מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מכונות כביסה

בפורטל 'טכנאים פלוס' ניתן לקבל מספר הצעות מחיר של טכנאי מכונות כביסה מומלצים המספקים שירותי תיקון למכונות כביסה מכל סוג החל מבוש, סמסונג, מילה, סימנס קריסטל ועוד. לאחר קבלת הצעות המחיר תוכלו לבצע השוואת מחירים ולקבל את הצעת המחיר המשתלמת והזולה ביותר בעבורכם.

כמה עולה ביקור טכנאי מכונות כביסה?

כאשר מדובר על יום חול ועל שעות עבודה מקובלות בין 8 בבוקר ל-6 בערב, המחיר לביקור טכנאי מכונות הכביסה נע בין 150 - 250 ש"ח, כאשר הוא כולל הגעה למקום, ייעוץ ואיתור תקלה.

 

במידה והחלטתם להתקדם ואכן לתקן את התקלה, לא יגבה מחיר הביקור ורק בעבור התיקון. אם מדובר על תקלה קטנה ופשוטה הטכנאי יגבה את מחיר הביקור בלבד. (ישנם כאלה גם שלא, זה לשיקולם).

מחיר לביקור טכנאי מכונת כביסה

מחיר לביקור טכנאי מכונת כביסה: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

המחירים לתיקון מכונות כביסה

לפניכם ממוצע מחירים לתיקון מכונות כביסה, תוכלו לגלות את הטווחים למגוון תקלות שונות. אך חשוב לציין כי ישנם פערים בין החברות עצמן, כאשר החלפת גומייה למכונת כביסה בוש לא תעלה כמו למכונת כביסה סמסונג.

 

אז אם אתם רוצים לדעת כמה עולה תיקון מכונת הכביסה בערך, המחירון הבא יציג לכם נתונים קרובים למדיי.

מחירון תיקון מכונות כביסה

מחיר החלפת גומייה בדלת

המחיר בעבור פירוק, רכישה והתקנת גומייה חדשה. עשוי להשתנות על פי גודל או סוג המכונה.


350 - 500 ש"ח
החלפת מנוע למכונה

*לעיתים עדיף לרכוש מכונה חדשה במקום.


600 - 900 ש"ח
מחיר החלפת גוף חימום למכונה

ייתכן שינוי במחירים על פי סוג חלק החילוף למכונה (מקורי או תואם)


300 - 400 ש"ח
החלפת בולמי זעזועים למכונה

הבולמים אחראים על תזוזות המכונה וכאשר אינם תקינים על רעש נוראי. ייתכן רק תיקון ולא החלפה.


350 - 550 ש"ח
מחיר החלפת משאבת מים

קראו עוד על החלפת משאבת מים במכונת הכביסה.


350 - 500 ש"ח
החלפת רצועות

החלפת רצועות למכונה הכביסה (כולל עבודה ורצועות).


200 - 300 ש"ח
החלפת ברז חשמלי

מחיר להחלפת ברז חשמלי למכונת כביסה.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהן התקלות הנפוצות במכונות הכביסה?

על מנת להרחיב על אחת מן התקלות הנפוצות במכונות הכביסה, לחצו על הכפתור המתאים ועברו אל עמוד ייעודי המסביר על התקלה, כיצד היא נפתרת ומהו המחיר לתיקון מכונת הכביסה.

 

טכנאי מכונות כביסה לכלל החברות המותגים

  • תיקון מכונות כביסה בוש: היא מיוצרת בגרמניה וכמובן כמו שאר המכונות מגיעה עם אחריות, אך עדיין קיימות תקלות במכונות של בוש, כמו נעילה של דלת, אין סחיטה מספיק טובה או פילטר תקוע. מעבר לכך ישנם עוד תקלות נפוצות לא פחות.

  • טכנאי מכונות כביסה סמסונג: המכונה הנפוצה שלהם היא 7 - 8 קילו. וכמובן שיש תקלות גם אצלם, כאשר הנפוצות הן: שהמכונה לא סוחטת, ננעלת הדלת, נזילת מים ועוד.

  • טכנאי מכונות כביסה מילה: גם היא מיוצרת בגרמניה והמכונה הנפוצה ביותר היא בעלת פתח עליון ובעלת קיבולת של כ-8 ק"ג. למכונת מילה ישנם תקלות כמו גוף חימום תקול או שהמכונה לא סוחטת.

