מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מכונות כביסה בנתניה

התקלקלה המכונה? גרים בנתניה? דרך 'טכנאים פלוס' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של טכנאי מכונות כביסה בנתניה מומלצים ובמחירים זולים במיוחד, בצעו השוואת מחירים דרכנו כבר עכשיו!

טכנאי מכונות כביסה בנתניה מוצאים ב'טכנאים פלוס'

פורטל 'טכנאים פלוס' מעניק לכם הגולשים את האפשרות לבצע השוואת מחירים במהירות ובקלות, צריכים טכנאי מכונות כביסה בנתניה? השאירו פרטים או חייגו אלינו וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר לצורך תיקון מכונת הכביסה שלכם. כעת תוכלו לבצע בינהם השוואה ולבחור במי שנשמע לכם המתאים ביותר ומעניק לכם מחיר זול מבין הטכנאים השונים.

תיקון מכונת כביסה בנתניה

כמה עולה ביקור טכנאי למכונת כביסה בנתניה?

המחיר לביקור טכנאי מכונות כביסה בנתניה נע בין 150 - 250 שקלים, כאשר במידה והטכנאי אכן מתקן חלק, מחיר הביקור אינו ישולם ותשלמו בעבור העבודה בלבד (ברוב המקרים זה המצב, קיימים חריגות ולכן מומלץ לשאול את הטכנאי אותו אתם מזמינים). בנוסף אם בוצע תיקון שולי במכונה כמו למשל הגדרה שאינה נכונה - ברוב המקרים טכנאי מכונת הכביסה יגבה עלות ביקור בלבד.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי בנתניה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי בנתניה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

התקלות הנפוצות ביותר למכונות הכביסה:

ישנה כמה תקלות נפוצות במכונות כביסה, כאלו שהפתרון שלהן הוא דיי פשוט וכאלה המחייבות הזמנת טכנאי לטיפול ותיקון התקלה. הנה הנפוצות:


  • מכונת הכביסה אינה סוחטת: במידה והמכונה לא מבצעת סחיטה יכול להיות כמה דברים - אחד המנוע כמובן, לא עובד. השני, משהו אלקטרוני אינו תקין וייתכן שזה הכרטיס. או לחלופין חיישן כלשהו אינו מזהה שיש מים במכונה או חיישן הדלת שעושה מעט צרות.

  • דלת המכונה אינה נפתחת: יש המון תקלות מסוג זה, כאשר הפתרון לעיתים הוא פשוט וצריך רק לשחרר נעילה של המכונה באמצעות לחיצה על כמה כפתורים. אבל כאשר הדבר מסובר יותר צריך להזמין טכנאי שיבדוק היכן התקלה. תוכלו לבקר בעמוד הבא הסברנו שם המון על דלת מכונת כביסה שלא נפתחת.

  • מכונת הכביסה לא לוקחת מרכך: אם אחד מהתאים של המכונה סתום, ככל הנראה שהתפקוד לא יהיה תקין. זה יכול להיות הצטברות לכלוך או סתימה כלשהי. לעיתים משהו מכני שלא מאפשר למרכך לרדת.

תיקון מכונת כביסה בנתניה, מתי להחליף ומתי כן לתקן?

ישנם כמה פרמטרים אשר קובעים מתי כדאי להחליף ומתי פשוט לתקן. ראשית גיל המכונה - אם מדובר על מכונה מעל ל-5 שנים, התקלה עולה יותר מכמה מאות בודדים? שקלו להחליף אותה לדגם חדש יותר. אם מדובר על תקלה פשוטה במכונה חדשה, כמובן שאין צורך להחליף ופשוט להזמין טכנאי לצורך תיקון מכונת הכביסה בנתניה או להפעיל את האחריות (במידה ועדיין התוקף). אם אין אחריות וישנה תקלה שעולה יותר מ60% מעלות המכונה - גם כאן הגיע הזמן לחשוב על החלפה.