מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

מדיח כלים לא מייבש

לאחר הפעלת המדיח כל הכלים נשארו רטובים ולא התייבשו? גלו למה מדיח הכלים לא מייבש את הכלים ומהי הסיבה לכך וכמובן - הפתרון.

למה מדיח כלים לא מייבש? הנה הסיבות:


  • שינוי תוכנית: במידה והגדתם תוכנית ללא ייבוש כלים - אל תתפלאו אם הכלים לא מתייבשים, פשוט בדקו שוב את התוכנית במדיח הכלים וראו האם הכפתור אכן לחוץ.

  • גוף חימום: למעשה זוהי התקלה הנפוצה ביותר, גוף החימום תפקידו לחמם את המים בעבור המדיח כאשר מבצע שטיפה לכלים (לכן, אם המדיח לא מייבש את הכלים ככל הנראה שהם גם לא מספיק נקיים) ובנוסף לחמם את האוויר החם שתפקידו לייבש את הכלים בסיום השטיפה. כאשר גוף החימום במדיח אינו תקין - המדיח לא מייבש.

  • סתימה במדיח: הצטברות מים במדיח ככל הנראה תגרום לכך שהכלים יצאו רטובים, ישנם מספר סיבות להיווצרות סתימה במדיח הכלים, הרחבנו על כך באתר.


מדיח כלים לא מייבש

כמה עולה תיקון מדיח כלים שאינו מייבש?

כאשר הסיכוי הגדול הוא שפתרון התקלה יהיה החלפת גוף החימום ניתן לקבוע גם את טווח המחירים, כאשר המחיר הנמוך ביותר הוא כ-400 ש"ח והגובה הוא 500 ש"ח. ממוצע לתיקון מדיח כלים שלא מייבש הוא כ-450 ש"ח. כמובן שעשוי להיות שוני בין גוף חימום למכונת בוש או סימנס. אבל זהו הטווח הממוצע והחלפת גוף החימום ככל הנראה תפתור את הבעיה. כמובן שיש להתייעץ עם טכנאי מדיחי כלים מראש ולא להחליט בעצמכם.

מחיר תיקון למדיח לא מייבש

מחיר תיקון למדיח לא מייבש: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

איך זה שמדיח לא מייבש כלי פלסטיק?

בגדול - טכנולגיית ייבוש הכלים של מדיחי הכלים אינה מייבשת כלי פלסטיק. בגלל שפלסטיק לא מתחמם כמו צלחות זכוכית ולכן פלסטיק אינו מתייבש במדיח. (נכון, ישנם מקרים בהם הפלסטיק אכן יתייבש, אבל מבחינת היצרן אין התחייבות כזו שאכן כלי הפלסטיק יתייבשו).

רק חלק מהכלים רטובים במדיח, הכיצד?

מדיח הכלים מוציא אוויר חם ובכך למעשה מייבש את הכלים, אם קיים עומס גדול על המדיח הוא לא יצליח לייבש את כלל טיפות המים שנותרו על הכלים. בנוסף, ייתכן כי גוף החימום של המדיח התעייף ובקרוב גם יפסיק לעבוד. אפשרות נוספת ופחות סבירה היא בעיית איטום במדיח, אבל במקרה כזה אתם תראו אדים יוצאים מהמדיח ותבינו זאת במהרה. אגב במידה וזה אכן קרה - תיקון דלת המדיח זהו הפתרון הנכון. כל הסיבות האלו הנם, סוג של "איתות" לחוסר תקינות מדיח הכלים וכעת יש צורך להתייעץ עם טכנאי.