מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

דלת מכונת כביסה לא נפתחת

במידה ודלת מכונת הכביסה לא נפתחת או שיש תקלה טכנית (ראו קוד שגיאה על מסך המכונה) או שהדלת נתקעה בגלל נעילה מכנית וכמו כן, ציר הדלת עשוי ליצור בעיות מסוג זה. אז מה עושים כאשר דלת מכונת כביסה תקועה? המשיכו לקרוא.

ראשית, כמה יעלה תיקון דלת מכונת כביסה?

המחיר לתיקון דלת מכונת כביסה נע בין 200 ש"ח ובין 350 ש"ח, כאשר חלק מן המקרים הטכנאי יגיע ויפתור את הבעיה באחת השיטות שפירטנו מטה ויגבה רק ביקור. אם ישנה בעיה מעט יותר מורכבת - ככל הנראה שהמחיר המקסימלי יעלה כ-350 ש"ח.

מחיר משוער לתיקון התקלה

מחיר משוער לתיקון התקלה: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

דלת מכונת הכביסה לא נפתחת? נסו את הדרכים הבאות:

במידה ודלת מכונת הכביסה נעולה, ישנם כמה סיבות ודרכים לפתוח אותה, הנה הם:


  • נעילה של המכונה: אם על גבי המכונה יש סימן של מנעול (בדרך כלל בצבע כתום), מופעלת נעילה. הדרך לפתוח אותה היא באמצעות לחיצה ארוכה על כפתור הפעל או כיבוי של המכונה. כמו כן, גם כפתור השהייה יכול לסייע ולחיצה עליו תשחרר את הנעילה. לא תמיד זה יעבוד ובכל מכונה יכול להיות דרך אחרת.

  • יש מים בתוך המכונה והיא לא נפתחת: חיישן אשר מתריע על מים במכונה לא מאפשר למכונה עצמה להיפתח, מעין מנגנון הגנה. הפתרון הוא ריקון המכונה והוא יכול להיות בשני שיטות, הראשונה: הפעלה על מצב סחיטה שאמור לרוקן את המכונה. במידה ולא ניתן להפעיל סחיטה (ראו כאן מדוע מכונת כביסה לא סוחטת). ישנו פקק לריקון המכונה בתחתית בדרך כלל בצד ימין - רוקנו את המים.

  • פתיחת מכנית של המכונה: אם המכונה נעולה לחלוטין ולא ניתן לפתוח אותה בשיטות הבאות - נסו את כפתור החירום (קיים בכל מכונה) הוא יכול להיות בתחתית המכונה, זאת אומרת שצריך להרים אותה ולמשוך בידית (בצבע אדום). או מעין קפיץ שצריך למשוך והוא יהיה ליד פתח הניקוז בצד שמאל או ימין של המכונה.

  • איפוס המכונה: אם דלת המכונה נעולה בגלל סיבה טכנית, איפוס עשוי לאזור - נתקו את המכונה מזרם החשמל לדקה וחברו בחזרה. כעת אם דלת המכונה לא נפתחה נסו שוב לשחרר באמצעות השיטות מעלה.
     

דלת מכונת כביסה לא נפתחת

נועל דלת או מפסק המכונה לא תקין?

כאשר נועל דלת מכונת הכביסה לא תקין, מה שיקרה זה שדלת המכונה לא תפתח, ניתן לסגור אותה בטריקה אבל מנגנון הפתיחה שמחובר עם מערכת חשמלית וחיישנים לא יאפשרו לפתוח את המכונה בסיום התוכנית. ומכונות אשר פותחות באופן אוטומטי את הדלת בסיום - לא יפתחו את הדלת. לכן אם מפסק הדלת (נועל) אינו תקין האפשרות היחידה לפתוח את המכונה כעת היא באמצעות המגנון המכני שלה, להלן "מנגנון החירום", בפסקה מעלה הסברנו על כך.

שאלות ותשובות נפוצות בנושא:

הרבה אנשים שואלים על דלת מכונת כביסה שאינה נפתחת להם, הנה השאלות הנפוצות והתשובות להן:

דלת המכונה נעולה ומשתחררת רק במכה בצד

רבים שאלו, כאשר המכונה מסיימת את הפעולה רק אם נותנים מכה בצד המכונה הדלת נפתחת. איך זה יכול להיות? מגנון הנעילה תקוע ומכה משחררת אותו - יש להחליפו.


מה אומרת שגיאה F57 במכונת בוש?

שגיאה דיי נפוצה במכונות כביסה בוש, אשר מאפיינת תקלה בדלת המכונה. אנו מציעים לנסות לעשות איפוס למכונה באמצעות ניתוק וחיבור מחדש לחשמל - לא עובד? פנו אל טכנאי מכונת כביסה.


קוד תקלה E42 במכונת כביסה אלקטרולוקס

סוג השגיאה הזו מאפיינת תקלה בדלת נעולה - או שלוח הבקרה אינו תקין או שמנעול הדלת אינו תקין. לנסות לאפס ובמדיה ולא מצליח - להזמין טכנאי.


קוד תקלה FDL או FUL בWhirlpool (ווירפול)

נעילת דלת  - הדלת ננעלה ולא מצליחה להיפתח - לנסות איפוס חשמלי כמו בשאר המכונות, לא עובד? רק טכנאי יכול לעזור.


משווים מחירים בטכנאים פלוס וחוסכים!

גם בשירות שעשוי לעלות בין 200 שקלים ובין 350 שקלים, רצוי לבצע השוואת מחירים! (ניתן לראות כאן מחירי תיקון מוצרי חשמל) עם פורטל טכנאים פלוס תוכלו להשוות במהירות את המחירים בין 3 טכנאי מכונות כביסה שונים הנמצאים באזורכם. ציינו את שם הדגם: בין אם זה בוש, אלקטרה, סימנס או כל סוג של מכונה. את אופי התקלה ואת אזורכם וקבלו במהירות מספר הצעות מחיר. ניתן לחייג או להשאיר פרטים בטופס הבא:

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

ציר דלת מכונת הכביסה התעקם  / נהרס, מה עושים?

ציר הדלת של המכונה התעקם / נשבר / נהרס? תפקידו של הציר הוא לסגור את הדלת בצורה מדויקת, כאשר המכונה לא נסגרת כמו שצריך החיישן לא יאתר את הסגירה או לחלופין כן יאתר את הסגירה אבל המכונה לא תיהיה האטומה (כאשר גומיית המכונה לא תיסגר טוב) ומה שעלול לקרות הוא נזילה מהמכונה בזמן העבודה שלה. חוסר במים במכונה שעשוים לגרום לקריעה של הבגדים ואף הריסה של המכונה. אז מה עושים? מזמינים טכנאי למכונת הכביסה אשר מחליף לכם את ציר הדלת.