מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מייבש כביסה מפסיק לעבוד

מייבש כביסה ללא ספק הופך את חיינו לפשוטים יותר, וחוסך לנו את הזמן הרב שבו בגדים רטובים אמורים להתייבש – במיוחד בחורף.  מה קורה במצב שבו מייבש כביסה מפסיק לעבוד? אנו נשארים עם ערימה של בגדים לחים ותחושת תסכול. למה מייבש כביסה מפסיק לעבוד? במאמר הבא המומחים של "טכנאים פלוס" יתנו לכם מספר תשובות מועילות בנושא. קריאה מהנה!

מייבש כביסה מפסיק לעבוד – מדוע זה קורה?

אם מייבש הכביסה שלכם הפסיק לעבוד, יכולות להיות לכך מספר סיבות עיקריות:

 • בעיות באספקת חשמל: במצב שבו מייבש כביסה מפסיק לעבוד אחרי כמה דקות, אחד הדברים הראשונים שצריך לבדוק הוא אספקת החשמל. בתור התחלה ודאו שהמייבש מחובר כהלכה ושהמפסק שלו לא קפץ במקרה. אם המפסק קפץ – אפשר לנסות להרים אותו, ובמידה והוא קופץ שוב מיד נוכל להבין כי המייבש מקצר מסיבה כזו או אחרת. אפשר לבדוק אם יש בעיות נראות לעין שגורמות לקצר, ובכל מקרה נתקו את המייבש מהחשמל בזמן שאתם בוחנים אותו. במידת הצורך הזמינו טכנאי מייבש כביסה או חשמלאי.
   
 • מתג דלת המייבש: בכל מייבש כביסה יש מנגנון שמונע ממנו לעבוד בעת שהדלת פתוחה. לכן אם מייבש כביסה הפסיק לעבוד, המומחים של טכנאים פלוס ממליצים לפתוח ולסגור את הדלת – ופעולה זו אולי תפתור את הבעיה. ניתן גם לבדוק אם המתג פגום או אינו יוצר מגע תקין, כיוון שהמייבש לא יתחיל לפעול במצב שכזה.
   
 • חגורת ההינע של התוף: רצועת ההינע אחראית על סיבוב התוף של המייבש בדומה לתוף של מכונת הכביסה. עם הזמן, רצועה זו יכולה להישחק או להיקרע, ובכך למנוע מהתוף להסתובב. אחת השיטות לוודא אם הרצועה ניזוקה, היא לפתוח את המייבש ולנסות לסובב את התוף באופן ידני. במידה והתוף מסתובב ללא התנגדות – ניתן להבין שההתנגדות של הרצועה לא קיימת ולכן היא כנראה התנתקה או נקרעה.
   
 • בעיה טכנית אחרת: מעבר לתקלות הנפוצות שצוינו כאן, יכולה להתרחש גם תקלה טכנית במייבש עצמו. תקלות טכניות כאלה יכולות להיות קשורות למנגנון העבודה של המייבש, לחיבורים החשמליים, או לבעיה באחד החלקים של מייבש הכביסה שלכם. הזמנת טכנאי מקצועי ללא ספק תאפשר לכם לאתר את הבעיה בצורה הפשוטה ביותר.

 

מייבש כביסה מפסיק לעבוד

כמה עולה תיקון מייבש כביסה שהפסיק לעבוד?

במצב שבו מייבש כביסה מפסיק לעבוד יכולות להיות סיבות שונות לכך, ובהתאם לכך ייקבע המחיר הסופי. ביקור טכנאי מייבש כביסה בבית הלקוח יעלה 200 - 250 ש"ח, וברוב המקרים המחיר הזה יזוכה ממחיר התיקון – במידה ואכן יידרש תיקון.

 

מחיר לתיקון מייבש כביסה שהפסיק לעבוד

מחיר לתיקון מייבש כביסה שהפסיק לעבוד: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה משפיע על מחיר תיקון מייבש כביסה?

במצבים שבהם מייבש כביסה מפסיק לעבוד, ולא הצלחנו לפתור את הבעיה בעצמנו, השלב הבא כאמור יהיה הזמנת טכנאי. מחיר התיקון יהיה מושפע ממספר גורמים, ואותם נפרט עבורכם ממש כאן:

 • אופי הבעיה: כפי שראינו, יש מגוון בעיות שיכולות לגרום למייבש שלכם לא לעבוד. אופי הבעיה ישפיע ישירות על עבודת הטכנאי ועל חלקי החילוף, ונתונים אלו ישתקפו במחיר. 
   
 • כיסוי אחריות: אם מייבש הכביסה שלכם עדיין באחריות, עלויות התיקון עשויות להיות מכוסות על ידי היצרן. חיוני לעיין בתנאי האחריות כדי לקבוע אילו תיקונים מכוסים ואם חלים השתתפות עצמית או דמי שירות כלשהן, זה יכול לחסוך לכם כסף!
   
 • גיל ומצב המכשיר: גם הגיל והמצב הכללי של מייבש הכביסה יכולים להשפיע על עלות התיקון. מכשירים ישנים יותר או כאלה עם בעיות בסיסיות מרובות עשויים לדרוש תיקונים נרחבים יותר, ועלויות גבוהות יותר.