מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה

מתחת נסביר לכם מהו תפקידו של ברז חשמלי במכונות כביסה, כיצד לזהות שהגיעה העת להחליפו, כמה זה עולה וגם איך תוכלו דרך פורטל טכנאים פלוס לאתר בחינם טכנאי מכונות כביסה במחיר זול ובמהירות.

מה תפקידו של ברז חשמלי למכונת כביסה?

ברז חשמלי למכונת כביסה הוא מעין שסתום שמצוי בגב מכונת הכביסה ומחובר מצדו החיצוני לברז הניל שמספק את המים. תפקידו לאפשר למים לזרום אל מכונת הכביסה בעת ההפעלה ולחסום את זרימת המים מהצינור אל המכונה בעת סיום ההפעלה.

 

חשוב להבהיר שהימצאות ברז חשמלי במכונת כביסה הינה בגדר החובה, שכן, הוא זה שמונע מברז הניל להזרים מים אל המכונה כשלא לצורך. (זכרו שברז הניל נותר פתוח 24/7 ומי שמונע ממנו להזרים מים הוא הברז החשמלי)

 

 

החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה - רק דרך טכנאים פלוס

החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה - מתי?

החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה יש לבצע במקרים בהם התרחשה הצפה של מים ממכונת הכביסה, במקרים של לחץ מים נמוך ועוד. נסביר:

 • נזילות - אם הבחנתם בטיפטוף היוצא מאזור החיבור בין הברז החשמלי לצינור המים, ברוב המקרים זה יעיד על תקלה בברז החשמלי שיש להחליף.
   
 • הצפה - אם התרחשה בביתכם הצפת מים מכיוון מכונת הכביסה וזאת בהנחה שברז הניל וצינור המים נראים תקינים, יכול להיות שהסיבה להצפה נובעת משחיקה של השסתום החשמלי. יכול להיות שהוא כבר לא סוגר בצורה מיטבית את יציאת המים אל המכונה.
   
 • אין זרימת מים - זוכרים שאמרנו שברז הניל פתוח 24/7? (בהנחה שאין איזו הפסקת מים שהתריעו לכם עליה) - משמעות הדבר היא שאם הפעלתם את המכונה והיא נותרה יבשה, קרוב לוודאי שמדובר על סתימה בשסתום של הברז החשמלי, מה שמונע מהמים לזרום דרכו אל המכונה.
   
 • בעיות חשמל - אם הבחנתם בניצוצות חשמל או בריח שרוף מכיוון פנים המכונה, יכול מאוד להיות שברז החשמל שבתוכה נשרף. חשוב להבהיר שבמקרה כזה עליכם להמנע משימוש במכונת הכביסה עד להגעת טכנאי מכונות כביסה שיבדוק את הנושא.
   
 • בלאי טבעי - הצורך בהחלפת ברז חשמלי למכונת כביסה עולה גם לאחר שחיקה טבעית שלו. שחיקה כזו נוצרת בגלל הצטברות אבנית מהמים המוזרמים דרכו, בגלל ליכלוך שנתקע בו ושימוש מרובה.

מחיר החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה

מחיר החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה לרוב ינוע בין 350 - 500 ש"ח וזה כולל את העבודה ואת הברז החשמלי החדש שיותקן. נמליץ לברר בטלפון מול טכנאי מכונות הכביסה טרם הגעתו אליכם אם המחיר שהוא נוקב בו כולל מע"מ.

 

 

מחיר ממוצע על החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה

מחיר ממוצע על החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

השיגו פתרון מהיר לברז החשמלי דרך טכנאים פלוס!

במידה וחוויתם אחד או יותר מהמקרים שכתבנו עליהם למעלה, קרוב לוודאי שתם זמנו של הברז החשמלי במכונה שלכם. ע"מ לאפשר החלפת ברז חשמלי למכונת הכביסה שלכם בצורה מקצועית ומהירה, השאירו פרטים בטופס המצורף, קבלו מפורטל טכנאים פלוס עד 3 טכנאי מכונות כביסה באזורכם, ביניהם תוכלו לברר מחיר של אותה העבודה וכך לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם.

 

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

כיצד מתבצעת החלפת הברז החשמלי?

הזמנתם דרכנו טכנאי? מעולה! מתחת נסביר לכם כיצד החלפת ברז חשמלי למכונת כביסה הולכת להתבצע:

 1. סגירת ברז המים - לצורך החלפת ברז חשמלי למכונת הכביסה שברשותכם, יהיה על הטכנאי לסגור את ברז הניל.
   
 2. ניתוק מכונת כביסה מהחשמל - לצורכי בטיחות הוא ידאג לנתק את מכונת הכביסה מהחשמל.
   
 3. פירוק הברז החשמלי הישן - כעת טכנאי מכונות הכביסה ינתק בין צינור אספקת המים לברז החשמל הישן, תוך שהוא דואג לשחרר את האומים או הברגים המקבעים את החלק הישן. 
   
 4. החלפה לברז חשמלי חדש - כעת טכנאי מכונות הכביסה יתקין את הברז החשמלי החדש במקום הישן, תוך שהוא מקפיד לחזק את החיבור שלו באומים או ברגים. כמו כן, אם היה קליפס שחיבר לפני בין צינור המים לברז החשמלי, הטכנאי ידאג להתקין אותו מחדש כדי להבטיח זרימה נטולת נזילות.
   
 5. פתיחת ברז הניל - כעת הטכנאי יפתח את ברז הניל ויוודא שלא מתרחשת נזילה מהחיבורים. אם לא הבחין בנזילה כלשהי, קרוב לוודאי שההתקנה בוצעה בהצלחה.
   
 6. הפעלת מכונת הכביסה - לאחר חיבור מחודש של מכונת הכביסה אל החשמל, הטכנאי יבקש מכם להפעיל את המכונה על תוכנית לבחירתכם ע"מ לוודא שברז החשמל החדש מאפשר זרימת מים מהצינור בצורה תקינה.