מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מכונת כביסה לא מכניסה מים

זיהיתם שמכונת הכביסה לא מכניסה מים? גלו מה הסיבות לכך שלא נכנסים מים לתוך המכונה, כמה יעלה לתקן את התקלה ומה מחיר התיקון. בנוסף, תוכלו למצוא באתר שלנו טכנאי מכונות כביסה מאזורכם ולערוך ביניהם השוואת עלויות.

למה מכונת כביסה לא מכניסה מים?

אלו הן הסיבות הנפוצות ביותר לכך שמכונת הכביסה לא מכניסה מים:

 

הפילטר של המכונה סתום: לעיתים, בשל הצטברות של חול או לכלוך בפילטרים, המים לא נכנסים לתוך המכונה. מה שעליכם לעשות הוא לבדוק שהפילטרים שבתוך ברז הכניסה לא נסתמו ויש גם לבדוק את החיבור שבין הברז למכונת הכביסה עצמה.

 

יש תקלה בברז המגנטי: ייתכן והברז תקול ועל כן הוא לא פותח את כניסת המים לתוך המכונה. המחיר של רכיב זה נע סביב 50 ש"ח בממוצע (ללא ההחלפה עצמה) וזו בהחלט אחת מהסיבות הנפוצות לתקלה.

 

מד גובה המים אינו תקין: רכיב זה אחראי על כמות המים שנכנסת לתוך המיכל. התאמה של כמות המים היא הכרחית ולעיתים כאשר מכונת כביסה לא מכניסה מים הסיבה היא בעיה במד הגובה.

 

צינור כניסת המים מכופף: צינור המים הוא רכיב גמיש אשר עשוי להתקפל ולהתכופף. על ידי בדיקה ויזואלית פשוטה, תוכלו להבין האם זו הסיבה לתקלה ולעיתים תוכלו לסדר אותה מבלי להזמין טכנאי מכונות כביסה.

 

יש תקלה בכרטיס הפיקוד של המכונה: אומנם סיבה זו פחות נפוצה אך לעיתים הבעיה היא ברכיב דיגיטלי אשר מכונה כרטיס פיקוד. הוא למעשה "המוח" של מכונת הכביסה ואחראי על העברת פקודות לשאר הרכיבים.

 

מכונת כביסה לא מכניסה מים

מחיר לתיקון מכונת הכביסה שלא מכניסה מים

המחיר לתיקון התקלה נע בין 200 ל-600 ש"ח. במידה ומדובר בתקלה פשוטה כמו סידור צינור שהתקפל או ניקוי של פילטר סתום, העבודה תסתכם ב-300 ש"ח לכל היותר. אם יהיה צורך בהחלפת כרטיס פיקוד, המחיר יהיה בין 500 ל-600 ש"ח.

 

מחיר לתיקון מכונת כביסה שלא מכניסה מים

מחיר לתיקון מכונת כביסה שלא מכניסה מים: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

תיקון מכונת כביסה שלא לוקחת מים

משך הזמן לתיקון של מכונת כביסה שלא לוקחת מים הוא בין 15 ל-45 דקות. במקרים בהם מדובר בבדיקה פשוטה שתסתיים ביישור צינור הניקוז שמכניס את המים או בניקיון הפילטרים של מכונת הכביסה, יהיה מדובר בעבודה של רבע שעה ובמצבים בהם נדרש לפתוח את המכונה ולהחליף רכיבים פנימיים, העבודה צפויה לקחת כ-45 דקות.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 30 דקות
45 דקות משך זמן 15 דקות

מים לא נכנסים למכונת כביסה? אולי הברז סגור

אומנם דיברנו פה על לא מעט סיבות לתקלה אך לעיתים הבעיה פשוטה הרבה יותר - ברז המים סגור. בדקו גם את הברז שמחובר אל מכונת הכביסה עצמה וגם את ברז המים הראשי של הבית מאחר וישנם מצבים שזו הסיבה האמיתית לכך שמים לא נכנסים למכונת הכביסה.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מכונת כביסה לא מושכת מים? הזמינו טכנאי

השלב הראשון לאחר זיהוי התקלה הוא בדיקה של צינור הניקוז וניקוי של הפילטרים. אם פעולות אלו לא סייעו לכם, יהיה צורך ככל הנראה בהזמנה של טכנאי מכונות כביסה מקצועי. הטכנאי יבדוק את מד הגובה, הברז המגנטי ולבסוף גם כרטיס הפיקוד של המכונה.