיר ממוצע לתיקון מכונה לא סוחטת

מחיר ממוצע לתיקון מכונה לא סוחטת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

המכונה מתחילה תהליך סחיטה אבל לא עד הסוף

לא תמיד זה קורה אבל שכן - מדובר על פחמים המצאים בחלקו האחורי של המנוע של מכונת הכביסה, אם המכונה מתחממת יתר על המידה מנגנון הביטחות שלה עוצר אותה והדבר הזה הוא הגרום לכך שהסחיטה לא מסתיימת. גם בולמים תקולים עשוים לגרום להפסקת סחיטה באמצע, אם במהלך הסחיטה המכונה מאבדת שווי משקל והתנודות שלה זזות - ככל הנראה שמדובר על בולמים פגומים.

מכונת כביסה לא סוחטת

המים בתוך המכונה לא יוצאים והיא לא סוחטת טוב, מדוע?

המצב הזה כמעט ובלתי אפשרי - מכונות הכביסה החדשות פועלות עם חיישנים וכאשר המכונה יודעת שיש מים בתוכה היא לא מתחילה תהליך סחיטה. אם היא כן התחילה זה או שמדובר על מכונה ישנה מאוד או שהחיישן אינו תקין. אם היא כן התחילה תהליך סחיטה כאשר יש בה מים והם לא יורדים? הרי הניקוז גם הוא סתום או המשאבה שאחראית לריקון המים תקולה. בקיצור - רק טכנאי מכונות כביסה יכול לתת לכם מענה לאפיון של תקלה כזו.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

תקלות אפשריות במכונת כביסה בוש שלא סוחטת

מאפיין מרכזי של מכונת בוש שלא סוחטת טוב הוא פילטר סתום, הפעולה פשוטה - ניקוי הפילטר יגרום למים לצאת מהר יותר ובזמן הסחיטה. כמו כן, משאבה שלא תקינה ולא שואבת היטב את המים מתוך המכונה או סתימה בין המכונה ובין דוד המכונה כל אלו הן המאפיינים של תקלות נפוצות במכונת בוש שלא סוחטת את הכביסה כמו שצריך.