מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

התקנת מכונת כביסה

מחפשים איך להתקין מכונת כביסה? במדריך זה נדבר על התקנת מכונת כביסה וכל הדברים החשובים שחשוב שתדעו לפני שתתחילו בהתקנתה. בנוסף, אם תסתבכו ותעדיפו בעל מקצוע שיתקין לכם את מכונת הכביסה, תוכלו דרך הפורטל לקבל עד 3 הצעות מחיר מכמה מתקינים שונים בעיר מגוריכם!

הכנות חשובות לפני התקנת מכונת כביסה

לפני התקנת מכונת כביסה חשוב שתבדקו שיש לכם את הדברים הבאים מוכנים לפני ההתקנה:

 • נקודת מים - על מנת שמכונת הכביסה תכבס, יש צורך בנקודת מים שמתחברת אל המכונת כביסה. במידה ואין לכם נקודת מים שכבר מוכנה לשימוש עבור המכונת כביסה, ניתן לעשות נקודת מים חדשה. במידה ויש כבר נקודת מים אבל היא תפוסה, תוכלו להחליף את הברז בנקודת המים לברז ניל משולב על מנת שתוכלו לחבר גם את מכונת הכביסה.
   
 • נקודת חשמל - אנחנו בטוח שלא נפתיע אתכם בזה שמכונת כביסה צריכה להיות מחוברת לחשמל על מנת לעבוד. אבל, אולי נפתיע אתכם בכך שמכונת כביסה צריכה להיות מחוברת לשקע כוח מכיוון וזה מכשיר שצורך הרבה מאוד חשמל. וודאו שיש לכם אחד כזה מוכן למכונת הכביסה.
   
 • ניקוז - הדבר האחרון שמכונת הכביסה לפני שהיא מגיעה אליכם הביתה זה פתח ניקוז על מנת שכל המים במכונת הכביסה יוכלו להגיע אל הביוב. במידה ואין לכם נקודה של ניקוז ליד מכונת הכביסה יש לכם 2 אפשרויות: להחליף את הסיפון בברז לסיפון משולב על על מנת שתוכלו לחבר גם את מכונת הכביסה (במידה ונקודת הניקוז רחוקה יהיה צורך לבצע קידוח ולהאריך את הצינור). האפשרות השניה היא לעשות נקודת ניקוז חדשה (לרוב נקודת ניקוז חדשה לא משתלמת) ולחבר אותה למכונת הכביסה.

 

התקנת מכונת כביסה

איך להתקין מכונת כביסה בעצמכם?

מעוניינים במדריך שיעזור לכם להבין איך להתקין מכונת כביסה לבד? על מנת שתוכלו להתקין את מכונת הכביסה לבד, חשוב שיהיה בקרבת המכונת כביסה את הדברים הבאים: שקע כוח, נקודת מים וניקוז. במידה ואין את שני הדברים האלו בקרבתה של מכונת הכביסה, היינו ממליצים להיעזר בבעל מקצוע:

 • חיבור כל הנקודות - בשלב הראשוני, נחבר את כל הנקודות, אבל לפני שמתחילים לחבר חשוב לדעת שבמידה ואין לכם שקע כוח מוכן למכונת הכביסה, התקנת שקע כוח רק חשמלאי יכול לבצע. במידה ויש לכם כבר שקע כוח מוכן, ניתן פשוט לחבר את המכונת כביסה לשקע כוח. לאחר מכן, חברו את נקודת המים ואת הניקוז. במידה ואין נקודת מים וניקוז ליד המכונה, תצטרכו לבצע קידוח בארון וחברו לשם. לאחר מכן, החליפו את הברז הרגיל בברז ניל משולב ואז החליפו את הסיפון שנמצא מתחת לכיור. לאחר שביצעתם את כל הדברים הללו, החליפו את הסיפון שמתחת לכיור. שימו לב: המלצתנו היא לקרוא לבעל מקצוע במידה והנקודות לא נמצאות בקרבת המכונת כביסה ויש צורך לבצע קידוחים.
   
 • ייצוב המכונה - בשלב זה יש צורך לבצע ייצוב וכיוון למכונת הכביסה. בתחתית של המכונת כביסה תוכלו למצוא שני פלסטיקים שכל מטרתם הוא לייצב ולכוון את המכונת כביסה על מנת שהיא תוכל לעמוד ישר. נסו לסובב את הפלסטיקים פנימה או החוצה ולאחר מכן קחו פלס ובדקו שהמכונת כביסה עומדת יציבה וישרה.
   
 • בדיקת המכונה - לאחר שחיברתם את המכונה וייצבתם אותה, יש לבדוק שהכל עובד בצורה טובה ותקינה. הפעילו את מכונת הכביסה ושימו אותה על תכנית קצרה. בזמן שהמכונת כביסה עובדת, בדקו שאין שום נזילה וכדומה ושהכל עובד כמו שצריך.

האם יש אחריות על התקנת מכונת כביסה חדשה לבד?

להתקנת מכונת כביסה חדשה, במרבית המקרים תצטרכו להזמין בעל מקצוע מטעם החברה של המכונת כביסה על מנת להתקין את מכונת הכביסה אחרת לא תקבלו אחריות. מתי שכן תצטרכו בעל מקצוע זה יהיה כאשר תצטרכו לבצע קידוחים ולעשות נקודות מים, חשמל וניקוז לפני שתתקינו את מכונת הכביסה, כי את זה המתקין מכונת כביסה מטעם החברה לא יעשה.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מהו מחיר התקנת מכונת כביסה?

מחיר התקנת מכונת כביסה הוא 275 ש''ח בממוצע. יש לציין שהמחיר אינו כולל קידוחים או הארכות לצינורות אלא אך ורק את התקנת המכונת כביסה. במידה ותצטרכו להחליף מברז רגיל לברז ניל משולב המחיר הממוצע להחלפה זו יהיה עוד כ-125 ש''ח. במידה ויש צורך לבצע קידוח בארון המחיר של ההתקנה יתייקר בעוד 150 ש''ח בממוצע.

 

מחיר ממוצע להתקנת מכונת כביסה

מחיר ממוצע להתקנת מכונת כביסה: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מעוניינים בבעל מקצוע לחיבור מכונת כביסה? השוו וחסכו!

בפורטל טכנאים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להתקנת מכונת כביסה מכמה טכנאי מכונות כביסה שונים! כל מה שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

שאלות נפוצות על התקנת מכונת כביסה ששאלתם

ריכזנו לכם מספר שאלות על התקנת מכונת כביסה שנשאלו ע''י גולשי האתר:

האם אפשר להתקין מכונת כביסה לבד?

ניתן להתקין מכונת כביסה לבד. ישנם מקרים בהם יהיה מומלץ להזמין את בעל המקצוע. הרחבנו על כך בעמוד.


האם יש אחריות במידה ואני מתקין את מכונת הכביסה לבד?

לא. במידה ומדובר במכונת כביסה חדשה, יש להזמין טכנאי מטעם החברה של מכונת הכביסה על מנת שיבצע את ההתקנה. ישנן חברות כמו בוש שמאפשרות להתקין את מכונת הכביסה לבד אבל עם טכנאי מטעם החברה בשיחת טלפון.


מותר לשים מכונת כביסה על מייבש?

כן. רק יש לשים לבד שהיא יציבה.