מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת גוף חימום למכונת כביסה

כאשר גוף החימום במכונת הכביסה אינו תקין, המכונה לא תצליח להרתיח את המים כמו שצריך בשביל לנקות את הבגדים שנמצאים בתוכה. גלו כמה עולה החלפת גוף חימום במכונת הכביסה והזמינו טכנאי מקצועי מאזורכם לביצוע העבודה.

מהו תפקידו של גוף החימום במכונת הכביסה?

כאשר אנו מפעילים את מכונת הכביסה, פעולת הניקוי של הבגדים מתבצעת באמצעות הכנסה של מים חמים לתוך תוף המכונה בו נמצאים הבגדים המלוכלכים. תפקידו של גוף החימום במכונת הכביסה הוא להעלות את טמפרטורת המים בשביל לאפשר ניקוי טוב והסרה של כתמים קשים ולכלוך שהצטבר. 

 

החלפת גוף חימום במכונת כביסה

מדוע גוף החימום במכונה מתקלקל?

בעקבות עבודה של מכונת הכביסה לאורך השנים, מצטברת עליה אבנית שמפריעה למגע בין גוף החימום למים. בעקבות האבנית הרבה, קשה לגוף החימום לחמם את המים והוא עשוי להתאמץ עד מצב בו הוא נשרף לחלוטין וגורם לקצר בבית. במידה והפעלתם את מכונת הכביסה וראיתם שהיא מקצרת, כנראה שגוף החימום נשרף או נהרס בעקבות האבנית שהצטברה עליו לאורך השנים ונדרש להזמין טכנאי מכונות כביסה להחליפו בחדש.

כמה עולה החלפת גוף חימום למכונת כביסה? 

תוהים כמה עולה להחליף גוף חימום במכונת הכביסה? אז המחיר של החלפת גוף חימום במכונה, נע בין 400 ש"ח ל-600 ש"ח, כאשר המחיר המוצג כולל את עלותו של גוף החימום + העבודה עצמה. המחיר המדויק נקבע על סמך דגם המכונה שלכם, נוחות פעולת הפירוק וגם סוג גוף החימום.

 

הקפידו לבחור בגוף חימום מתוצרת איטלקית ואל תתפשרו על גוף חימום זול מתוצרת סין. מחיר גוף חימום למכונת כביסה (הגוף עצמו) נע בין 100 ש"ח ל-200 ש"ח אבל לא מומלץ לרכוש אותו בעצמכם מאחר ולכל מכונה יש גוף חימום בגודל אחר שמתאים לה ובעל המקצוע יודע איזה מהמותגים הקיימים בשוק הוא איכותי ומחזיק לאורך זמן.

מחיר ממוצע להחלפת גוף חימום במכונת כביסה

מחיר ממוצע להחלפת גוף חימום במכונת כביסה: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איך מחליפים גוף חימום למכונת כביסה?

רבים תוהים איך להחליף גוף חימום במכונת כביסה והאם באמת חייב להזמין טכנאי מקצועי או שאולי ניתן לבצע עבודתו שכזו באופן עצמאי. נתחיל מכך שמאוד לא כדאי לבצע את ההחלפה באופן עצמאי מאחר והדבר עלול לגרום לנזילות בהמשך, מה גם שמדובר במגעים חשמליים שעשויים לגרום להתחשמלות בעת עבודה לא מקצועית. טכנאי מקצועי יודע בדיוק היכן ממוקם גוף החימום וכיצד להגיע אליו בצורה קלה ומהירה, מבלי לפרק רכיבים במכונה שאין צורך בפירוקם.

 

ועכשיו להחלפה עצמה: ראשית נפתח את הפאנל של מכונת הכביסה, כאשר במכונות מסוימות מדובר בפאנל העליון מאחר וגוף החימום ממוקם מקדימה, בעוד במכונות אחרות הפנאל האחורי הוא זה שתצטרכו לפתוח בשביל להגיע אל הגוף התקול. במידה וצריך, נשחרר אלמנטים נוספים המונעים גישה אל גוף החימום כמו הפנאל הקדמי. מאתרים את גוף החימום הממוקם במסילה מיוחדת, מנתקים את המגעים החשמליים, שולפים את הגוף מהמסילה ומחליפים אותו בגוף החדש. זכרו להחזיר את החיישנים והמגעים וגם את ההארקה.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

החלפה של גוף חימום לכל סוגי המכונות והמותגים

  • החלפת גוף חימום למכונת כביסה בוש: במכונות הכביסה של בוש יש דגמים מסוימים בהם גוף החימום ממוקם מקדימה וגם דגמים בהם החלפת הגוף מתבצעת מהחלק האחורי של המכונה. וודא את הדגם המדויק שלכם לפני השיחה עם טכנאי המכונות שהזמנתם.

  • החלפה של גוף חימום למכונת כביסה סימנס: ניתן לקבל שירות עבור מכונות מהדגמים iQ800 וגם iQ500 או iQ300 ודגמים נוספים של החברה.

  • החלפת גוף חימום למכונת כביסה סמסונג: לא משנה איזה דגם של סמסונג יש לכם ומה הקיבולת של המכונה או מהירות הסחיטה שלה, דרכנו תוכלו להזמין את שירות החלפת גוף החימום הפגום באחד חדש.

  • החלפת גוף חימום למכונת כביסה קריסטל: בחלק ממכונות הכביסה של קריסטל יש פתח קדמי ובחלקן יש פתח עליון ולכן כדאי מאוד להזמין טכנאי מקצועי שמכיר את הדגם ולא לבצע את החלפת גוף החימום בעצמכם.


  • החלפה של גופי חימום גם בדגמים נפוצים של החברות: אלטרולוקס, בקו, אלקטרה, lg, מילה וגם מכונות כביסה קונסטרוקטה ועוד.

מדוע להזמין שירות דווקא מהאתר שלנו?

מכיוון שאנו מרכזים טכנאי מכונות כביסה מכל רחבי הארץ, תוכלו להיות בטוחים בכך שתמצאו דרכנו את הטכנאי המתאים ביותר להחלפה של גוף החימום כמו גם הזמנת עבודות נוספות הקשורות במכונות הכביסה כמו תיקון מכונת כביסה שמרעישה או החלפה של רכיב כמו גומית מכונת הכביסה או הרצועה שלה. כאשר אתם מזמינים דרכנו את השירות, דעו שאין כל התחייבות לעבודה עם הטכנאים שמוצעים לכם דרך הפורטל ולכן שווה להתחיל ולבחון את ההצעות ולקבל דרכנו עד שלוש הצעות מטכנאים שונים באזור מגוריכם.