מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מדיח כלים לא מכניס מים

אין כניסת מים למדיח הכלים? יש לכך מספר סיבות, מיד נפרט את כלל הסיבות ונרחיב מהן העלויות לפתרון והאם ישנם דרכים להתמודד באופן עצמאי עם התקלה. כמו כן, תמיד ניתן להשאיר פרטים או לחייג ולקבל עד שלוש הצעות מחיר של טכנאי מדיחי כלים מומלצים דרך 'טכנאים פלוס'.

מהן הסיבות לכך שמדיח הכלים לא מכניס מים?

אם לא נכנסים מים למדיח הכלים, ישנם כמה תקלות אפשריות לכך, הנה פירוט על סוגי התקלות הכי נפוצות ואפשריות:


  • משאבת המים תקולה: במדיחי כלים יש משאבת מים והיא בעלת 2 תפקידים. ראשית להכניס מים אל תוך המדיח ובשנית ריקון המים מהמדיח. אם המים לא נכנסים אל המדיח או שמדיח הכלים לא מרוקן מים, ייתכן כי משאבת המים תקולה.

  • צינור כניסת המים התעקם: לכל מדיח כלים יש צינור המחובר אל ברז המים, במידה והוא נסתם או התעקם, מים לא יצליחו להיכנס אל תוך המדיח או שיכנסו בכמות קטנה ולא מספקת.

  • ברז או שיבר מים: בדרך כלל באופן עצמאי יהיה ברז או שיבר מים שאחראי על אספקת המים אל המדיח. אם הוא סגור אזי שלא יכנסו מים.

  • ברז חשמלי שבתוך המדיח: בתוך מדיח הכלים יש ברז חשמלי שתפקידו לעצור את המים במקרה של הצפה. על גביי הברז מותקן חיישן שתפקידו לעצור את המים במידה וקיימת רטיבות. אם יש דליפה בברז - החיישן מגלה שיש מים חשופים ועוצר את הזרמת המים. בנוסף - ייתכן קצר אשר לא מפעיל את הברז החשמלי.

  • סתימה בפילטר: אם קיימת סתימה בפילטר הכנסת המים - אזי שהמדיח לא מכניס מים. סתימות כאלו נגרמות בדרך כלל עקב הצטברות אבנית.

  •  דלת המדיח לא סגורה טוב: ישנם מדיחי כלים אשר לא מתחילים את פעולת ההדחה במידה והדלת אינה סגורה. לעיתים הנושא מעיד על תקלה כמו גומייה שנפלה או מנגנון תקול. למידע נוסף אודות תיקון דלת למדיח בקרו כאן.

אין מים במדיח הכלים

כמה עולה לתקן מדיח שלא מכניס מים?

מבין התקלות האפשריות שהצגנו מעלה, הנפוצה ביותר היא משאבת מים תקולה, כאשר החלפת משאבת מים במדיח הכלים נע בין 400 - 600 ש"ח, הממוצע לתיקון התקלה עשוי להיות כ-500 ש"ח. ישנם עוד תקלות שניתן לפתור לבד (משמע עלות פתירתן תיהיה כעלות ביקור טכנאי מדיח כלים), בפסקה הבאה נרחיב אליהן.

ממוצע לתיקון מדיח שלא מכניס מים

ממוצע לתיקון מדיח שלא מכניס מים: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מים לא נכנסים למדיח, איך לפתור זאת ללא טכנאי?

רגע אחד לפני שתזמיני טכנאי מדיח כלים לביתכם, תוכלו לנסות לפתור לבד את הבעיה בכמה דרכים פשוטות, הנה הן:


  1. בדקו את צינור המים: האם הצינור המוביל מים אל המדיח עקום? אם כן - יישרו אותו זה אמור להחזיר את הזרמת המים אל המדיח ולפתור את הבעיה.

  2. ברז או שיבר מים: אולי בטעות מישהו סגר את הברז המוביל מים אל המדיח? אולי את השיבר מים בחנוכיית המים? מומלץ לבדוק זאת.

  3. סתימה בפילטר: פירוק צינור המים של המדיח יוביל אתכם למציאת הפילטר, פרקו ונקו אותו. כעת בדקו שוב האם הבעיה נפתרה. במידה וקיים סנן אבנית למדיח - מומלץ לבדוק גם אותו.

רוצים לקבל מספר הצעות מחיר? התחילו כאן!

לא הסתדרתם לבד? דרך פורטל 'טכנאים פלוס' ניתן לקבל שירות בכלל האזורים בארץ ולבצע השוואת מחירים בין טכנאי מדיחי כלים ובפרט טכנאי מוצרי חשמל מומלצים. השאירו פרטים בטופס מטה או חייגו אלינו, נשלים עימכם כמה פרטים בסיסים ונדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר, כעת תוכלו להתחיל לבצע השוואת מחירים ולהוזיל עלויות.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

מדיח בוש או סימנס לא מכניס מים?

במדיחי כלים בוש וגם מדיחי סימנס ישנם ברזים חשמלים שתפקידם להכניס מים אל תוך המדיח. כמו כן - גם משאבת מים חשמלית. אין שוני גדול בינהם ובין מדיחי הכלים האחרים והתקלה עשויה להיות באחד מהמקרים. אז אם מדיח כלים בוש לא מכניס מים או סימנס, ראשית בדקו את האחריות האם היא בתוקף. במידה ולא - עקבו אחר ההוראות שכתבנו מעלה.