מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מכונות כביסה באר שבע

מכונת הכביסה היא מכשיר שימושי וכאשר היא מתקלקלת אנו נזדקק לשירות מהיר ככל הניתן. הזמינו עוד היום טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע לאיתור התקלה ותיקונה על הצד הטוב ביותר.

שירותי תיקון מכונות כביסה בבאר שבע

מכונת הכביסה מרעישה? הכביסה יוצאת עם ריח לא טוב? או שאולי זיהיתם נזילה של מים על הרצפה בקרבת המכונה? כנראה שכדאי לשקול הזמנה של טכנאי מכונות כביסה מקצועי. תקלות במכונות כביסה מתרחשות בדרך כלל לאחר מספר שנים ממועד הקנייה והן עשויות להיגרם בשל סיבות מגוונות כמו הצטברות של אבנית, רכיבים שנהרסו בעת העבודה הממושכת וגם עקבות שימוש לא נכון. הזמינו עוד היום שירותי תיקון מכונת כביסה בבאר שבע ובסביבתה וקבלו הצעות מחיר מטכנאים מאזור הדרום.

 

טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע

אלו הן התקלות הנפוצות במכונות הכביסה בעיר

יש לא מעט תקלות במכונת כביסה, מבדיקות שערכנו, אלו התקלות הנפוצות ביותר בקרב הטכנאים הפועלים בעיר באר שבע:

  • הדלת של מכונת הכביסה לא נפתחת: לרוב תקלה שנגרמת בעקבות בעיה בציר של הדלת אך גם בשל נעילה מכנית של המכונה.
     
  • מכונת הכביסה מקצרת: תקלה אשר לרוב תיגרם בעקבות גוף חימום במכונת הכביסה שנהרס בשל הצטברות של אבנית אך ישנם מקרים שהקצר אינו קשור למכונה עצמה אלא לעומסים על מערכת החשמל הביתית.
     
  • רעשים מהמכונה בזמן העבודה: אם בכל פעם שאתם מפעילים את המכונה, אתם שומעים רעשים חזקים מאוד, יכול להיות שיש בעיה במיסבים או בבולמי הזעזועים ונדרש להחליפם.
     
  • המכונה לא סוחטת: תקלה שעלות התיקון שלה נעה בדרך כלל בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח. יש לבדוק את פילטר המכונה ולראות האם הוא נסתם ובמידה והוא תקין, להציץ על רצועת המכונה ולראות אם היא נמצאת במקום מאחר ואולי היא נפלה וזאת הסיבה לתקלה.

עלות ביקור של טכנאי מכונות כביסה בבאר שבע

יש לא מעט בעלי מקצוע שישמחו לספק לכם שירות מקצועי ולעמוד לרשותכם בכל תקלה. אך כמה עולה ביקור של טכנאי? ומה משפיע על גובה הצעת המחיר שמתקבלת? אז למעשה טווח המחירים עבור ביקור סטנדרטי של טכנאי מכונת כביסה בבאר שבע ובאזורים הסמוכים נע בין 150 ל-250 ש"ח.

 

מחיר זה מתייחס לתקלות פשוטות יחסית כמו החלפת רצועה במכונת הכביסה או פתיחת סתימה. יחד עם זאת, בכל פעם שנדרש להחליף רכיבים או לבצע עבודה מורכבת כמו למשל החלפה של מנוע המכונה או החלפה של בולמי הזעזועים, העלות תתייקר בכמה מאות שקלים גם בשל עלות הרכיב וגם מכיוון שהפעולה לוקחת זמן רב יותר.

מחיר ממוצע לביקור טכנאים מכונת כביסה בבאר שבע

מחיר ממוצע לביקור טכנאים מכונת כביסה בבאר שבע: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מה כדאי לבדוק לפני הזמנת שירותי תיקון?

נמליץ לשים דגש בעת בחירת בעל המקצוע על נושא הזמינות מאחר וישנן תקלות דחופות שזמן התיקון שלהן הוא קריטי וגם לבחון לעומק את נושא האחריות על העבודה מאחר ורוב בעלי המקצוע יספקו לכם אחריות למשך תקופה קצרה על עבודות החלפה של רכיבים ועל תיקון של תקלות.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

תיקון מכונות כביסה של כל המותגים הקיימים

אחת השאלות הנפוצות שאנו נשאלים היא האם אפשר לקבל דרכנו שירות לכל סוגי מכונות הכביסה? התשובה היא כן, בהחלט. לא משנה אם יש לכם מכונת כביסה של חברת קריסטל, בוש, אלקטרה או סמסונג אנו נמצא עבורכם את הטכנאי שכבר יצא לו להתנסות בתיקון של המכונה מהדגם שיש אצלכם בבית וידע לתקן אותה על הצד הטוב ביותר.