מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

תיקון דלת מדיח

שוב דלת המדיח עושה בעיות? לא מצליחים לפתוח את הדלת או לסגור אותה? ייתכן שאתם זקוקים להחלפה של חלק בודד או אפילו החלפת דלת. מצאו דרך האתר שלנו טכנאי מדיח כלים מיומן ומקצועי ובצעו השוואת מחירים משתלמת.

הזמנת תיקון של דלת למדיח כלים 

במקרים רבים, אנו חווים תקלות כאלה ואחרות הקשורות דווקא בדלת המדיח ולא בחלקו הפנימי. בנוסף לתקלות הפנימיות כמו למשל מצב בו קיימת סתימה במדיח או מצב בו המדיח לא מייבש את הכלים שלנו, קיימות גם תקלות הקשורות בדלת של המדיח. התקלות הנפוצות ביותר הן מצבים בהן הדלת לא נסגרת או לא נפתחת, עליהם נרחיב בהמשך. חשוב להבין שהמדיח עובד אך ורק במצב שבו הוא סגור בצורה מוחלטת ולכן במידה והדלת לא נסגרת, חשוב לבחור טכנאי מקצועי שיסייע לנו בפתרון התקלה שאנו חווים.

תיקון דלת מדיח

כמה עולה לתקן את דלת המדיח?

במידה ונדרש תיקון של קפיץ או במצב בו מדובר בתיקון של הצירים של דלת המדיח, המחיר הממוצע של התיקון הוא 450 ש"ח. יחד עם זאת חשוב להבין שהמחיר עשוי להשתנות בהתאם לדגם המדיח שלכם ולשיקולים נוספים של הטכנאי במהלך פעולת התיקון הנדרשת. 

תיקון דלת מדיח

תיקון דלת מדיח: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מדוע דלת המדיח לא נסגרת?

במצב בו דלת מדיח הכלים לא נסגרת, ייתכן ומדובר באחת מהסיבות הבאות:

  • סידור לא נכון של הכלים במדיח: ראשית מומלץ לבדוק כיצד סידרנו את הכלים בצורה נכונה. קיימת האפשרות שחלק מהכלים ביניהם כפות  גבוהים, חוסמים את סגירת הדלת ובאמצעות סידור נכון יותר, הדלת תיסגר.

  • הגומייה של המדיח נפלה: בדקו האם הגומייה יושבת כמו שצריך במקום שלה, במידה ולא, ייתכן והיא חוסמת את סגירת הדלת. נסו להחזיר אותה אל המסילה הייעודית ולסגור את הדלת.


  • מנגנון תקול: ייתכן שהמנגון של הדלת תקול וצריך להחליף אותו. התקלה קיימת בכל סוגי המדיחים לרבות מדיח בוש או סימנס וקיימת אפשרות שמנעול הדלת השתחרר. במצב זה הזמינו טכנאי מקצועי שיבחן את התקלה ובמידה ונדרש, יחליף את הדלת או את החלק התקול.


דלת מדיח כלים

טיפול בדלת מדיח נופלת

אם נתקלתם במצב שבו דלת המדיח נופלת, ייתכן ונהרס הקפיץ. בדלת המדיח קיים קפיץ אשר תפקידו הוא לווסת את פתיחת הדלת ולספוג את עוצמתה. על מנת להתגבר על התקלה הזמינו טכנאי מדיחי כלים שיחליף את החלק התקול באחד חדש. תיקון של הקפיץ עשוי לעלות בין 400 ש"ח ל-500 ש"ח אך המחיר משתנה בין חברה לחברה ונדרש לשאול מה המחיר לפני תחילת התהליך ולציין את סוג החברה (בוש, סימנס וכדומה) של המדיח שלכם.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

תיקון דלת מדיח דרך טכנאים פלוס

לא רוצים לקרוע את הכיס במהלך תיקון דלת מדיח הכלים שלכם? תוכלו להיעזר באתר שלנו ולקבל הצעות מחיר מטכנאים מומלצים אשר מספקים שירותי תיקונים באזור שלכם. אנו מקפידים לעבוד עם טכנאים מובילים בעלי ניסיון בתחומם וכך אתם יכולים להיות בטוחים שתיקון דלת המדיח תתבצע על הצד הטוב ביותר וכמה שיותר מהר וזה כלל לא משנה אם מדיח הכלים שלכם נתקע או שהדלת נשארת פתוחה.