מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

החלפת גומייה למכונת כביסה

נזילה מדלת מכונת כביסה יעיד בדרך כלל על גומי קרוע במכונת הכביסה, על מנת לפתור את הבעיה הזו כל מה שעליכם לעשות הוא להחליפו. דרך 'טכנאים פלוס' תוכלו להזמין טכנאי לביצוע החלפת גומייה למכונת הכביסה לכל מותג: בוש, LG, AEG קריסטל, סימנס, סמסונג ועוד!

כמה עולה להחליף גומי למכונת כביסה?

עלות החלפת גומיה למכונת הכביסה נע בין 350 - 500 ש"ח, והוא כולל הגעה לבית הלקוח, פירוק הגומייה הקיימת, התקנה וכמובן רכישת החלק התואם. חשוב לציין שהמחיר עשוי להיות נמוך או יקר יותר על פי סוג המכונה. 

מחיר להחלפת גומייה למכונת הכביסה

מחיר להחלפת גומייה למכונת הכביסה: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

גומי קרוע גורם לנזילה מדלת מכונת כביסה

אם שמתם לב, הגומייה בדלת המכונה עבה וגדולה אשר קראת גם אטם דלת. כאשר סוגרים את הדלת היא "נמעכת" ולמעשה יוצרת אטימה הרמטית ובכך המים לא נוזלים החוצה. אם גומי המכונה קרוע ככל הנראה הדבר הראשון שתראו יהיה נזילת מים מדלת מכונת הכביסה וזה בדיוק הזמן להחליף את הגומי הקרוע - כי ככל שתחכו יותר הקרע יגדל עד כי כך שלא תוכלו לעשות שימוש במכונה. ישנם מכונות גם בעלות חיישנים של אטימת דלת ובמידה והאין אטימה מוחלטת המכונה לא תעבוד.

גומי בדלת מכונת הכביסה

גומיה לצינור מכונת כביסה חייב להיות תואם!

כחלק מאיטום מכונת הכביסה גם צינור המים המוביל אלייה צריך להיות אטום בכל שלביו - החל מאטימה בחלק המחובר אל הברז ועד לחלק שמחובר לתוך המכונה. כאשר הגומי שמחבר בין הצינור המוביל מים והמכונה עצמה צריך להיות תואם או מקורי. הסיבה היא שגומי שאינו תקין יגרוף לדליפה או התשחררות הצינור עם הזמן. למשל גומי למכונה של AEG לא בהכרח יתאים למכונה של LG או גומיה של בוש. ככה שחשוב לבדוק היטב טרם אתם רוכשים או מזמינים טכנאי להחליף לכם - שאכן מדובר על החלק התואם את הדגם והחברה.

לפני החלפת גומיה למכונת הכביסה - השוו מחירים!

האמנם החלפת גומיה למכונת הכביסה נע בין כמה מאות שקלים, אבל עדיין אין זה אומר שלא כדאי להשוות ולבדוק מהו המחיר הזול ביותר! דרך טכנאים פלוס ניתן לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מכונות כביסה שונים על פי מיקום! השאירו פרטים בטופס מטה או חייגו אלינו כעת והתחילו לקבל עוד היום הצעות מחיר, השוו מחירים ובחרו בהצעה הזולה ביותר.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

איך מחליפים גומיה למכונת כביסה?

החלפת אטם דלת למכונת כביסה (גומיה) לא פשוט כפי שהוא נראה או נשמע. התקנה לא נכונה של אטם הדלת עשויה לגרום לנזילה ולבלאי מהיר של הגומי עקב חיכוך. כל מכונה יש לה את ה"טריק" שלה בנוגע להחלפה וזהו תהליך מורכב שמצריך ידע. אז במקרה הזה אנו מייעצים לכם להזמין טכנאי לצורך החלפת גומיה בדלת המכונה (אטם) ולא לעשות זאת לבדכם.