  • טכנאי מכונות כביסה קריסטל: התקלות הנפוצות שטכנאי המכונות כביסה מדווחים עליהם הם: נורה מהבהבת, לא סוחטת וישנם לקוחות שמתקשרים אלינו ואומרים שהמכונה לא עובדת כלל. ניתן לקבל שירות לתיקון מכונת קריסטל דרך 'טכנאים פלוס'. גם כן.

  • טכנאי מכונות כביסה סימנס: עוד מכונה תוצרת גרמנית, התקלות המתאפיינות בה די דומות למכונות הכביסה של בוש, כמו דלת ננעלת, לא סוחטת ומספר תקלות נוספות המוצגות על ידי הלוח. חלקן פשוטות שניתנות לסידור לבד וחלקן מורכבות יותר.

  • מעבר למכונות האלו ישנם עוד מותגים וחברות נפוצות כמו: האייר, ווירפול, אלקטרלוקס, ספקטרה, קונסטרוקטה ואלקטרה.
     

תיקון מכונת כביסה

שאלות ותשובות נפוצות

ריכזנו בעבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בנושא תיקון מכונות כביסה ועל התקלות האפשריות והשונות בהם, כמובן שיש מידע מורחב יותר באתר על כל אחת מן התקלות. את התשובות קיבלנו מטכנאי מכונות כביסה שונים, הנה השאלות והתשובות:

למה מכונת כביסה לא סוחטת?

ראשית בדקו אם כפתור "ביטול סחיטה" לחוץ. במידה ולא ככל הנראה שנקרעה רצועה.


מדוע מכונת הכביסה קורעת בגדים?

מומלץ לבדוק אם המכונה קורעת בגדים גם במהירות סחיטה נמוכה, נסו להוריד את המהירות לנמוכה ביותר, ברוב המכונות זה 600. אם לא, העבירו את היד על תוף המכונה וראו האם משהו בולט? במידה וכן - ייתכן שזו הבעיה.


למה מכונת כביסה זזה בזמן סחיטה (ומרעישה)?

בולמי הזעזועים ככל הנראה אינם תקינים - מומלץ לתקן בהקדם. לחצו למידע נוסף על רעשים במכונת הכביסה


למה מכונת כביסה מצפצפת?

צפצוף במכונת הכביסה מעיד על תקלה, על הצג שלה צריך להופיע נורה מהבהבת עם מספר התקלה - בדקו מול יצרן המכונה מה אומרת התקלה.


מדוע מכונת כביסה לא לוקחת מרכך?

ישנם כמה תקלות שיכולות להיות. הראשונה והפשוטה היא שיש סתימה בצינורות. או שבתחתית המגש התייבש נוזל המרכך ולמעשה לא נותן לו לרדת. נסו לפרק ולנקות - לא עובד? הזמינו טכנאי.


כך תשיגו מחיר זול לצורך תיקון מכונת הכביסה

רוצים להזמין תיקון למכונת הכביסה? ניתן לקבל דרך 'טכנאים פלוס' מספר הצעות מחיר של טכנאי מכונות כביסה מומלצים המספקים שירות בכלל האזורים בארץ.

 

למעשה תקבלו עד שלוש הצעות ופניות של טכנאים אשר יודעים לפתור את התקלה שלכם ונמצאים באזורכם, כעת אתם צריכים רק לשוחח עימם ולהרחיב על הנושא.

 

לאחר קבלת הצעת המחיר מהם תוכלו לבצע השוואת מחירים ולבחור  בטכנאי אשר מציע לכם את המחיר הזול ביותר. רוצים להתחיל? הנה הטופס:

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

החלפת רכיבים תקולים במכונת הכביסה

הרכיבים השונים במכונת הכביסה שלנו, עשויים להתקלקל לאורך השנים. לעיתים מדובר על תקלות אשר מתרחשות עקב שימוש לא נכון ובמקרים אחרים יהיה מדובר בבלאי טבעי, כזה אשר נוצר לאחר שימוש ממושך. מעוניינים להחליף חלק מסוים שנהרס במכונת הכביסה שלכם?

 

לחצו על הכפתור המתאים וקבלו מידע נוסף:

טכנאי מכונות כביסה מומלץ בכל הארץ

מחפש אחר שירות על פי אזור? בגדול חשוב לנו לציין כי דרך טכנאים פלוס ניתן לקבל שירות של טכנאים בכלל אזורי הארץ, גם אם הם אינם מופיעים כאן ברשימה. אך למידע מורחב יותר פר עיר (כמו למשל מהם המחירים הממוצעים בעיר) או לצורך מיקוד אזורי יותר, תוכלו לקבל שירות על פי עירכם.
 

הנה הרשימה של האזורים הנבחרים: