מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מייבש כביסה בתל אביב

חווים תקלה במייבש הכביסה? מצאו טכנאי מקצועי לתיקון הבעיות השונות במייבש, כולל החלפת כרטיס פיקוד או גוף חימום. אתר 'טכנאים פלוס' מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין הטכנאים באזור ולחסוך בעלויות.

מצאו טכנאי מייבש כביסה בתל אביב 

מייבש הכביסה לא נדלק? אולי הוא נדלק אך הוא אינו מסתובב או מחמם? על מנת לפתור את הבעיה, תוכלו להזמין עוד היום טכנאי מייבש כביסה בתל אביב שיסייע בפתרון התקלה במייבש שלכם. אנו יודעים שאחד המרכיבים החשובים הוא הזמינות של בעל המקצוע. במידה ויש לכם תקלה, אתם תרצו לפתור אותה כמה שיותר מהר. דרכנו תוכלו להזמין טכנאי בהתראה קצרה מאוד של כמה ימים קדימה ואפילו לאותו היום במידה ובעל המקצוע זמין.

טכנאי מייבש גביסה בתל אביב

כמה עולה לתקן מייבש כביסה בתל אביב?

לרוב ביקור טכנאי מייבש כביסה בעיר תל אביב עולה בין 200 ש"ח ל-250 ש"ח. יחד עם זאת עבור התקלות השונות תשלמו בדרך כלל בין 250 ש"ח ועד ל750 ש"ח בהתאם לסוג התקלה. למשל החלפת קבל של מייבש צפויה לעלות בממוצע 300 ש"ח בעוד אם תצטרכו רצועה למייבש כביסה, תשלמו בממוצע 400 ש"ח.

דברים שכדאי לבדוק מול טכנאי מייבשי כביסה בתל אביב:

  • מתן אחריות - בקשו אחריות מלאה על עבודותו של הטכנאי בעת תיקון מייבש הכביסה.

  • עמידה בלוחות זמנים - כולנו נרצה למצוא טכנאי שלא מאחר ומגיע בשעות בהן הוא הבטיח.

  • ייעוץ מקצועי בטלפון לפני ההגעה - בעזרת שאלות נכונות, טכנאי המייבש ידע לייעץ לכם באשר לפתרון התקלה ואולי אפילו לחסוך את הגעתו במידה ולא מדובר בתקלה ממשית.

  • וותק וניסיון - בדקו מול בעל המקצוע כמה שנים הוא בתחום

  • מחיר נוח - אין ספק שמדובר בפרמטר חשוב מאחר ולא תרצו לשלם סכום גבוה על תיקון המייבש שלכם.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

תיקון מייבש כביסה דרך 'טכנאים פלוס'

הפורטל שלנו מרכז טכנאים של מייבשי כביסה אשר מתמחים במתן שירות לכל החברות שמייצרות מייבשים כמו למשל AEG, קריסטל, בוש ועוד. כל מכשיר בנוי בצורה קצת שונה ועל אף שאופן הפעולה זהה, נדרשת הבנה והיכרות עם סוג המייבש הספציפי על מנת לפתור את התקלות בו. כמו כן לא תמיד חלקי החילוף מתאימים לכל סוג ולכן וודאו מראש עם בעל המקצוע שאכן קיים אצלנו החלק החלופי אותו אתם מחפשים. השאיר פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עוד היום עם כל הפרטים אודות תיקון המייבש שלכם.