מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מייבש כביסה לא מייבש

מייבש הכביסה לא מוציא חום ולא מייבש את הבגדים? מייבש אותם באופן חלקי ולא מספיק טוב? יש לכך כמה סיבות, הבינו כמה יעלה לתקן תקלה שכזו ומהן הסיבות שגורמות לכך שמייבש לא מחמם.

מה עושים כאשר המייבש לא מייבש את הבגדים? צפו:

ארבעת הסיבות לכך שמייבש כביסה לא מייבש:

אספנו בעבורכם את הסיבות העיקריות לכך שמייבש הכביסה לא מייבש את הבגדים טוב ואם בכלל, חלקן ניתן לפתור לבד בפעולה פשוטה ויש גם תקלה אשר מחייבת הזמנת טכנאי מייבשי כביסה. הנה הסיבות:


  • המייבש לא מייבש טוב: במרבית מייבשי הכביסה קיים כפתור "כביסה עדינה", כאשר הכפתור לחוץ מייבש הכביסה מחמם מעט את הכביסה על מנת לא לפגוע בה. במידה וקיימת כביסה במייבש והתוכנית מוגדרת, מרבית הסיכוים שהמייבש לא ייבש טוב את הכביסה.

  • מייבש כביסה לא מוציא אוויר חם: המסקנה הזו קצת מוקדמת, ייתכן והמייבש אכן תקין, אך פילטר המייבש סתום. כך שהוא לא מצליח להוציא אוויר חם כמו שצריך, הפילטר ניתן לפירוק בקלות והניקוי גם הוא. מומלץ לפני כל ייבוש כביסה לנקות את הפילטר ורק לאחר מכן להפעילו.

  • הבגדים לא יבשים והמייבש כן חימם: מרגישים שהבגדים חמים אך הכביסה עצמה אינה מספיק יבשה? 2 אפשרויות: או שהעמסתם יתר על המידה ופשוט מייבש הכביסה לא מצליח למלא את תפקידו. או שמכונת הכביסה לא סוחטת את הבגדים והכנסתם אותם רטובים מידי.

  • המייבש לא מחמם: בתוך כל מייבש כביסה יש גוף חימום, תפקידו לחמם ולהוציא אוויר חם אל התוף, במידה ואין אוויר חם והמייבש אינו מחמם - ככל הנראה שגוף החימום נהרס. תקלה זו מצריכה הזמנה של טכנאי מייבשי כביסה לצורך החלפה.

כביסה רטובה

כמה עולה תיקון מייבש שלא מחמם?

במידה ועברתם על התקלות האפשרויות בפסקה הראשונה והגעתם למסקנה שמדובר על גוף החימום שלא מייבש הכביסה, אשר בגללו מייבש הכביסה לא מחמם. דעו כי מחיר תיקון התקלה נע בין 450 - 600 ש"ח, תלוי כמובן בדגם וסוג המכונה שלכם (כמו למשל: בוש, אלקטרלוקס, קריסטל ושאר המותגים המובילים).

מחיר ממוצע להחלפת גוף חימום במכונה

מחיר ממוצע להחלפת גוף חימום במכונה: 525 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 450 ₪

השאלות הנפוצות בנושא:

הנה השאלות והתשובות אשר נשאלו על ידי גולשים באתר 'טכנאים פלוס' ונבחרו לנפוצות ביותר בנושא:

איך מייבשים בגדים מהר?

סחיטה טובה של מכונת הכביסה עשויה לעזור למייבש לייבש מהר יותר את הכביסה. כמו כן - מייבש שלא עמוס מאוד יצליח לייבש מהר יותר.


האם מייבש כביסה מכווץ בגדים בעת ייבוש?

במדיה ולא מתאימים את התוכנית הנכונה במייבש לבגדים שנמצאים בתוכו. ככל הנראה שנגרום להם נזק.


מייבש כביסה מקצר בעת ייבוש - מדוע?

ככל הנראה רכיב חשמלי תקול גורם לכך. אנו מעריכים שמדובר על גוף החימום שעשה את שלו.


מדוע מייבש כביסה מוציא אוויר קר?

לרוב המייבש מייצר אוויר קר בעקבות תקלה בכרטיס האלקטרוני, גוף החימום או התרמוסטט. 


משווים מחירים ומצליחים לחסוך!

פורטל טכנאים פלוס מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין טכנאים שונים ולקבל מידע על מגון סוגי תקלות, כמו כן - הפורטל מאפשר שירות בכלל האזורים בארץ ועל ידי טכנאים פרטיים אשר מעניקים שירות לכל דגם ומותג. צריכים שירות לתיקון מייבש? התחילו להשוות מחירים באמצעות הפורטל! זה פשוט, רק להשאיר פרטים או לחייג ולהתחיל לקבל פניות. כעת בצעו בינהם השוואה ובחרו בטכנאי המתאים לכם הן מבחינת התרשמות והן מבחינת המחיר.