מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

​טכנאי מייבש כביסה בחיפה

מתגוררים בעיר חיפה או בערים הסמוכות? מהיום תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מטכנאים מקצועיים באזור עבור תיקון מייבש כביסה והחלפת חלקים תקולים. 

טכנאי מייבש כביסה בחיפה לכל סוגי המייבשים

כידוע יש לא מעט חברות אשר מייצרות מייבשי כביסה ולא פעם אנו נדרשים להזמין טכנאי אשר יודע לטפל בתקלות השונות אך לא בטוחים האם הוא מכיר את הדגם הספציפי שיש אצלנו. חשוב שתדעו שאנחנו יודעים להעביר את הפנייה שלכם אל טכנאים אשר יודעים לספק שירות לפי סוג מייבש הכביסה שלכם ומעניקים שירות למייבשים של חברות AEG, בוש, בלומברג, ווירפול ועוד. הזמינו טכנאי מייבש כביסה בחיפה עוד היום ותוכלו לתקן את התקלה במייבש במהירות ובמחיר נוח למדי.

טכנאי מייבש כביסה בחיפה

עלות ביקור של טכנאי מייבשי כביסה בחיפה

אם ברצונכם לבצע בדיקה של תקינות המייבש או לחילופין להזמין טכנאי לביקור סטנדרטי ללא תיקון והחלפת רכיבים במערכת, העלות נעה בין 180 ש"ח ל-250 ש"ח. במידה והזמנתם טכנאי מייבשי כביסה בחיפה לצורך החלפת רכיבים שונים כמו רצועת המייבש או אפילו החלפה של הקבל, הסכום צפוי להיות גבוה יותר ועלות הביקור מחושבת בתוך עלות התיקון והחלפת הרכיב.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מייבשי כביסה בחיפה

מחיר ממוצע לביקור טכנאי מייבשי כביסה בחיפה: 215 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 180 ₪

מדוע מייבש הכביסה לא עובד?

במצבים בהם מייבש הכביסה לא עובד ייתכן שמדובר בבעיה בקבל שמשפיע על הפעלת המנוע במייבש הכביסה. כמו כן יכולות להיות סיבות אחרות לכך שהמייבש לא עובד או לא תקין כאשר אחת הסיבות הנפוצות היא חוסר סגירה הרמטית של הדלת. אם דלת המייבש לא תיסגר עד הסוף, הוא לא יתחיל את הפעולות השונות ולכן הקפידו לסגור את הדלת כמו שצריך. במקרים אחרים ייתכן שמדובר בבעיות הקשורות לחשמל בבית או לשקע הספציפי אליו מחובר המייבש שעשוי להיות תקול.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

איך בוחרים טכנאי לתיקון מייבש הכביסה?

הדבר הראשון שכדאי לבדוק עם טכנאי מייבשי הכביסה הוא קודם כל האם הוא זמין להגעה מיידית בשביל לסייע לכם בפתרון התקלה שאתם חווים. לנושא הזמינות יש חשיבות מכרעת במיוחד בעונת החורף כאשר לא ניתן לייבש את הבגדים בדרכים האחרות כמו תלייתם על החבל. בנוסף, כדאי להבין הערכת מחיר ראשונית כבר בטלפון על מנת לוודא שהעלות נשמעת הגיונית. תוכלו להעמיק את המידע בנושא העלויות בהסתכלות על מחירון תיקון מייבשי כביסה שמופיע באתר.