מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת פחמים למכונת כביסה

קראו כמה עולה החלפת פחמים במכונת כביסה, מה התפקיד שלהם, כיצד טכנאי מבצע את העבודה וגם איך תוכלו לשלול בעצמכם תקלות אחרות במכונת הכביסה.

מהו תפקידם של פחמים למכונת כביסה?

תפקיד פחמים למכונת כביסה הוא לסייע למנוע להניע את המכונה. הדרך לזהות שיש צורך בהחלפת פחמים למנוע מכונת כביסה היא במקרים בהם מכונת הכביסה מופעלת אך אינה מסתובבת. שימו לב שלעתים התוצאה הנ"ל מתרחשת גם בגלל בגד שנתקע בין דלת המכונה לתוף המכונה, מה שמקשה על פעולת הסיבוב שלה.

 

החלפת פחמים למכונת כביסה

כמה עולה החלפת פחמים למנוע מכונת כביסה?

מחיר החלפת פחמים למכונת כביסה נע בין 350 - 450 ש"ח וזה כולל את זוג הפחמים חדש - בהתאם לסוג המכונה שברשותכם. דרך פורטל טכנאים פלוס ניתן להשיג טכנאי מכונות כביסה המחזיקים בפחמים מקוריים למכונת כביסה של סמסונג,LG, בוש, בלומברג ועוד, כך שתהיו בטוחים שמדובר במוצר באחריות.

 

מחיר ממוצע להחלפת פחמים למכונת כביסה

מחיר ממוצע להחלפת פחמים למכונת כביסה: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

כיצד טכנאי מבצע החלפת פחמים למכונת כביסה?

אז לאחר שקבעתם עם טכנאי מכונות כביסה, כדי שתהיו ערוכים לקראת העבודה שהוא עתיד לבצע במכונה שלכם:

 1. בדיקה מקדימה - תחילה טכנאי מכונות הכביסה ישלול תקלות אחרות שקשורות בכך שמכונת הכביסה לא מסתובבת במהלך הפעלה, כמו בגד שנתקע או בגלל רצועה שנקרעה בגב המכונה.
   
 2. פירוק מנוע - לאחר ששלל את יתר התקלות, ייגש הטכנאי למנוע המצוי בגב המכונה ויפרק ממנו את הפחמים הקיימים.
   
 3. החלפת פחמים למכונת כביסה - כעת הוא ירכיב את הפחמים החדשים בהתאם לסוג המכונה שלכם וידאג להרכיב חזרה את המנוע במקומו.
   
 4. הפעלה - טכנאי מכונות הכביסה עשוי לבצע 'תוכנית מהירה' למכונה כדי לוודא שהיא מסתובבת כרגיל וזהו, תתחדשו.

איך לוודא שהתקלה היא בפחמים?

כדי שתוכלו לדעת בצורה טובה יותר שהבעיה במכונת הכביסה אכן קשורה בפחמים ולא במשהו אחר, תוכלו להיעזר בטיפים המצורפים מתחת שעשויים לקשור את התקלה במכונת הכביסה למשהו אחר: 

 • בדיקת בגד תקוע - אומנם מדובר בתקלה פחות נפוצה אך בהחלט אפשרית: בדקו שלא קיים בגד שתקוע בתוף המכונה ומונה ממנה להסתובב פיזית. אם הבחנתם בכזה, נשו לשחרר אותו ולבדוק אם מכונת הכביסה חוזרת להסתובב במהלך פעולה.
   
 • רצועה - בשלב הזה חשוב לנתק תחילה את המכונה מהחשמל. בגב המכונה מצויה לה רצועה שאמורה להיות תלויה על מעין גלגל. במידה ולא קיים מכסה בגב המכונה תוכלו לנסות לברר אם יש ברצועה קרע. לעתים היא גם יכולה להשתחרר לגמרי ובמצב כזה ניתן להסתייע בטכנאי מכונות כביסה לצורך החלפת רצועת המכונה.
   
 • אחריות המכונה - בררו מהי האחריות שיש על מכונת הכביסה שלכם מהיצרן. במידה ומדובר במכונה עם 10 שנות אחריות, קרוב לודאי שסוג המנוע שמותקן בה הוא אינוורטר, הנחשב אמין יותר ולא נתמך בפחם כלל. הבדיקה הנ"ל עוזרת לשלול את בעיית הפחם. במידה ועל המכונה שלכם כבר אין אחריות כי היא ישנה או פשוט האחריות שלה היתה קצרה במיוחד - קרוב לודאי שמדובר במנוע הנתמך בפחמים ואז עולה הצורך בהחלפת פחמים למכונת הכביסה שלכם.

החלפת פחמים למנוע מכונת כביסה במחיר משתלם

כדי להבטיח שתקבלו מחיר עבודה לא פחות ממעולה עבור החלפת פחמים למכונת הכביסה שלכם, דעו כי תוכלו להשאיר פרטים בטופס המצורף, לקבל עד 3 טכנאי מכונות כביסה בעירכם, ביניהם תוכלו לברר פרטים בטלפון ולבחור במי שהציע את המחיר המשתלם ביותר מבחינתכם. השירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

איך להתנהל מול טכנאי מכונות כביסה?

כדי להבטיח שפעולת החלפת פחמים למכונת כביסה תעבור חלק, צוות פורטל טכנאים פלוס ממליץ בחום ליצור קשר עם אחד מטכנאי הכביסה שקיבלתם ולוודא מולו את פרטי המכונה שברשותכם. הוא ככל הנראה ישאל שאלות על מכונת הכביסה כמו: חברה, דגם, שנת ייצור וכדומה וזאת ע"מ שיוכל להגיע עם פחמים מתאימים.