מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מדיח כלים מקצר

אם מדיח הכלים שלכם מקצר, ייתכן שאחד מהרכיבים נהרס. כמו כן יכולות להיות לכך סיבות נוספות הגורמות לתקלה - הנה כל מה שצריך לדעת על הנושא:

מדיח כלים מקצר? הנה הסיבות הנפוצות:

מבלי הקדמות מיותרות, בואו ניגש ישר לסיבות שבגללן מדיח כלים מקצר:

  • תקלה בגוף החימום: בעקבות עבודה ממושכת של המדיח לאורך השנים, נצברת אבנית מסביב לגוף החימום, אשר מפריעה לו לבצע את עבודתו בצורה תקינה וגורמת לו "להתאמץ" מאוד כאשר הוא מנסה לחמם את המים כאשר הוא נכנס לפעולה. מצב זה עשוי לגרום לשריפה של הגוף, מה שגורם לקצר במדיח הכלים. זו הסיבה הנפוצה ביותר לתקלת הקצר וברוב המקרים זהו הרכיב שטכנאי המדיחים יבדוק ראשון בעת הביקור.

  • נזילה של מים מהמדיח: כפי שכולנו יודעים, חשמל ומים לא מסתדרים כל כך טוב ביחד ובמידה ומים נוגעים באחד הרכיבים או המגעים החשמליים, המדיח יקצר. 

  • בעיות הקשורות לחיבור לחשמל: ייתכן שהבעיה אינה קשורה בהכרח אל הרכיבים הפנימיים של המדיח אלא שמדובר בשקע חשמלי שרוף או כבל חשמלי פגום. במצב זה ניתן לבצע בדיקה ויזואלית ולנסות לראות האם השקע מפויח או שיש בעיה מסוימת עם החיבור. 

  • בעיה בקבל: במדיח הכלים ישנו רכיב המכונה קבל סינון רעשים. כאשר הוא נשרף, הוא עשוי לגרום לקצר במדיח.

כמו כן, יכולות להיות סיבות נוספות הגורמות לקצר במדיח כמו בעיות בתרמוסטט או בכרטיס הפיקוד אך בשביל לספק תשובה מדויקת, נדרש להזמין טכנאי לבדיקה מקיפה של המכשיר ואיתור התקלה באופן מקצועי.

מדיח כלים מקצר

כמה עולה לתקן מדיח מקצר?

ברוב המקרים תיקון של מדיח מקצר על ידי טכנאי מדיחים, יסתכם בעלות אשר נעה בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח עבור עבודת התיקון והחלפת הרכיב, כולל העלות שלו. יחד עם זאת חשוב לציין שבדגמים מסוימים של מדיחי כלים גוף החימום מחובר למנוע ולמעשה כאשר נצטרך להחליפו, העלות תהיה יקרה יותר. בדרך כלל יהיה מדובר בעלות של 700 ש"ח ואף יותר, בהתאם לדגם הספציפי של המדיח ועלות הרכיב.

מחיר ממוצע לתיקון מדיח שמקצר

מחיר ממוצע לתיקון מדיח שמקצר: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

האם תמיד משתלם לתקן מדיח שמקצר?

ברוב המקרים, בהחלט ישתלם לתקן את המדיח מאחר והעלות הממוצע לתיקון שכזה כפי שציינו קודם לכן, היא באזור 400 ש"ח. יחד עם זאת, ישנם מצבים שבהם המדיח ישן מאוד ובנוסף גוף החימום והמנוע מחוברים אחד לשני, מה שמייקר את כל סיפור ההחלפה בשל עלות הרכיב ועשוי לעלות גם קרוב ל-1,000 ש"ח. במצבים כאלה, כדאי לשקול התקנה של מדיח כלים חדש, תוך שדרוג הדגם הנוכחי שלכם.

 

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מדוע להזמין שירות דרך פורטל טכנאים פלוס?

אם זו הפעם הראשונה שאתם מזמינים שירות דרך הפורטל שלנו, חשוב שתדעו שאנו מאשרים לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מטכנאי מדיחים באזור מגוריכם וזאת על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים קצרה ומהירה שתחסוך לכם זמן, אנרגיה וגם כסף. קבלת ההצעות דרך פורטל טכנאים פלוס אינה כרוכה בעלות או התחייבות ומדובר בשירות חינמי - אז השאירו פנייה בטופס המופיע כאן למעלה ואנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר מצוינות מטכנאים מומלצים ואמינים.