מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מייבש כביסה לא נדלק

מנסים להפעיל את מייבש הכביסה ללא הצלחה? גלו מה עשויות להיות הסיבות לכך. בנוסף, תוכלו להזמין דרך האתר טכנאי מייבשי כביסה מקצועי לצורך בדיקה ותיקון המייבש.

למה מייבש כביסה לא נדלק?

לתקלה זו יכולות להיות מספר סיבות:

  • תקלה בכרטיס הפיקוד: כרטיס הפיקוד הוא המוח של מייבש הכביסה והוא אחראי על ניתוב של הפעולות השונות בזמן עבודת המייבש. תקלה בכרטיס יכולה להיגרם בשל קצר חשמלי ולכן ההמלצה היא על התקנת מגן ברקים בין השקע החשמלי לכבל החשמלי של המייבש.
     
  • תקלה במגן הברקים: אם כבר הזכרנו את מגן הברקים, ישנם גם מצבים בהם מגנים הברקים אינו תקין, כלומר לא מוציא מתח, ולכן כדאי להוציא ולנטרל אותו, על מנת לבדוק אם זו אכן הבעיה שבגללה מייבש כביסה לא נדלק.
     
  • בעיה בקבל המייבש: תפקידו של קבל המייבש הוא להעניק כוח נוסף למנוע המייבש והוא למעשה הרכיב שמתניע את המנוע. כאשר יש בעיה עם הקבל, יתכן כי מייבש הכביסה לא יעבוד כשורה. חשוב לציין, לרוב כאשר מייבש כביסה לא נדלק בכלל, הסיבה היא אינה בקבל אלא מדובר באחת מהסיבות האחרות.
     
  • בעיה בשקע החשמל: לעיתים, הבעיה היא בכלל לא במייבש עצמו אלא בשקע החשמלי שאליו חיברתם אותו. בשביל לבדוק זאת, ננסה לחבר מכשיר חשמלי אחר שאנחנו יודעים שהוא תקין ונבדוק האם הוא פועל. במידה וכן, הבעיה היא אכן במייבש עצמו ולא בשקע. אם כבר בדקתם את השקע, כדאי גם לתת קפיצה אל לוח החשמל על מנת לבדוק אם כל הפקקים למעלה.

מייבש כביסה לא נדלק

מחיר לתיקון מייבש כביסה שלא נדלק

עלות התיקון של מייבש שלא נדלק נעה בין 500 ל-750 ש"ח וזאת בהנחה ונדרש לבצע החלפה של כרטיס הפיקוד. מחיר זה כולל את עלות העבודה ואת מחיר הכרטיס החדש.

 

תיקון מייבש שלא נדלק (החלפת כרטיס פיקוד)

תיקון מייבש שלא נדלק (החלפת כרטיס פיקוד): 625 ₪

טווח מחיר גבוה 750 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

 

שימו לב: אם מדובר על החלפת קבל במייבש, המחיר יהיה זול יותר וינוע בין 250 ל-350 ש"ח.

מייבש כביסה לא נדלק - האם ניתן לתקן לבד?

אנו ממליצים לבצע את הבדיקות הראשוניות בטרם הזמנת טכנאי מייבשים מקצועי והכוונה היא בעיקר לבדיקת השקע החשמלי, מגן הברקים ולוח החשמל. במידה ולא זיהיתם תקלה באף אחד מהרכיבים הללו, הבעיה היא ככל הנראה מהמייבש עצמו. תיקון מייבש כביסה שלא נדלק בכוחות עצמכם עשויה להיות עבודה לא פשוטה ומצריכה ניסיון וכלי עבודה מתאימים, כמו גם חלקי חילוף.

מייבש נדלק אבל לא עובד, מה עושים?

אם הצלחתם להדליק את המייבש, כלומר קיבלתם אינדיקציה כלשהי שהמכשיר אכן נדלק ומקבל מתח חשמלי (למשל נורות שנדלקו) אך אתם עדיין לא מצליחים להפעיל אותו, ייתכן שיש בעיה במנוע של המייבש או בקבל. עלות החלפת מנוע במייבש עומדת על 250 ש"ח בממוצע, תלוי בדגם המייבש ועלות הרכיב. עבודה זו צריכה להתבצע גם היא על ידי טכנאי מקצועי.

 

תיקון מייבש כביסה שלא נדלק בכלל

מייבש כביסה לא נדלק בכלל - לתקן או להחליף?

חשוב לדעת שלעיתים רחוקות, יהיה עדיף ומשתלם יותר להחליף את מייבש הכביסה במייבש חדש וזאת מאחר ועלות התיקון תהיה יקרה מאוד. המצב הנפוץ ביותר הוא כאשר יש תקלה בכרטיס הפיקוד, תקלה אשר עולה בממוצע 600 ש"ח לכרטיס חדש + עבודה. במידה וזה המצב ויש ברשותכם מייבש כביסה מדגם ישן מאוד, זו הזמנות נהדרת לשדרג לדגם חדש ומתקדם יותר.