מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מייבש כביסה עושה רעש

אם אתם שומעים רעשים וחריקות מתוך מייבש הכביסה בזמן ההפעלה, דעו כי יש לכך מספר סיבות וגורמים. לעיתים, תוכלו לזהות את הסיבה לבד ובמקרים אחרים יהיה צורך בהזמנת טכנאי מייבשי כביסה מקצועית. המשיכו לקרוא ותגלו את כל המידע על התקלה ודרכי הפתרון.

מייבש כביסה עושה רעש - מדוע זה קורה?

כאשר מייבש כביסה עושה רעש, נדרש תחילה להבין מה הסיבה לתקלה. יש 4 סיבות מרכזיות שבגינן תשמעו רעשים מהמייבש:

 

תקלה בציר של המייבש:  תקלה בציר המיסב היא אחת מהסיבות הנפוצות ביותר לרעשים או יותר נכון חריקות מהמייבש. ייתכן שהציר תקול אך עדיין תקין ונדרש לשמן אותו מעט (לרוב באמצעות גריז) אך ישנם גם מצבים אשר בהם הציר נשבר ויהיה צורך בהחלפתו.

 

תקלה בגלגל המתיחה: מדובר ברכיב זול יחסית אשר עולה בין 50 ל-120 ש"ח, תלוי בדגם המייבש שלכם. גלגל המתיחה עשוי להתקלקל ולהישחק ככל שעובר הזמן ובעקבות הפעלות רבות של מייבש הכביסה וכתוצאה מהשחיקה הוא עשוי לגרום לרעשים. 

 

תקלה ברצועת המנוע של המייבש: אומנם סיבה זו פחות נפוצה אך לעיתים הרעשים במייבש הכביסה הם תוצאה של תקלה ברצועה של מנוע המייבש. ייתכן והרצועה לא יושבת נכון ולכן היא מרעישה. כתבנו בהרחבה על החלפת רצועה למייבש הכביסה ונמליץ לכם לבקר בעמוד.

 

רכיב זר נפל במייבש וגורם לרעשים: לעיתים מייבש כביסה עושה רעש בעקבות עצמים זרים שנפלו לתוכו. החל מצעצועים ועד לכפתורים של הבגד, מטבעות, צעצועים, סיכות ועצמים זרים נוספים אשר נמצאים בכיסי הבגד או נופלים ממנו במהלך פעולת הייבוש. עצמים אלו עשויים להיתקע בתוך התוף של המייבש ולגרום לרעש בעת עבודתו.

 

מייבש כביסה מרעיש

כמה עולה לתקן מייבש כביסה מרעיש?

מחיר תיקון של מייבש כביסה מרעיש נע בין 300 ל-500 ש"ח. המחיר המדויק נקבע כתוצאה מסוג ומחיר הרכיב שנדרש להחליף ובהתאם לדגם המייבש. המחיר כולל את העבודה ואת עלות הרכיבים.

מחיר לתיקון מייבש שמרעיש

מחיר לתיקון מייבש שמרעיש: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

כמה עולים הרכיבים עצמם?

  • מחיר גלגל מתיחה למייבש: 50 - 150 ש"ח.
  • מחיר ציר למייבש הכביסה: 100 - 150 ש"ח.
  • עלות רצועה למייבש כביסה: 60 - 180 ש"ח.

אז מה עושים כאשר המייבש עושה רעש?

מייבש כביסה עושה רעש? הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לפתוח את המייבש, להוציא ממנו את כל הבגדים ולחפש האם יש גוף זר אשר נפל בפנים. במידה ולא זיהיתם חפץ כזה או אחר, התקלה נובעת ככל הנראה משחיקה של אחד מהרכיבים האחרים שצוינו קודם לכן - גלגל מתיחה, רצועת מנוע או תקלה בציר. במקרים אלו, לא יהיה מנוס מהזמנת טכנאי מייבשים מקצועי אשר יפתח את המייבש ויבדוק את תקינות הרכיבים השונים.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

האם מסוכן להפעיל מייבש מרעיש?

בשביל לענות על שאלה זו, נדרש להבין מה הגורם לתקלה. במידה ונתקע חפץ כלשהו בתוך התוף של המייבש, אין חשש מהפעלת המייבש וניתן להמשיך ולהשתמש בו. לעומת זאת אם מדובר בתקלה בציר, ברצועה או בגלגל המתיחה, מומלץ לעצור את השימוש עד לתיקון התקלה והחלפת הרכיב התקול מאחר ותקלות ברכיבים אלו (בעיקר ברצועה) עשויות להוביל לבסוף לתקלות גם במנוע המייבש או חלקים אחרים.

למה מייבש כביסה חורק?

מייבש כביסה חורק בגלל תקלה בציר של המייבש או בעקבות רצועה שלא יושבת כמו שצריך. ייתכן גם כי הסיבה לקולות החריקה במייבש היא תקלה בגלגל המתיחה שלו. במצב בו מייבש הכביסה חורק, יש להזמין טכנאי מייבשים מקצועי.

שאלות על רעשים ממייבש כביסה

לאחר שהבנו מה גורם לרעשים ממייבש הכביסה, נענה גם על שאלות שנשאלנו על ידי גולשי האתר:

האם כאשר התקלה היא בציר המייבש, מוכרחים להחליפו?

לא בהכרח. במקרים רבים תוכלו לתקן זאת על ידי טיפול בגריז או שמן וכך תימנעו מהחלפת הרכיב. מומלץ להיעזר בטכנאי מקצועי לפעולות אלו.


כמה עולה לתקן מייבש כביסה שמרעיש?

המחיר נע בין 300 ל-500 ש"ח, תלוי בסיבת התקלה ובעלות הרכיב שנדרש להחליף.