מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון.
מחפשים טכנאי מומלץ? אתם במקום הנכון. השאירו פרטים ונשוב אליכם במהירות:

טכנאי מדיח כלים בחיפה

מדיח הכלים עשוי להתקלקל לאורך השנים בשל בלאי של רכיבים מסוימים אך גם מסיבות נוספות כמו תפעול לא נכון או היעדר תחזוקה. פורטל 'טכנאים פלוס' מאפשר לכם להזמין טכנאי מדיח כלים בחיפה לתיקון של מדיח כלים בכל סוג ודגם.

השוו בין טכנאי מדיח כלים בחיפה וחסכו

אם הגעתם לעמוד זה, סביר להניח שישנה תקלה במדיח הכלים שלכם. התקלות במדיח הן מגוונות ולמעשה נפוצות הרבה יותר ממה שרוב האנשים חושבים. על כן, תושבים רבים בעיר חיפה מחפשים טכנאי מקצועי לצורך תיקון מדיח כלים, כאשר בחלק גדול מהמקרים נדרש לבצע גם החלפה של רכיב כזה או אחר. 

 

דרך הפורטל שלנו, תוכלו להשוות מחירים בין מספר טכנאים ולמצוא טכנאי מדיח כלים בחיפה במחיר זול ומשתלם. בשביל להתחיל לקבל הצעות שונות, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר לנו פנייה כאן באתר ואנו נדאג שיחזרו אליכם בהקדם עם כל המידע והפרטים.

 

טכנאי מדיחי כלים בחיפה

תיקון מדיחי כלים בחיפה - מחירים ועלויות

כמה יעלה לתקן את מדיח הכלים? תלוי מה התקלה או מה עלות הרכיב שנדרש להחליף. הנה מחירון קצר שמציג דוגמאות לטווחי מחירים:

תיקון מדיחי כלים בחיפה - מחירים ועלויות:

עלות החלפת משאבה במדיח הכלים

נפוץ מאוד במקרים בהם מדיח הכלים לא מכניס מים.


400 - 600 ש"ח
כמה יעלה לתקן מדיח כלים שמקצר?

המחיר כולל גם רכישה של גוף חימום חדש.


200 - 500 ש"ח
עלות החלפת ממטרת מדיח

פירוק הממטרה הקיימת והחלפתה בחדשה.


300 - 450 ש"ח
כמה יעלה לתקן את דלת המדיח?

שימוב לב כי המחיר אינו כולל החלפה של הדלת.


350 - 550 ש"ח
עלות החלפת קבל למדיח

מחיר מדויק יקבע לפי הדגם של המדיח.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

תיקון מדיח כלים בחיפה - אלו התקלות הנפוצות:

איזה תקלות יכולות להתרחש במדיח? האמת שלא מעט תקלות. התקלה הראשונה אשר נחשבת גם לתקלה נפוצה מאוד היא סתימה במדיח הכלים. המים במדיח פשוט לא מתרוקנים והסיבה לכך היא לרוב תקלה במשאבת המים או סתימה של הפילטר.

 

תקלה נוספת שאנו רואים לא מעט במדיחי כלים היא דלת של מדיח שאינה נסגרת כמו שצריך. כאן נדרש לבדוק ויזואלית האם הבעיה היא בתופסן או שמא מדובר על צירים שיצאו מכיוון. בכל מקרה, ברוב המקרים לא נזדקק להחלפה של הדלת ואפשר יהיה לתקן את הדלת הקיימת.

 

ישנן תקלות נוספות כמו מצבים בהם המדיח לא מייבש את הכלים או מדיח שלא מכניס מים ואנו כמובן מעניקים שירותי תיקון לכל הבעיות הללו.

טכנאי זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-3645898

בעבור אילו דגמים ניתן להזמין שירות?

מאחר ואנו עובדים עם מגוון רחב של טכנאי מדיחי כלים, תוכלו למצוא שירות בעבור כל סוג ודגם של מדיח וזה כולל דגמים של החברות בוש, סימנס, אלקטרולוקס, בקו, קונסטרוקטה, שארפ ועוד. נציין כי המחיר של עבודת התיקון עשוי להשתנות בהתאם לסוג הדגם והסיבה המרכזית לכך היא העלות של חלקי החילוף ומחירם שמשתנה.

 

ראשית כל, כדאי לתאר את התקלה באופן ברור ומדויק ובמידה וניתן, כדאי גם לצלם לטכנאי וידאו קצר של התקלה עצמה על מנת שיבין בדיוק מה מתרחש ויביא איתו את הציוד הדרוש. כמו כן, לפני הזמנת טכנאי, מומלץ לרוקן את המדיח מכל תכולתו ואף לפנות את הארונות הסמוכים בשביל לאפשר גישה נוחה אל הצנרת.