מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מייבש כביסה לא מסתובב

אם גם אצלכם מייבש הכביסה בבית עושה בעיות ולא מסתובב, כנראה שהגיע הזמן להזמין טכנאי מייבשי כביסה לביקור לצורך אבחון ואיתור התקלה וגם טיפול מקצועי בה.

למה מייבש הכביסה לא מסתובב?

אם נתקלתם במצב בו התוף במייבש לא מסתובב, כדאי שתדעו שעשויות להיות לכך מספר סיבות שונות. להלן פירוט הסיבות האפשריות למצב זה:

  • הרצועה במייבש הכביסה נקרעה: ייתכן ונוצר עומס על הרצועה במייבש הכביסה מה שהביא לשחיקתה עם הזמן. מאחר והרצועה נקרעה, נדרש להחליף רצועה למייבש הכביסה.

  • תקלה בקבל המייבש: מצב בו קבל מייבש הכביסה התקלקל ודורש החלפה (עלות של 350 ש"ח בממוצע)

  • תקלות במנוע של מייבש הכביסה: קיימת האפשרות שיש תקלה במנוע ולכן מומלץ להזמין טכנאי שיבדוק את הסיבה לעומק.

  • הרצועה של המייבש נפלה ממקומה: במצב זה נדרש לפתוח את החלק העליון של המייבש ולנסות להחזיר אותה אל המקום. בסיום, בדקו האם התקלה הסתדרה.

מייבש כביסה לא מסתובב

המייבש לא מסתובב? הזמינו טכנאי אמין!

ישנה חשיבות מכרעת להזמנה של שירות מקצועי ואמין עבור תיקון מייבש הכביסה בבית שלכם. הסיבה לכך היא שיש כיום לא מעט בעלי מקצוע שבמידה וזיהו תקלה בה המייבש לא מסתובב, ישר יחייבו אתכם בסכום של 800 ש"ח בממוצע עבור החלפה של מנוע המייבש.

חשוב להבין, ברוב המקרים הסיבה לתקלה היא הרצועה הקרועה ולכן בעלות של 250 - 350 ש"ח עבור החלפתה, הבעיה תתוקן. הזמינו טכנאי מקצועי ואמין דרך 'טכנאים פלוס' ותהנו גם ממחיר הוגן ומשתלם.

מחיר תיקון מייבש בהתאם לחלק הדורש החלפה

עלות החלפת מנוע במייבש הכביסה

בהתאם לסוג המייבש שברשותכם.


500 - 1,000 ש"ח
כמה עולה החלפת רצועה?

כולל את רכישת הרצועה ופעולת ההחלפה עצמה.


350 - 450 ש"ח
מחיר החלפת קבל למייבש הכביסה

כולל את הקבל עצמו


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

המייבש אינו מסתובב? בדקו תחילה את הרצועה

כפי שהסברנו קודם לכן, ברוב הגדול של המקרים יהיה מדובר באופציה של רצועה שנקרעה בעקבות בלאי ועבודה מאומצת. הרצועה יכולה להתייבש עם הזמן ולעיתים גם ליפול ממקומה. ייתכן שכמות גדולה של כביסה שהכנסתם אל המייבש גרמה לקריעה של הרצועה.

 

על אף שניתן לבצע החלפה של הרצועה באופן עצמאי, זה מאוד לא מומלץ מאחר ופתיחה של האזור העליון של מייבש הכביסה על ידי גורם שאינו מקצועי, עלולה להוביל איתה בעיות נוספות בשל פירוק הרכיבים והחזרתם בצורה לקויה פנימה עם סיום.

סיבות נוספות לכך שהתוף לא מסתובב במייבש כביסה

ברוב המקרים, התוף לא מסתובב במייבש כביסה בגלל הרצועה של המייבש או מהמנוע/ הקבל שלו. יחד עם זאת, יתכן ומשהו נוסף מונע את סיבוב התוף במייבש כמו למשל סיכות או נעצים שהיו בבגדים שהכנסנו אל תוך המייבש. ייתכן גם מצב שבו אחד מהבגדים שהכנסנו נתקע בחלק התחתון של המייבש, איפה שממוקמם המנוע ולכן נוצרת עצירה של תנועת הסיבוב. הסרה של הבגד (בדרך כלל גרב או משהו קטן אחר) תפתור את התקלה באופן מיידי.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

קצת על השוואת המחירים של אתר 'טכנאים פלוס'

באמצעות השירות של טכנאים פלוס, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של טכנאי מייבשי כביסה בהתאם לאזור המגורים שלכם ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר מתוכן. שירות השוואת המחירים שלנו הוא ללא עלות ובהחלט אפשר להגיד שהוא חוסך לכם לא מעט זמן וגם כמובן אנרגיה ועלויות.