מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מייבש כביסה מצפצף

מייבש כביסה הוא מכשיר שחוסך לנו זמן רב, וכיום ניתן למצוא אותו כמעט בכל בית. אם נתקלתם במצבים שבהם מייבש כביסה מצפצף, אתם לא לבד. כשהמייבש שלנו מצפצף, זה נועד להסב את תשומת לבנו למצבים או בעיות שונות הדורשות התייחסות, ובמאמר הבא המומחים של "טכנאים פלוס" יעזרו לכם להבין מעט יותר על כך.  למה מייבש כביסה מצפצף? כל המידע ממש כאן!

מדוע מייבש כביסה מצפצף?

אילו סיבות יכולות לגרום למייבש הכביסה שלכם לצפצף?

השלמת מחזור ייבוש: הסיבה הנפוצה והברורה ביותר לכך שמייבש הכביסה שלך מצפצף היא לאותת על השלמת מחזור ייבוש, ולכן הוא מאותת לכם על סיום העבודה. 

 • דלת המייבש פתוחה: במצבים רבים שבהם מייבש כביסה מצפצף ומספיק לעבוד, הסיבה היא שדלת המייבש פתוחה או סגורה חלקית. מייבשים מצוידים במנגנוני בטיחות המונעים מהם לפעול כאשר הדלת אינה סגורה היטב. אם הדלת לא סגורה לגמרי או שהתפס פגום, המייבש יצפצף כדי להתריע על בעיה זו. ודאו שהדלת סגורה כהלכה כדי לחדש את עבודת המייבש.
   
 • שימו לב לקודי שגיאה: כתלות בסוג ובדגם, מייבשים מסוימים מגיעים עם מערכות אבחון מובנות המציגות קודי שגיאה כדי לציין בעיות ספציפיות. אם המייבש שלך מצפצף ומציג קוד שגיאה, המומחים של "טכנאים פלוס" ממליצים לעיין במדריך למשתמש או באתר היצרן לקבלת רשימה של קודים והמשמעויות התואמות שלהם. קודים אלה יכולים לעזור לך לזהות בעיות כגון מסנן סתום, חיישנים לא תקינים או בעיות פנימיות אחרות.
   
 • פילטרים סתומים: במידה והפילטרים מססני המוך של המייבש סתומים, גם זה יכול להביא למצב שבו מייבש כביסה מצפצף ואף מפסיק את עבודתו. הצטברות מוך במסנן המוך של המייבש עלולה להפחית את יעילותו ולהוות סכנת שריפה. כדי למנוע זאת, חלק מהמייבשים מצפצפים כדי להזכיר לך לנקות את מסנן המוך. ניקוי קבוע של מסנן המוך והפילטרים הם מומלצים מאוד, ועשויים למנוע בעיות מראש.

 

>> מדובר על רעש אחר? קראו גם את מה שכתבנו על מייבש כביסה עושה רעש.
 

מייבש כביסה מצפצף

מחיר תיקון מייבש כביסה מצפצף

מחיר הזמנת טכנאי הוא 200 - 250 ש"ח, כשמדובר במחיר עבור הביקור בלבד.  במידה ויידרש תיקון נרחב יותר, רוב הטכנאים יזכו את מחיר הביקור מתוך עלות התיקון, אך מומלץ לוודא זאת מול הטכנאי.

מחיר לביקור טכנאי מייבש כביסה

מחיר לביקור טכנאי מייבש כביסה: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מייבש כביסה מצפצף – מה ניתן לעשות?

אם המייבש שלכם מצפצף, יש מספר פעולות שתוכלו לעשות טרם הזמנת טכנאי מייבשי כביסה:

 

קראו את קוד השגיאה: קוד השגיאה יכול לתת לכם מידע על אופי התקלה, ולכן מומלץ לקרוא אותו ולהצליב עם המידע המופיע במדריך של דגם המכשיר שברשותכם.

 

נקו את הפילטרים: במידה וקוד השגיאה ציין שיש לנקות את הפילטרים או שפשוט לא עשיתם זאת זמן רב, הוציאו את הפילטר הנמצא בכיס מיוחד מתחת לדלת, נקו אותו והחזירו למקום.
 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

כיצד נקבע המחיר לתיקון מייבש שמצפצף?

הגורמים שישפיעו על מחיר התיקון:

 • סוג והיקף התיקון: סוג והיקף התיקון הנדרש יכולים להשפיע באופן משמעותי על העלות. תיקונים קלים, כמו החלפת מתג פגום או תיקון צינור סתום, בדרך כלל עולים פחות בהשוואה לתיקונים גדולים, כמו החלפת מנוע או לוח בקרה.
   
 • חלקי חילוף: העלות של חלקי חילוף יכולה להשתנות בהתאם למותג, לדגם ולזמינות. חלקים מסוימים עשויים להיות יקרים יותר או קשים יותר למצוא, מה שיוביל לעלויות תיקון גבוהות יותר. 
   
 • חיובי עבודה: דמי העבודה עבור תיקון מייבש כביסה עשויים להשתנות בהתאם לספק שירותי התיקונים ולמחירון שלו. יש חברות המחזיקות מחירון קבוע עבור תיקונים מסוימים, ואחרות גובות ע"פ שעה.
   
 • כיסוי אחריות: אם מייבש הכביסה שלכם עדיין באחריות, עלויות התיקון עשויות להיות מכוסות על ידי היצרן או ספק האחריות המורחבת, וזה בהחלט משהו ששווה לבדוק.